1

Zlatan teraz to jest coraz większym błaznem, a nie Bogiem.

0

Pytanie co dalej? Boogie? :D

1

Pjaca jest :)

2

Powalczą, ale o drugie- drabinka będzie łatwiejsza :D

2

Arnaiz wychowankiem? Nice :D

0

Dzięki.

0

Wie ktoś może o co chodzi z Wojtkiem Kowalczykiem? Chory?

0

Jak cały Mundial :)

0

Z Bordeaux to Malcom, a nie Malcolm :)

1

Raczej nowym Ronaldinho :D

0

co tu nie pasuje?

1

Rashford/ Martial + dobry pomocnik i dziękuję:)

0

A ja ciemniak nawet nie wiem co to i jak się robi...

1

Ankiety Google :)

34

Kolejny zawodnik wbija szpilkę Pepowi- coś musi być na rzeczy :)

Goetze:

- Jeśli chodzi o fachowość, był jednym z najlepszych na świecie. To ogromny atut. Ale odnosiłem wrażenie, że on myśli tylko o grze i boisku, a ludzie i wszystko dookoła go nie obchodzi. Nie czuć było z jego strony empatii. To było tym trudniejsze, że przychodziłem z drużyny prowadzonej przez Kloppa, który jest jak futbolowy ojciec. Pep był kompletnym przeciwieństwem. A przecież światowej klasy trener powinien mieć też trochę empatii. Sportowcy są przecież też ludźmi i trzeba połączyć te dwie sprawy - powiedział piłkarz.
[bild]

1

Rakiety nie bardzo chcą dać maxa CP3, więc myślę że Teksas, ale jednak Houston :)

0

No jak ktoś nie zna Ziyecha, Pavona, Dendonckera, Linettego, Jedvaja, Jorgensena czy Jovicia, to musi być baaaardzo przeciętny kibic :D

0

Leszcze to za dużo powiedziane. Miał lepsze oferty zpracy Anglii, ale tu chodzi chyba o osobę Spallettiego

0

To już szczegóły. Wydymali nas i tyle :)

1

Puig podpisał nowy kontrakt :)
Klauzula 100 mln

https://x.com/neurophate_/status/1006128330058403843

21

Kolejni robią sobie z nas jaja. Nie dadzą 35 za Rafę, bo Finansowe Fair Play.
KJupują Naingolana za 29 :D

0

Skończy się trochę jaranie rankingiem wśród Polaków :)

I dobrze. Myślę że miejsca 15-20 pokazują realną siłę Polaków

0

Ja myślę, że zagramy:
Szczęsny
Piszczek, Cionek, Bednarek, Pazdan, Rybus
Krychowiak, Zieliński
Grosik, Milik
Lewy

0

Poszło :D

0

W sumie to prawie nic nie tyczy się mojej wypowiedzi :D

Tak czy siak- nie jestem fanem ani Duranta, ani LeBrona. Jednak uważam, że daleko Durantowi do LBJ biorąc pod uwagę całość kariery i osiągnięć.

0

Ku*wa! Nic mądrzejszego już dziś nie przeczytam :)
Dodałbym jeszcze, że nie dość że gra wszystko to jeszcze w jakim wymiarze czasowym? To jest niepojęte. A co do kolegów z drużyny- masz rację rozjechali się na wymianie z Celtami i na głupich kontraktach dla zawodników nie wartych takich pieniędzy. Grał cały sezon ze statystami i nawet jeśli pojutrze dostaną w plecy i gładko przegrają 0:4 to szacun za ciągnięcie całych CAVS przez ten sezon.

0

Nie bronię LeBrona, ale mówiąc, że Durant niszy LeBrona to jakaś kpina. W mojej opinii OKC była własnie Duranta- nie Russa, a to że Russ jest jaki jest- to druga sprawa. Ja bardziej cenię zawodników, którzy budują drużyny wokół siebie, a posunięcie Duranta? Pójście na łatwiznę (tak tak, LBJ też doszedl do Wadea)

0

No tak- Durant nie jest jak LeBron :D
Nie dobiera składu pod siebie, tylko idzie ze swojej Oklahomy do naszpikowanej gwiazdami drużyny GSW, żeby tylko mistrza mieć. Rzeczywiście jest co porównywać. Dla mnie to żałosne posunięcie.

Nie mniej jednak- dziś zagrał genialny mecz.

0

buahahaha

6

50 mln + Digne za Thiago? Jestem za!
Cucurella/ Miranda na zmiennika Alby :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?