2

Nie zdziwię się jak 'mądry' mou odda go za Bale'a + 20 mln

6

ale ty na bank wiesz jak wygląda kij od szczotki- wyciągnij go z pośladów i trochę dystansu

0

yhh...

"w d*pie byliśmy i gó*no widzieliśmy"

1

Jestem zażenowany meczem. Bo mecz w którym jedna strona gra a druga kopie się po głowie i kopie rywali to gówno, a nie mecz.

0

Większość stawia na TOP1 Neuera- z przyzwyczajenia lub Buffona- z sentymentu :)

1

30 mln to on chyba ma zarabiać?

0

Pewnie po imprezie, na której medal świętowali, odpowiadał :D

18

Jestem zażenowany wczorajszym meczem. To wstyd, żeby tak wielki klub jak MU grał takie dno! SAF pewnie tam ze trzy raz z fotela spadł jak oglądał ten mecz. Pan Żoze to kpina, a nie trener. Ciśnienie mam do teraz. Straszna szkoda, że nie skończyło się wynikiem 3 lub 4 do 0. Pogba, Lukaku, obrona- śmiech na sali...

0

Nie obejrzałem tylko meczu z Eibar w tym sezonie :)

0

Przecinakiem nigdy nie był.
Podejmuje momentami tak głupie decyzje, że nie wierzę że patrze na Busiego. Może to też przemęczenie- nie wiem. Nie chodzi mi o ilość strat, tylko ich jakość. Głupie straty i tyle

0

Obejrzyj mecz jeszcze raz.
Busquets jest cieniem siebie z zeszłych sezonów. Wyjątkiem mecz z realem

0

Na pewno nie popełniał głupich błędów i nie tracił piłek jak Busi.

0

Zrobił swoje. Czyścił, przeszkadzał Leo. Potrafił się podłączyć do ataku. Dobry mecz. 100x lepiej niż Busi, Rakitić i Paulina

2

Ja również nie narzekam. Świetny sprzęt :)

2

Mam to samo.
Lodówka, piekarnik i płyta... :D

2

ten od Gruchy :D

0

Widzę, że budowanie napięcia przed meczem zaczęło się na dobre :D

1

Wg mnie powinien być faul :)

0

Ojej zarobiłem błąd. Dziękuję strażniku...

14

Iniesta dziś nie zagra. Odpocznie przed Czelsi

0

Za to dziś czekam tylko na Barcę. Legiunia i liczba bramek Monaco weszły :)

0

Gratuluję! :) mi Lazio spieprzyło wszystko :)

0

Mógł być tym największym...

0

Nieźle- ja zastanawiałem się czy dać X2 na Atalantę ;p

0

też mi się tak wydaje. Wykosili konkurencję. Canal+ będzie trzymał się PL, bo tylko to im zostało. Nie rzucą się na La Ligę

0

Dziś skormnie. Ciężkie mecze.

Ostersunds- Arsenal 2
Steaua- Lazio 2
Kopenhaga- Atletico 2
Ludogorets- Milan x2

za 5.
25 do wyjęcia

0

na LFC i Salaha: 3,6, na real-psg 2,75

0

Skromnie :)

za dyszkę zagrałem. 87,61 wygrane.

0

W końcu coś wygrałem! :D

Postawiłem:
- Liverpool wygra z bramką Salaha
- Real- PSG: liczga bramek 4-5
:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?