0

Suarez, Vidal, Pique za wysoko.
Cou, Dembele, Alena za nisko.

0

Zastanawiam się nad -8 w FPL :)
Co powiecie na wymianę: Salah, Maddison, Success => Hazard, Wallcott, Mitrović? :)

0

Bezglutenowy :)

2

Pamiętam jak w listopadzie 2016 wprowadzałem się do naszego nowego mieszkania. Meblarz skręcał meble w aneksie kuchennym, a ja jarałem się że przyszedł gość z Multimedii i za chwilę będę miał Eleven, C+ i wszystkie inne sportowe programy :D

1

Którego piłkarza uważacie za najlepiej wykonującego rzuty wolne? (w historii- nie tylko czynnych piłkarzy)

0

Kurczak no... teraz mi tylko namieszałeś w głowie- zamiast pomóc :D

1

Tylko pytanie ile bramek jest w stanie strzelić Crystal Palace, a ile Everton :)
Stawiam, że Tosun ok 10 goli strzeli- Zaha nie koniecznie (chociaz Zaha może nadrobić asystami)

1

Nie mam kasy na Jesusa a tym bardziej na Kuna :D Właśnie sprzedaję kogoś kto moim zdaniem miał strzelać- Sane.

0

Jak myślicie, kogo dorzucić do ataku w FPL (mam Firmino i Arnautovicia)?
Trójka do wyboru: Zaha, Tosun, Callum Wilson

0

Też mam ten dylemat. Daję mu ostatnią szansę w gw3. Potem Mahrez lub Bernardo Silva

0

na pewno go nie posadzi- nie ma jaj i to jest problem

0

Dokładnie. Zasługi zasługami, ale nie możemy sobie pozwolić żeby nasza '9' grała tylko przez pół sezonu...

1

Niestety znów zapowiada się to samo co rok temu.
W takiej formie mam nadzieję, że grać nie będzie i EV postawi na atak Malcom- Leo- Dembele

23

Świetna decyzja :)

0

aa możliwe, że coś pokręciłem. Dzięki :)

1

Można się rejestrować cały czas. Najwyżej ominie Cię kolejka lub siedem :D
Rotacje dziś do 19 można przeprowadzać żeby załapać się na pierwszą kolejkę.

0

Ogólnie spoko, ale moim zdaniem za dużo piłkarzy debiutujących w PL. Ja takich wrzucam do obserwowanych i poczekam kilka kolejek :)

0

Ederson-Wan Bisaka, Robertson, Azpilicueta- Salah, Eriksen, Richarlison, Costa, Sane- Firmino, Arnautovic

0

Kennedy, Cairney :) defensywnych pomocników się nie opłaca :)

0

Ceed w kombi to akurat faworyt mojej żony :)
Dzięki

0

Dzięki bardzo za wyczerpującą opinię :) Trochę rozszerzy to moje poszukiwania :)

0

Akurat od skóry to jak najdalej- ani mnie się to nie podoba, ani żadna wygoda jak dla mnie :)

0

Dwa pierwsze mam pod lupką :) Hondę muszę ocenić.
Dzięki :)

0

to jeden z faworytów akurat :)

0

Ja tez trochę o francuzy się martwiłem, ale od jakiegoś czasu zaczynam się przekonywać że nie są one takie złe. Renault raczej nie, prędzej Citroen

0

Raczej B+G. Przy mojej jeździe, diesel nieopłacalny

0

Czołem!

Jakie autko tak do 25k możecie polecić? Nie mam jakichś wygórowanych wymagań, ani co do typu, ani marki. Preferowane kombi (ale sedan/ hatchback z dość dużym bagażnikiem również akceptowalne). Raczej szukam opcji taniej w eksploatacji/ naprawach.

Z góry dzięki za pomoc :)

33

bazując na występach w USA nie mogło być innej decyzji :)

0

Prawda i prawda :)

1


LaRambla_FCB
94365-19695

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?