0

no mnie na El Prat przy powrocie przetrzepali nieźle :D dowód sprawdzali z 16 razy :D

0

Jeśli przyjdzie Lafont, to będzie miał ławę, a nie pewny skład :) A pensję jak na rezerwowego pewnie ACM dał mu lepszą

1

cieszy, że spadną z hukiem :)

0

no i dlatego zagrali fatalnie przez wielkie F

1

Liczyłem np na wykorzystywanie sytuacji 100%- towych? Albo dokładnych podań? Albo zaangażowania i walki o każdą piłkę żeby pokazać, że można być kimś więcej niż przyklejonym do ławki statystą?
Jeśli to za dużo, to przepraszam.

0

Bo nie ma się z czego cieszyć. Wolałbym przegrać po dobrej grze zamienników. Tu nasi zagrali fatalnie przez wielkie F

7

o ja... wyglądają jak młode dziewczynki z Kolumbii z dokumentu "Fabryka Missek"

1

Edit.
Verratti wcale nie chciał do Barcy. Postękał, pojęczał- oostał nowy kontrakt i wszyscy zadowoleni.

1

Wy żadnego stylu nie macie, a jeszcze pokonać Barcę? ;)

7

i tak bardziej się cieszyłem z tej po dośrodkowaniu Afellaya :)

Jedyna akcja holendra w barwach Barcy godna zapamiętania :D

0

dokładnie :)

0

Cillesen- Palencia, Mina, Cuenca, Digne- Gomes, Alena, Rivera- Vidal, Dembele, Paco

0

Ja bym dał spróbować młodemu Cuence zamiast Costasa. Reszta Ok :)

0

Cucurella...

0

ktoś tu chyba Joemonster śledzi... :D

0

no to najgorszy. Byłem tak wściekły na naszych i sędziego że usnąć nie mogłem :D

0

Tak. Nic nie wychodziło naszym.
Gorzej było tylko w Superpucharze

0

Jestem tak wściekły, że nie mam słów. Sędzia pajac niesamowity. Nasi jakby splątani. Nikt z naszych nie zagrał dobrze. Nie usunę dziś...

0

A co, odchodzi?
Bez jaj po sezonie odejdzie Gomes i Denis więc będzie miejsce dla obu. Tym bardziej, że Arthur będzie od stycznia

0

a mają byc kolejne?

0

o widzisz. Myślałem że od początku, bo na zdjęciu na Filmwebie jest Colin.
Dzięki. zabieram się zatem za oglądanie :)

0

Oglądaliście serial Detektyw z Colinem Garrelem? Godny polecenia?

0

Jest Paco, Denis, Digne, Alena, Gomes, Vidal... Ławkę mamy super więc luz. Rotować i damy radę. Zwłaszcza z tym beznadziejnym Las Palmas :)

0

No to 100 mln z Griezmana, dopłata od PSG i cos od siebie i gitrara :D

0

Wiem, że brednie :D ale tak hipotetycznie.
Wtedy możnaby przeznaczyć 100 mln 'zarezerwowane' na Griezmana na pomocnika. Np Eriksena

1

Coś Ci podpowiem. Możesz wchodzić tam i tam czytać przegląd zamiast czekać na fcbarca.com
Mam nadzieję, że pomogłem :)

2

Ja tam bym się zgodził na taką wymianę :D

0

Fajny komentarz:

What Ronaldinho was to Messi, Messi will be to Dembele

0

Właśnie dałeś mi liścia w ryj. Zatrzymałem się na coś koło 20 (ostatni raz byłem ze 3 lata temu)
W przyszłym tygodniu idę do RCKiK :)

0

Miranda to nie przypadkiem LO? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?