no nie gadaj! Ja też 9 grudnia! :D
Więc jak będziesz świętował podwójnie to wspomnij kolegę z LR i machnij kolejkę za moje zdrowie- ja zrobię to samo :D
Ciekawostka taka, że dokładny termin to 17/02- dzień urodzin mojej żony :D
Wczoraj na małym monitorku pierwszy raz widziałem bijące serduszko mojego dziecka... Taki jestem podniecony, że całą noc nie spałem a teraz w ogóle nie mogę się skupić na pracy :)
0
Powtarzamdrugi raz- może ktoś nie widział, a ma ochotę :)
Zapraszam do Ligi w FPL :) Składziki już można trzaskać :)
LaRambla_FCB
94365-19695
0
No i?
0
280 :)
0
i mi!!!! :)
0
Kto??
2
no nie gadaj! Ja też 9 grudnia! :D
Więc jak będziesz świętował podwójnie to wspomnij kolegę z LR i machnij kolejkę za moje zdrowie- ja zrobię to samo :D
Ciekawostka taka, że dokładny termin to 17/02- dzień urodzin mojej żony :D
1
tego obiecać nie mogę.. :D
1
Dopiero na luty, ale jaram się straszliwie :)
2
Dzięki bardzo :) Jesteśmy dobrej myśli! :)
82
Wczoraj na małym monitorku pierwszy raz widziałem bijące serduszko mojego dziecka... Taki jestem podniecony, że całą noc nie spałem a teraz w ogóle nie mogę się skupić na pracy :)
Wspaniałe uczucie :)
0
Wiadomo coś może, czy ktoś będzie transmitował Internacional Champions Cup 2018 ?
0
Nigeria, Francja, Anglia
1
Kupujesz 15 zawodników, oni otrzymują punkty za rozegrane mecze, gole, asysty, czyste konta. No i dzięki nim i Ty zbierasz punkty. Ot cała zabawa :)
1
Powtarzam- może ktoś nie widział, a ma ochotę :)
Zapraszam do Ligi w FPL :) Składziki już można trzaskać :)
LaRambla_FCB
94365-19695
0
Aaaa.... Dzięki :D
0
Dzięki :)
0
Ja też, ale funduszy nie styknie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Witajcie,
użytkuje/ użytkował ktoś Kię Ceed I rok. ok 2010-2011 Kombi?
Jak wrażenia? Godna polecenia?
0
Ekhm...
jestem bardzo, że tak powiem, staroświecki i raczej nie nadążający za trendami. Mógłby mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tym 'taktyczny' ? :D
7
Zapraszam do Ligi w FPL :) Składziki już można trzaskać :)
LaRambla_FCB
94365-19695
0
To jazda :)
94365-19695
LaRambla_FCB
1
Siemka Fani piłki angielskiej :)
Ruszyła kolejna edycja Fantasy Premier League. Zakładamy ligę? są chętni? :)
0
no z klawiatury mi to wyjąłeś...
18
Ty tak serio? :D
0
Szkoda Lafonta- liczyłem na niego :(
3
aa fakt- sorki :D
Btw- kto podaje kwoty z NBA w €? :D
4
łatwy pierścień, rok na odbudowanie się po kontuzji, a 5,3 bańki? Jakoś wyżyje :D
0
LBJ dostanie 154 mln $, a nie 132 :) coś im się pokręciło :)
Tak przynajmniej twierdzi Adrian Wojnarowski i jego TT :)
1
widziałem tę symulację. Muszą coś zrobić i zrobią, inaczej LBJ nie podpisałby kontraktu na 4 lata