Chcę przejść na kartę, żeby 'dociagnąć' do końca umowy żony. Później weźmiemy coś dla dwóch osób- są ciekawe oferty. Możliwe że będzie to właśnie nju dla dwójki :)
"ile razy to juz bylo ze Leo mogl zagrac praktycznie na pusto Suarezowi, ale on wyrzuca podaniem , gdzie trzeba zwrotne odegrac bo z kąta nie strzelisz , przypadek ? nie sądze..."
dla mnie Leo może nie strzelić już żadnego gola w tym sezonie, byle tylko Barca zdobyła Tryplet.
Myślę ze sam Leo wziąłby to w ciemno. Co to za spuszczanie się zrobiło ostatnio nad golami Salaha czy Cristiano... Niech sobie strzelają, a ich kluby nie mają szans na tryplet- wolisz się zamienić?
Masakra...
We wczorajszym meczu, oprócz samego zwycięstwa oczywiście, cieszyło że każdy zmiennik coś wniósł do gry. W końcu.
Paulinho dobrze zastąpił Andresa i uspokoił grę w środku. To samo Gomes, bardzo fajna gra i świetny pressing przy golu na 3:0- to od niego zaczęła się ta akcja. Vidal zabezpieczył skrzydło. Super
7
Raul :)
0
Literówka? Napisanie -ą zamiast -om to nie literówka :p
36
Nazywać kogoś 'demonem intelektualnym' i pisać 'ulega prowokacją'. bezcenne :]
0
Wypowiadanie nazwisk- w sumie jak w realu.
Markinos, Dołglas Kosta itd :)
0
Jeśli uda się ściągnąć de Ligta bądź Upamecano, to pozwolić odejść Vermie, jeśli nie. Zostaje i Verma i Mina
0
Dzięki za wyczerpującą wypowiedź :)
Chcę przejść na kartę, żeby 'dociagnąć' do końca umowy żony. Później weźmiemy coś dla dwóch osób- są ciekawe oferty. Możliwe że będzie to właśnie nju dla dwójki :)
3
Siemanko :)
Użytkuje ktoś może nju mobile na kartę? Jak z zasięgiem i usługami? Internet spoko?
0
Dzeko: Mozemy coś ugrać przeciwko Barcelonie!
- Co?
Dzeko: Nic :D
0
Patrick Kluivert :)
3
na oficjalnej stronie
0
Czołem :)
Odkłada ktoś tu kasę na IKE/ IKZE? :) Gdzie najlepiej otworzyć konto?
0
Wielu takich bylo :)
2
Rozmowa z Tobą to jak gra w szachy z gołębiem.
Nie będę się zniżał
0
czemu?
0
ja to tylko tu wkleję:
"ile razy to juz bylo ze Leo mogl zagrac praktycznie na pusto Suarezowi, ale on wyrzuca podaniem , gdzie trzeba zwrotne odegrac bo z kąta nie strzelisz , przypadek ? nie sądze..."
0
30 minut to żadne oszczędzanie. Powinien odpoczywać w w całych meczach ze słabszymi rywalami- np. wczoraj
16
Zastanawia mnie oddawanie głosu na:
"Tak, ale wyłącznie wchodząc z ławki"
co ma wnieść zmiana stopera w środku meczu? :)
1
ja pierdzielę... nie wierzę w to co przeczytałem...
1
wstyd oddać Pichichi... masakra. nie mam pytań
24
dla mnie Leo może nie strzelić już żadnego gola w tym sezonie, byle tylko Barca zdobyła Tryplet.
Myślę ze sam Leo wziąłby to w ciemno. Co to za spuszczanie się zrobiło ostatnio nad golami Salaha czy Cristiano... Niech sobie strzelają, a ich kluby nie mają szans na tryplet- wolisz się zamienić?
Masakra...
0
Roberto i tak pojedzie na MŚ.
Odriozolę trzeba sprawdzić :)
0
Żurkowski jest chyba w kadrze U21
4
Relacja z Eurosportu:
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=15
0
Jak mówi stare góralskie przysłowie:
Jak Roni Messiemu, Tak Messi Dembele :)
1
Daj spokój :)
Ivan, Paulina/ Gomes, Iniesta i Ousmane dadzą radę :)
7
We wczorajszym meczu, oprócz samego zwycięstwa oczywiście, cieszyło że każdy zmiennik coś wniósł do gry. W końcu.
Paulinho dobrze zastąpił Andresa i uspokoił grę w środku. To samo Gomes, bardzo fajna gra i świetny pressing przy golu na 3:0- to od niego zaczęła się ta akcja. Vidal zabezpieczył skrzydło. Super
7
żenujący komentarz, śmieszne miało być?
1
uderzał się w pierś po końcowym gwizdku więc mu wybaczam :D
0
no trudno. :) i tak lepsze niż Szpaku i Trzeciak :D
1
a wiesz może kto na C+?
Mam nadzieję, że Przemki dwa :D