Pamiętam jak w listopadzie 2016 wprowadzałem się do naszego nowego mieszkania. Meblarz skręcał meble w aneksie kuchennym, a ja jarałem się że przyszedł gość z Multimedii i za chwilę będę miał Eleven, C+ i wszystkie inne sportowe programy :D
Tylko pytanie ile bramek jest w stanie strzelić Crystal Palace, a ile Everton :)
Stawiam, że Tosun ok 10 goli strzeli- Zaha nie koniecznie (chociaz Zaha może nadrobić asystami)
Można się rejestrować cały czas. Najwyżej ominie Cię kolejka lub siedem :D
Rotacje dziś do 19 można przeprowadzać żeby załapać się na pierwszą kolejkę.
Jakie autko tak do 25k możecie polecić? Nie mam jakichś wygórowanych wymagań, ani co do typu, ani marki. Preferowane kombi (ale sedan/ hatchback z dość dużym bagażnikiem również akceptowalne). Raczej szukam opcji taniej w eksploatacji/ naprawach.
0
Suarez, Vidal, Pique za wysoko.
Cou, Dembele, Alena za nisko.
0
Zastanawiam się nad -8 w FPL :)
Co powiecie na wymianę: Salah, Maddison, Success => Hazard, Wallcott, Mitrović? :)
0
Bezglutenowy :)
2
Pamiętam jak w listopadzie 2016 wprowadzałem się do naszego nowego mieszkania. Meblarz skręcał meble w aneksie kuchennym, a ja jarałem się że przyszedł gość z Multimedii i za chwilę będę miał Eleven, C+ i wszystkie inne sportowe programy :D
1
Którego piłkarza uważacie za najlepiej wykonującego rzuty wolne? (w historii- nie tylko czynnych piłkarzy)
0
Kurczak no... teraz mi tylko namieszałeś w głowie- zamiast pomóc :D
1
Tylko pytanie ile bramek jest w stanie strzelić Crystal Palace, a ile Everton :)
Stawiam, że Tosun ok 10 goli strzeli- Zaha nie koniecznie (chociaz Zaha może nadrobić asystami)
1
Nie mam kasy na Jesusa a tym bardziej na Kuna :D Właśnie sprzedaję kogoś kto moim zdaniem miał strzelać- Sane.
0
Jak myślicie, kogo dorzucić do ataku w FPL (mam Firmino i Arnautovicia)?
Trójka do wyboru: Zaha, Tosun, Callum Wilson
0
Też mam ten dylemat. Daję mu ostatnią szansę w gw3. Potem Mahrez lub Bernardo Silva
0
na pewno go nie posadzi- nie ma jaj i to jest problem
0
Dokładnie. Zasługi zasługami, ale nie możemy sobie pozwolić żeby nasza '9' grała tylko przez pół sezonu...
1
Niestety znów zapowiada się to samo co rok temu.
W takiej formie mam nadzieję, że grać nie będzie i EV postawi na atak Malcom- Leo- Dembele
23
Świetna decyzja :)
0
aa możliwe, że coś pokręciłem. Dzięki :)
1
Można się rejestrować cały czas. Najwyżej ominie Cię kolejka lub siedem :D
Rotacje dziś do 19 można przeprowadzać żeby załapać się na pierwszą kolejkę.
0
Ogólnie spoko, ale moim zdaniem za dużo piłkarzy debiutujących w PL. Ja takich wrzucam do obserwowanych i poczekam kilka kolejek :)
0
Ederson-Wan Bisaka, Robertson, Azpilicueta- Salah, Eriksen, Richarlison, Costa, Sane- Firmino, Arnautovic
0
Kennedy, Cairney :) defensywnych pomocników się nie opłaca :)
0
Ceed w kombi to akurat faworyt mojej żony :)
Dzięki
0
Dzięki bardzo za wyczerpującą opinię :) Trochę rozszerzy to moje poszukiwania :)
0
Akurat od skóry to jak najdalej- ani mnie się to nie podoba, ani żadna wygoda jak dla mnie :)
0
Dwa pierwsze mam pod lupką :) Hondę muszę ocenić.
Dzięki :)
0
to jeden z faworytów akurat :)
0
Ja tez trochę o francuzy się martwiłem, ale od jakiegoś czasu zaczynam się przekonywać że nie są one takie złe. Renault raczej nie, prędzej Citroen
0
Raczej B+G. Przy mojej jeździe, diesel nieopłacalny
0
Czołem!
Jakie autko tak do 25k możecie polecić? Nie mam jakichś wygórowanych wymagań, ani co do typu, ani marki. Preferowane kombi (ale sedan/ hatchback z dość dużym bagażnikiem również akceptowalne). Raczej szukam opcji taniej w eksploatacji/ naprawach.
Z góry dzięki za pomoc :)
33
bazując na występach w USA nie mogło być innej decyzji :)
0
Prawda i prawda :)
1
LaRambla_FCB
94365-19695