1

Sane, w sensie ze Leroy?
Bez przesady. Świetny piłkarz, ale nawet nie Top20

4

ehh, jakie to prawdziwe.
Świetny tekst. Dzięki

27

Szkoda, że odchodzi Rafinha, a nie Denis i Andre... no ale pozostaje zaufać Ernesto

0

i w Lidze 4 miejsce :D

0

Nie będzie :) Bo w 2018 Leo dostaje Złotą piłkę, a pan ładny już nie dostanie nigdy :)

0

U mnie tez tak jest niestety

0

też to zauważyłem :) ale szybko usunęli :)

0

Ronaldinho, Suarez, Pique, Alves, Eto'o, Neymar, Alba, Mascherano, ter Stegen, Villa

0

Zdecydowanie YNWA Liverpool.

26

Oby nie :)

1

Mówiło się też tak o ten Cate u Rijkaarda :) Holender jakoś nie poradził sobie w trenerce...

0

Popłakałem się wtedy. Pierwszy raz od finału LM 2006, od gola Bellettiego :)

1

Każda przegrana Realu jest w dobrym momencie :)

Martwmy się sobą, nie nimi :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

niestety nie. Finał LM z Arsenalem. Gol na 1:1

0

tak :) gol na 1:1 z Arsenalem :)

0

a to?

"...czy Barcę stać na tę jedną, jedyną akcję która ucieszy ich fanów? Może teraz?! Eto'o! Eto'ooooooo!"

:D

0

To wiem, ale wiedzą lepiej ode mnie :)
cr ma kontrakt do 2021 więc i ManU musieliby zapłacić grubszą kasę, ale po co? Bardziej chodziło mi o to, czy kibice go wciąż tak uwielbiają i przyjmą w każdej chwili :) On tymi wypowiedziami jakby czuł się pewny tego, że w United przyjmą go z otwartymi rękoma w każdej chwili

0

Kibicuje ktoś (też) Man Utd? Ktoś orientuje się w środowisku kibiców tego klubu na tyle, żeby się wypowiedzieć czy ManU byliby w ogóle zainteresowani sprowadzeniem 'najlepszego piłkarza w historii'?

3

'Płakałem po tym, jak ugryzłem Chielliniego na mundialu w 2014 roku...'

Jakoś mnie to bardzo rozśmieszyło :p

0

i zmniejszy będąc coraz starszym...

19

Kurrr... Za darmo dostali i jeszcze jak go sprzedamy to trzeba im zapłacić :D złoty biznes :D

26

'Asensio wykazał się heroiczną postawą, co pozwoliło Villarrealowi na odniesienie historycznego zwycięstwa'

Nie powinno być: Asenjo?

0

Wykupiłem na przedwigilijne Gran Derbi.
Brałem ze strony Eleven. Śmigał brz zarzutów. U rodziców jest net 20 mega i nic nie cięło

0

Katalończyk to chyba ktoś kto pochodzi z Katalonii, a nie tylko mieszkaniec Barcelony...

1

Tymi powołaniami Ernesto pokazał na kogo nie liczy.
Bardzo dobrze. Jest Alena, jest Arnaiz.

3

Mam jakiś sentyment do niego, ale raczej powinien odejść...

0

Smoleńsk gorszy.
The Room jest zabawny :)

2

W 4 klasie mieliśmy na angielski przynieść zdjęcie/ plakat jakiegoś człowieczka i opisać jego wygląd. Ja oczywiście zapomniałem. Kolega miał dwa plakaty i jeden mi pożyczył. Jakiś tam murzynek w kręconych krótkich włoskach. Potem się dowiedziałem, że to niejaki Patrick Kluivert i dalej jakoś samo dalej poszło... :)

0

Masz rację Zizou! Dobrze Ci idzie! Nie kupuj nikogo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?