13 marca 2018, 09:38
0
no mnie na El Prat przy powrocie przetrzepali nieźle :D dowód sprawdzali z 16 razy :D
12 marca 2018, 13:00
Jeśli przyjdzie Lafont, to będzie miał ławę, a nie pewny skład :) A pensję jak na rezerwowego pewnie ACM dał mu lepszą
8 marca 2018, 12:24
1
cieszy, że spadną z hukiem :)
8 marca 2018, 08:51
no i dlatego zagrali fatalnie przez wielkie F
8 marca 2018, 08:34
Liczyłem np na wykorzystywanie sytuacji 100%- towych? Albo dokładnych podań? Albo zaangażowania i walki o każdą piłkę żeby pokazać, że można być kimś więcej niż przyklejonym do ławki statystą? Jeśli to za dużo, to przepraszam.
8 marca 2018, 06:12
Bo nie ma się z czego cieszyć. Wolałbym przegrać po dobrej grze zamienników. Tu nasi zagrali fatalnie przez wielkie F
7 marca 2018, 11:24
7
o ja... wyglądają jak młode dziewczynki z Kolumbii z dokumentu "Fabryka Missek"
7 marca 2018, 08:17
Edit. Verratti wcale nie chciał do Barcy. Postękał, pojęczał- oostał nowy kontrakt i wszyscy zadowoleni.
6 marca 2018, 18:47
Wy żadnego stylu nie macie, a jeszcze pokonać Barcę? ;)
6 marca 2018, 15:07
i tak bardziej się cieszyłem z tej po dośrodkowaniu Afellaya :) Jedyna akcja holendra w barwach Barcy godna zapamiętania :D
6 marca 2018, 14:20
dokładnie :)
6 marca 2018, 13:32
Cillesen- Palencia, Mina, Cuenca, Digne- Gomes, Alena, Rivera- Vidal, Dembele, Paco
6 marca 2018, 13:30
Ja bym dał spróbować młodemu Cuence zamiast Costasa. Reszta Ok :)
6 marca 2018, 12:39
Cucurella...
6 marca 2018, 10:55
ktoś tu chyba Joemonster śledzi... :D
2 marca 2018, 12:49
no to najgorszy. Byłem tak wściekły na naszych i sędziego że usnąć nie mogłem :D
2 marca 2018, 09:53
Tak. Nic nie wychodziło naszym. Gorzej było tylko w Superpucharze
1 marca 2018, 22:59
Jestem tak wściekły, że nie mam słów. Sędzia pajac niesamowity. Nasi jakby splątani. Nikt z naszych nie zagrał dobrze. Nie usunę dziś...
1 marca 2018, 19:03
A co, odchodzi? Bez jaj po sezonie odejdzie Gomes i Denis więc będzie miejsce dla obu. Tym bardziej, że Arthur będzie od stycznia
27 lutego 2018, 08:33
a mają byc kolejne?
27 lutego 2018, 08:12
o widzisz. Myślałem że od początku, bo na zdjęciu na Filmwebie jest Colin. Dzięki. zabieram się zatem za oglądanie :)
27 lutego 2018, 06:18
Oglądaliście serial Detektyw z Colinem Garrelem? Godny polecenia?
