To wiem, ale wiedzą lepiej ode mnie :)
cr ma kontrakt do 2021 więc i ManU musieliby zapłacić grubszą kasę, ale po co? Bardziej chodziło mi o to, czy kibice go wciąż tak uwielbiają i przyjmą w każdej chwili :) On tymi wypowiedziami jakby czuł się pewny tego, że w United przyjmą go z otwartymi rękoma w każdej chwili
Kibicuje ktoś (też) Man Utd? Ktoś orientuje się w środowisku kibiców tego klubu na tyle, żeby się wypowiedzieć czy ManU byliby w ogóle zainteresowani sprowadzeniem 'najlepszego piłkarza w historii'?
W 4 klasie mieliśmy na angielski przynieść zdjęcie/ plakat jakiegoś człowieczka i opisać jego wygląd. Ja oczywiście zapomniałem. Kolega miał dwa plakaty i jeden mi pożyczył. Jakiś tam murzynek w kręconych krótkich włoskach. Potem się dowiedziałem, że to niejaki Patrick Kluivert i dalej jakoś samo dalej poszło... :)
1
Sane, w sensie ze Leroy?
Bez przesady. Świetny piłkarz, ale nawet nie Top20
4
ehh, jakie to prawdziwe.
Świetny tekst. Dzięki
27
Szkoda, że odchodzi Rafinha, a nie Denis i Andre... no ale pozostaje zaufać Ernesto
0
i w Lidze 4 miejsce :D
0
Nie będzie :) Bo w 2018 Leo dostaje Złotą piłkę, a pan ładny już nie dostanie nigdy :)
0
U mnie tez tak jest niestety
0
też to zauważyłem :) ale szybko usunęli :)
0
Ronaldinho, Suarez, Pique, Alves, Eto'o, Neymar, Alba, Mascherano, ter Stegen, Villa
0
Zdecydowanie YNWA Liverpool.
26
Oby nie :)
1
Mówiło się też tak o ten Cate u Rijkaarda :) Holender jakoś nie poradził sobie w trenerce...
0
Popłakałem się wtedy. Pierwszy raz od finału LM 2006, od gola Bellettiego :)
1
Każda przegrana Realu jest w dobrym momencie :)
Martwmy się sobą, nie nimi :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
niestety nie. Finał LM z Arsenalem. Gol na 1:1
0
tak :) gol na 1:1 z Arsenalem :)
0
a to?
"...czy Barcę stać na tę jedną, jedyną akcję która ucieszy ich fanów? Może teraz?! Eto'o! Eto'ooooooo!"
:D
0
To wiem, ale wiedzą lepiej ode mnie :)
cr ma kontrakt do 2021 więc i ManU musieliby zapłacić grubszą kasę, ale po co? Bardziej chodziło mi o to, czy kibice go wciąż tak uwielbiają i przyjmą w każdej chwili :) On tymi wypowiedziami jakby czuł się pewny tego, że w United przyjmą go z otwartymi rękoma w każdej chwili
0
Kibicuje ktoś (też) Man Utd? Ktoś orientuje się w środowisku kibiców tego klubu na tyle, żeby się wypowiedzieć czy ManU byliby w ogóle zainteresowani sprowadzeniem 'najlepszego piłkarza w historii'?
3
'Płakałem po tym, jak ugryzłem Chielliniego na mundialu w 2014 roku...'
Jakoś mnie to bardzo rozśmieszyło :p
0
i zmniejszy będąc coraz starszym...
19
Kurrr... Za darmo dostali i jeszcze jak go sprzedamy to trzeba im zapłacić :D złoty biznes :D
26
'Asensio wykazał się heroiczną postawą, co pozwoliło Villarrealowi na odniesienie historycznego zwycięstwa'
Nie powinno być: Asenjo?
0
Wykupiłem na przedwigilijne Gran Derbi.
Brałem ze strony Eleven. Śmigał brz zarzutów. U rodziców jest net 20 mega i nic nie cięło
0
Katalończyk to chyba ktoś kto pochodzi z Katalonii, a nie tylko mieszkaniec Barcelony...
1
Tymi powołaniami Ernesto pokazał na kogo nie liczy.
Bardzo dobrze. Jest Alena, jest Arnaiz.
3
Mam jakiś sentyment do niego, ale raczej powinien odejść...
0
Smoleńsk gorszy.
The Room jest zabawny :)
2
W 4 klasie mieliśmy na angielski przynieść zdjęcie/ plakat jakiegoś człowieczka i opisać jego wygląd. Ja oczywiście zapomniałem. Kolega miał dwa plakaty i jeden mi pożyczył. Jakiś tam murzynek w kręconych krótkich włoskach. Potem się dowiedziałem, że to niejaki Patrick Kluivert i dalej jakoś samo dalej poszło... :)
0
Masz rację Zizou! Dobrze Ci idzie! Nie kupuj nikogo :D