7

Raul :)

0

Literówka? Napisanie -ą zamiast -om to nie literówka :p

36

Nazywać kogoś 'demonem intelektualnym' i pisać 'ulega prowokacją'. bezcenne :]

0

Wypowiadanie nazwisk- w sumie jak w realu.

Markinos, Dołglas Kosta itd :)

0

Jeśli uda się ściągnąć de Ligta bądź Upamecano, to pozwolić odejść Vermie, jeśli nie. Zostaje i Verma i Mina

0

Dzięki za wyczerpującą wypowiedź :)

Chcę przejść na kartę, żeby 'dociagnąć' do końca umowy żony. Później weźmiemy coś dla dwóch osób- są ciekawe oferty. Możliwe że będzie to właśnie nju dla dwójki :)

3

Siemanko :)

Użytkuje ktoś może nju mobile na kartę? Jak z zasięgiem i usługami? Internet spoko?

0

Dzeko: Mozemy coś ugrać przeciwko Barcelonie!
- Co?
Dzeko: Nic :D

0

Patrick Kluivert :)

3

na oficjalnej stronie

0

Czołem :)

Odkłada ktoś tu kasę na IKE/ IKZE? :) Gdzie najlepiej otworzyć konto?

0

Wielu takich bylo :)

2

Rozmowa z Tobą to jak gra w szachy z gołębiem.
Nie będę się zniżał

0

czemu?

0

ja to tylko tu wkleję:

"ile razy to juz bylo ze Leo mogl zagrac praktycznie na pusto Suarezowi, ale on wyrzuca podaniem , gdzie trzeba zwrotne odegrac bo z kąta nie strzelisz , przypadek ? nie sądze..."

0

30 minut to żadne oszczędzanie. Powinien odpoczywać w w całych meczach ze słabszymi rywalami- np. wczoraj

16

Zastanawia mnie oddawanie głosu na:
"Tak, ale wyłącznie wchodząc z ławki"

co ma wnieść zmiana stopera w środku meczu? :)

1

ja pierdzielę... nie wierzę w to co przeczytałem...

1

wstyd oddać Pichichi... masakra. nie mam pytań

24

dla mnie Leo może nie strzelić już żadnego gola w tym sezonie, byle tylko Barca zdobyła Tryplet.
Myślę ze sam Leo wziąłby to w ciemno. Co to za spuszczanie się zrobiło ostatnio nad golami Salaha czy Cristiano... Niech sobie strzelają, a ich kluby nie mają szans na tryplet- wolisz się zamienić?
Masakra...

0

Roberto i tak pojedzie na MŚ.
Odriozolę trzeba sprawdzić :)

0

Żurkowski jest chyba w kadrze U21

4

0

Jak mówi stare góralskie przysłowie:

Jak Roni Messiemu, Tak Messi Dembele :)

1

Daj spokój :)
Ivan, Paulina/ Gomes, Iniesta i Ousmane dadzą radę :)

7

We wczorajszym meczu, oprócz samego zwycięstwa oczywiście, cieszyło że każdy zmiennik coś wniósł do gry. W końcu.
Paulinho dobrze zastąpił Andresa i uspokoił grę w środku. To samo Gomes, bardzo fajna gra i świetny pressing przy golu na 3:0- to od niego zaczęła się ta akcja. Vidal zabezpieczył skrzydło. Super

7

żenujący komentarz, śmieszne miało być?

1

uderzał się w pierś po końcowym gwizdku więc mu wybaczam :D

0

no trudno. :) i tak lepsze niż Szpaku i Trzeciak :D

1

a wiesz może kto na C+?
Mam nadzieję, że Przemki dwa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?