26 lutego 2018, 17:35
Jest Paco, Denis, Digne, Alena, Gomes, Vidal... Ławkę mamy super więc luz. Rotować i damy radę. Zwłaszcza z tym beznadziejnym Las Palmas :)
26 lutego 2018, 10:27
No to 100 mln z Griezmana, dopłata od PSG i cos od siebie i gitrara :D
26 lutego 2018, 09:08
Wiem, że brednie :D ale tak hipotetycznie. Wtedy możnaby przeznaczyć 100 mln 'zarezerwowane' na Griezmana na pomocnika. Np Eriksena
26 lutego 2018, 08:59
Coś Ci podpowiem. Możesz wchodzić tam i tam czytać przegląd zamiast czekać na fcbarca.com Mam nadzieję, że pomogłem :)
26 lutego 2018, 08:48
2
Ja tam bym się zgodził na taką wymianę :D
23 lutego 2018, 13:20
Fajny komentarz: What Ronaldinho was to Messi, Messi will be to Dembele
23 lutego 2018, 13:15
Właśnie dałeś mi liścia w ryj. Zatrzymałem się na coś koło 20 (ostatni raz byłem ze 3 lata temu) W przyszłym tygodniu idę do RCKiK :)
23 lutego 2018, 13:14
Miranda to nie przypadkiem LO? :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
no mnie na El Prat przy powrocie przetrzepali nieźle :D dowód sprawdzali z 16 razy :D
0
Jeśli przyjdzie Lafont, to będzie miał ławę, a nie pewny skład :) A pensję jak na rezerwowego pewnie ACM dał mu lepszą
1
cieszy, że spadną z hukiem :)
0
no i dlatego zagrali fatalnie przez wielkie F
1
Liczyłem np na wykorzystywanie sytuacji 100%- towych? Albo dokładnych podań? Albo zaangażowania i walki o każdą piłkę żeby pokazać, że można być kimś więcej niż przyklejonym do ławki statystą?
Jeśli to za dużo, to przepraszam.
0
Bo nie ma się z czego cieszyć. Wolałbym przegrać po dobrej grze zamienników. Tu nasi zagrali fatalnie przez wielkie F
7
o ja... wyglądają jak młode dziewczynki z Kolumbii z dokumentu "Fabryka Missek"
1
Edit.
Verratti wcale nie chciał do Barcy. Postękał, pojęczał- oostał nowy kontrakt i wszyscy zadowoleni.
1
Wy żadnego stylu nie macie, a jeszcze pokonać Barcę? ;)
7
i tak bardziej się cieszyłem z tej po dośrodkowaniu Afellaya :)
Jedyna akcja holendra w barwach Barcy godna zapamiętania :D
0
dokładnie :)
0
Cillesen- Palencia, Mina, Cuenca, Digne- Gomes, Alena, Rivera- Vidal, Dembele, Paco
0
Ja bym dał spróbować młodemu Cuence zamiast Costasa. Reszta Ok :)
0
Cucurella...
0
ktoś tu chyba Joemonster śledzi... :D
0
no to najgorszy. Byłem tak wściekły na naszych i sędziego że usnąć nie mogłem :D
0
Tak. Nic nie wychodziło naszym.
Gorzej było tylko w Superpucharze
0
Jestem tak wściekły, że nie mam słów. Sędzia pajac niesamowity. Nasi jakby splątani. Nikt z naszych nie zagrał dobrze. Nie usunę dziś...
0
A co, odchodzi?
Bez jaj po sezonie odejdzie Gomes i Denis więc będzie miejsce dla obu. Tym bardziej, że Arthur będzie od stycznia
0
a mają byc kolejne?
0
o widzisz. Myślałem że od początku, bo na zdjęciu na Filmwebie jest Colin.
Dzięki. zabieram się zatem za oglądanie :)
0
Oglądaliście serial Detektyw z Colinem Garrelem? Godny polecenia?
0
Jest Paco, Denis, Digne, Alena, Gomes, Vidal... Ławkę mamy super więc luz. Rotować i damy radę. Zwłaszcza z tym beznadziejnym Las Palmas :)
0
No to 100 mln z Griezmana, dopłata od PSG i cos od siebie i gitrara :D
0
Wiem, że brednie :D ale tak hipotetycznie.
Wtedy możnaby przeznaczyć 100 mln 'zarezerwowane' na Griezmana na pomocnika. Np Eriksena
1
Coś Ci podpowiem. Możesz wchodzić tam i tam czytać przegląd zamiast czekać na fcbarca.com
Mam nadzieję, że pomogłem :)
2
Ja tam bym się zgodził na taką wymianę :D
0
Fajny komentarz:
What Ronaldinho was to Messi, Messi will be to Dembele
0
Właśnie dałeś mi liścia w ryj. Zatrzymałem się na coś koło 20 (ostatni raz byłem ze 3 lata temu)
W przyszłym tygodniu idę do RCKiK :)
0
Miranda to nie przypadkiem LO? :)