0

Czołem- pytanko do osób które były w Rzymie :)

Podpowiecie jakiś fajny (i dość tani) sposób transportu z lotniska Ciampino w okolice Watykanu? Przylot na miejsce mamy w okolicach północy więc metro i komunikacja miejsca raczej odpada :(

1

Ciekawa byłaby grupa Barca, Napoli, Lyon, PSV :)

0

Myślę, że prędzej Rudy odejdzie.
Chociaż po transferze Goretzki, może być za ciasno i dla Thiago...

2

Fakir?

Jeśli chodzi o Fekira, to praktycznie Liverpool go klepnął

1

a po jakim kursie, jeśli mogę spytać? :D

2

co nie zmienia faktu, że to serducho reprezentacji. Brutal, ale kto by nie chciał takiego zawodnika w kadrze?

2

Roberto Martinez nie powołał za to Naingolana :D

1

a to nie miało być tak, że jak awansują to jest obowiązek wpłaty 35 baniek? Jakie kurczak negocjacje...

1

Orientuje się ktoś czy można gdzieś pobrać całą pomeczową ceremonię od Eleven?

0

nie do końca. Moim zdaniem bronił będzie MAtS. Tu Digne w ogóle nie jedzie...

36

Ale ten Didier jest dziwny :D
Mendy- cały sezon z kontuzją i w kadrze zastępował go Digne. Wyjazd na MŚ- jedzie Mendy, nie jedzie Digne :D

1

Ta opłata emisyjna to ten podatek od pisiorow czy cos innego, bo nie jestem w temacie :)

0

skoro nie oglądasz, to skąd wiesz że jest żenująca? o_O

0

Socjopata, Ban podobno :D

0

i ta mina dziewczyny w stylu:

8

Pamiętamy... :)
On chyba był z tego zaciągu młodych z fundacji Eto'o? :)

11

Niespodzianka. Jutro o 18:10 pokazujemy mecz towarzyski Mamelodi Sundowns - FC Barcelona. Już teraz zapraszamy z @dominik_guziak.

Źródło: https://x.com/cwiakala/status/996359317937967104

0

Orientuje się ktoś czy Sundowns - Barcelona będzie do oglądnięcia gdzieś? :)

0

Dzięki bardzo :)
Jednak na początek przjade się do Decathlona i zobacze jakie ta mają sprzęty :)

3

Head to Mountain! :D

0

Ło Panie :D

Chciałem coś taniego na początek- żeby zobaczyć czy złapię bakcyla :D

0

Czołem!

Poleci ktoś jakąś solidną hulajnogę dla dorosłych ? :D

15

Piękny Paryż? Z całym szacunkiem, ale dla mnie Barcelona jest zdecydowanie piękniejszym miastem :)

3

Komentarz usunięty

0

tylko ligowe bramki

3

Totalnie obojętna jest- tak jak i szwagier :D

1

No i mam potwierdzenie- będzie siostrzeniec :D

Pytanie: Kupował ktoś/ zamawiał koszulkę Barcy dla malutkiego dziecka z nazwiskiem? :) Gdzie szukać? :)

0

Z tym, że zdanie zupełnie nie na temat :)

0

o Boże... widzę ze Ty swoje ciagle.
nie ważne

1

gdzie to napisałem? czytaj ze zrozumieniem.
Chodzi o to że Kadafi nie poszedł do France Football i nie mówił, że podkupujemy Neya Barcelonie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?