22 maja 2018, 12:07
0
Czołem- pytanko do osób które były w Rzymie :) Podpowiecie jakiś fajny (i dość tani) sposób transportu z lotniska Ciampino w okolice Watykanu? Przylot na miejsce mamy w okolicach północy więc metro i komunikacja miejsca raczej odpada :(
22 maja 2018, 09:32
1
Ciekawa byłaby grupa Barca, Napoli, Lyon, PSV :)
22 maja 2018, 08:42
Myślę, że prędzej Rudy odejdzie. Chociaż po transferze Goretzki, może być za ciasno i dla Thiago...
21 maja 2018, 21:54
2
Fakir?Jeśli chodzi o Fekira, to praktycznie Liverpool go klepnął
21 maja 2018, 15:00
a po jakim kursie, jeśli mogę spytać? :D
21 maja 2018, 13:55
co nie zmienia faktu, że to serducho reprezentacji. Brutal, ale kto by nie chciał takiego zawodnika w kadrze?
21 maja 2018, 13:30
Roberto Martinez nie powołał za to Naingolana :D
21 maja 2018, 11:03
a to nie miało być tak, że jak awansują to jest obowiązek wpłaty 35 baniek? Jakie kurczak negocjacje...
21 maja 2018, 08:07
Orientuje się ktoś czy można gdzieś pobrać całą pomeczową ceremonię od Eleven?
18 maja 2018, 08:35
nie do końca. Moim zdaniem bronił będzie MAtS. Tu Digne w ogóle nie jedzie...
18 maja 2018, 08:04
36
Ale ten Didier jest dziwny :D Mendy- cały sezon z kontuzją i w kadrze zastępował go Digne. Wyjazd na MŚ- jedzie Mendy, nie jedzie Digne :D
17 maja 2018, 06:56
Ta opłata emisyjna to ten podatek od pisiorow czy cos innego, bo nie jestem w temacie :)
16 maja 2018, 15:54
skoro nie oglądasz, to skąd wiesz że jest żenująca? o_O
16 maja 2018, 13:43
Socjopata, Ban podobno :D
16 maja 2018, 13:39
i ta mina dziewczyny w stylu:
16 maja 2018, 13:28
8
Pamiętamy... :) On chyba był z tego zaciągu młodych z fundacji Eto'o? :)
15 maja 2018, 15:01
11
Niespodzianka. Jutro o 18:10 pokazujemy mecz towarzyski Mamelodi Sundowns - FC Barcelona. Już teraz zapraszamy z @dominik_guziak. Źródło: https://x.com/cwiakala/status/996359317937967104
14 maja 2018, 14:28
Orientuje się ktoś czy Sundowns - Barcelona będzie do oglądnięcia gdzieś? :)
11 maja 2018, 12:42
Dzięki bardzo :) Jednak na początek przjade się do Decathlona i zobacze jakie ta mają sprzęty :)
11 maja 2018, 10:03
3
Head to Mountain! :D
11 maja 2018, 10:02
Ło Panie :D Chciałem coś taniego na początek- żeby zobaczyć czy złapię bakcyla :D
11 maja 2018, 09:15
Czołem! Poleci ktoś jakąś solidną hulajnogę dla dorosłych ? :D
11 maja 2018, 08:10
15
Piękny Paryż? Z całym szacunkiem, ale dla mnie Barcelona jest zdecydowanie piękniejszym miastem :)
11 maja 2018, 07:19
Komentarz usunięty
10 maja 2018, 10:48
tylko ligowe bramki
10 maja 2018, 10:20
Totalnie obojętna jest- tak jak i szwagier :D
10 maja 2018, 10:14
No i mam potwierdzenie- będzie siostrzeniec :D Pytanie: Kupował ktoś/ zamawiał koszulkę Barcy dla malutkiego dziecka z nazwiskiem? :) Gdzie szukać? :)
9 maja 2018, 16:53
Z tym, że zdanie zupełnie nie na temat :)
9 maja 2018, 15:43
o Boże... widzę ze Ty swoje ciagle. nie ważne
9 maja 2018, 13:08
gdzie to napisałem? czytaj ze zrozumieniem. Chodzi o to że Kadafi nie poszedł do France Football i nie mówił, że podkupujemy Neya Barcelonie...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Czołem- pytanko do osób które były w Rzymie :)
Podpowiecie jakiś fajny (i dość tani) sposób transportu z lotniska Ciampino w okolice Watykanu? Przylot na miejsce mamy w okolicach północy więc metro i komunikacja miejsca raczej odpada :(
1
Ciekawa byłaby grupa Barca, Napoli, Lyon, PSV :)
0
Myślę, że prędzej Rudy odejdzie.
Chociaż po transferze Goretzki, może być za ciasno i dla Thiago...
2
Fakir?
Jeśli chodzi o Fekira, to praktycznie Liverpool go klepnął
1
a po jakim kursie, jeśli mogę spytać? :D
2
co nie zmienia faktu, że to serducho reprezentacji. Brutal, ale kto by nie chciał takiego zawodnika w kadrze?
2
Roberto Martinez nie powołał za to Naingolana :D
1
a to nie miało być tak, że jak awansują to jest obowiązek wpłaty 35 baniek? Jakie kurczak negocjacje...
1
Orientuje się ktoś czy można gdzieś pobrać całą pomeczową ceremonię od Eleven?
0
nie do końca. Moim zdaniem bronił będzie MAtS. Tu Digne w ogóle nie jedzie...
36
Ale ten Didier jest dziwny :D
Mendy- cały sezon z kontuzją i w kadrze zastępował go Digne. Wyjazd na MŚ- jedzie Mendy, nie jedzie Digne :D
1
Ta opłata emisyjna to ten podatek od pisiorow czy cos innego, bo nie jestem w temacie :)
0
skoro nie oglądasz, to skąd wiesz że jest żenująca? o_O
0
Socjopata, Ban podobno :D
0
i ta mina dziewczyny w stylu:
8
Pamiętamy... :)
On chyba był z tego zaciągu młodych z fundacji Eto'o? :)
11
Niespodzianka. Jutro o 18:10 pokazujemy mecz towarzyski Mamelodi Sundowns - FC Barcelona. Już teraz zapraszamy z @dominik_guziak.
Źródło: https://x.com/cwiakala/status/996359317937967104
0
Orientuje się ktoś czy Sundowns - Barcelona będzie do oglądnięcia gdzieś? :)
0
Dzięki bardzo :)
Jednak na początek przjade się do Decathlona i zobacze jakie ta mają sprzęty :)
3
Head to Mountain! :D
0
Ło Panie :D
Chciałem coś taniego na początek- żeby zobaczyć czy złapię bakcyla :D
0
Czołem!
Poleci ktoś jakąś solidną hulajnogę dla dorosłych ? :D
15
Piękny Paryż? Z całym szacunkiem, ale dla mnie Barcelona jest zdecydowanie piękniejszym miastem :)
3
Komentarz usunięty
0
tylko ligowe bramki
3
Totalnie obojętna jest- tak jak i szwagier :D
1
No i mam potwierdzenie- będzie siostrzeniec :D
Pytanie: Kupował ktoś/ zamawiał koszulkę Barcy dla malutkiego dziecka z nazwiskiem? :) Gdzie szukać? :)
0
Z tym, że zdanie zupełnie nie na temat :)
0
o Boże... widzę ze Ty swoje ciagle.
nie ważne
1
gdzie to napisałem? czytaj ze zrozumieniem.
Chodzi o to że Kadafi nie poszedł do France Football i nie mówił, że podkupujemy Neya Barcelonie...