Jestem zażenowany wczorajszym meczem. To wstyd, żeby tak wielki klub jak MU grał takie dno! SAF pewnie tam ze trzy raz z fotela spadł jak oglądał ten mecz. Pan Żoze to kpina, a nie trener. Ciśnienie mam do teraz. Straszna szkoda, że nie skończyło się wynikiem 3 lub 4 do 0. Pogba, Lukaku, obrona- śmiech na sali...
Przecinakiem nigdy nie był.
Podejmuje momentami tak głupie decyzje, że nie wierzę że patrze na Busiego. Może to też przemęczenie- nie wiem. Nie chodzi mi o ilość strat, tylko ich jakość. Głupie straty i tyle
2
Nie zdziwię się jak 'mądry' mou odda go za Bale'a + 20 mln
6
ale ty na bank wiesz jak wygląda kij od szczotki- wyciągnij go z pośladów i trochę dystansu
12
http://memytutaj.pl/uploads/2013/10/01/a-komu-to-potrzebne.jpg
0
yhh...
"w d*pie byliśmy i gó*no widzieliśmy"
1
Jestem zażenowany meczem. Bo mecz w którym jedna strona gra a druga kopie się po głowie i kopie rywali to gówno, a nie mecz.
0
Większość stawia na TOP1 Neuera- z przyzwyczajenia lub Buffona- z sentymentu :)
1
30 mln to on chyba ma zarabiać?
0
Pewnie po imprezie, na której medal świętowali, odpowiadał :D
18
Jestem zażenowany wczorajszym meczem. To wstyd, żeby tak wielki klub jak MU grał takie dno! SAF pewnie tam ze trzy raz z fotela spadł jak oglądał ten mecz. Pan Żoze to kpina, a nie trener. Ciśnienie mam do teraz. Straszna szkoda, że nie skończyło się wynikiem 3 lub 4 do 0. Pogba, Lukaku, obrona- śmiech na sali...
0
Nie obejrzałem tylko meczu z Eibar w tym sezonie :)
0
Przecinakiem nigdy nie był.
Podejmuje momentami tak głupie decyzje, że nie wierzę że patrze na Busiego. Może to też przemęczenie- nie wiem. Nie chodzi mi o ilość strat, tylko ich jakość. Głupie straty i tyle
0
Obejrzyj mecz jeszcze raz.
Busquets jest cieniem siebie z zeszłych sezonów. Wyjątkiem mecz z realem
0
Na pewno nie popełniał głupich błędów i nie tracił piłek jak Busi.
0
Zrobił swoje. Czyścił, przeszkadzał Leo. Potrafił się podłączyć do ataku. Dobry mecz. 100x lepiej niż Busi, Rakitić i Paulina
2
Ja również nie narzekam. Świetny sprzęt :)
2
Mam to samo.
Lodówka, piekarnik i płyta... :D
2
ten od Gruchy :D
0
Widzę, że budowanie napięcia przed meczem zaczęło się na dobre :D
1
Wg mnie powinien być faul :)
0
Ojej zarobiłem błąd. Dziękuję strażniku...
14
Iniesta dziś nie zagra. Odpocznie przed Czelsi
0
Za to dziś czekam tylko na Barcę. Legiunia i liczba bramek Monaco weszły :)
0
Gratuluję! :) mi Lazio spieprzyło wszystko :)
0
Mógł być tym największym...
0
Nieźle- ja zastanawiałem się czy dać X2 na Atalantę ;p
0
też mi się tak wydaje. Wykosili konkurencję. Canal+ będzie trzymał się PL, bo tylko to im zostało. Nie rzucą się na La Ligę
0
Dziś skormnie. Ciężkie mecze.
Ostersunds- Arsenal 2
Steaua- Lazio 2
Kopenhaga- Atletico 2
Ludogorets- Milan x2
za 5.
25 do wyjęcia
0
na LFC i Salaha: 3,6, na real-psg 2,75
0
Skromnie :)
za dyszkę zagrałem. 87,61 wygrane.
0
W końcu coś wygrałem! :D
Postawiłem:
- Liverpool wygra z bramką Salaha
- Real- PSG: liczga bramek 4-5
:D