0

Fajna sprawa! :)
Tylko Koke już nie taki młody :)

1

no tak, bo tylko Polaki- Cebulaki dochodzą swoich praw.

0

Ja bym nie odpuścił :D
Ewidentnie typ przeliczył się- chciał więcej hajsu. Zgłoś na Allegro- wrzucanie rzeczy na aukcję jest równe z akceptacją umowy kupna-sprzedaży.

5

a co to ma wspólnego ze światem futbolu? Futbol od zawsze był brudny i chamski. Tacy piłkarze jak Iniesta, których kocha cały świat, są wyjątkami.

2

Zaprzeczenie świata futbolu?
Możesz rozwinąć? Tak z ciekawości, bo nie rozumiem chyba.

0

Ja zapamiętałem:
- świetny sezon Bojana,
- Gudjohnsen na ŚP (ło mamusiu),
- gruby Ronaldinho,
- dobry sezon Barcy B

0

Zbieranina świetnych piłkarzy- wciąż nie drużyna :)

0

Poza tym, że był to mecz MŚ

0

To był mecz na MŚ, a nie towarzyski

1

Coś czuję, że Jasper może odejść. Nawet jeśli nie bezpośrednio do Liverpoolu, to może być następcą np Allisona w Romie czy Oblaka w Atleti...

Z jednej strony szkoda tracić takiego bramkarza, z drugiej bardzo go cenię i chciałbym żeby grał więcej :)

0

bo grała Polska?

2

Pamiętam moją osobista tragedię. Zwolnił mnie tata z dwóch lekcji żebym zdążył na mecz Polska- USA. Biegłem do domu jak głupi, gdy wszedłem tata mówi: 2:0 dla nas. Yhhh nie widziałem goli. Na drugi dzień w szkole dowiaduję się, że było całoszkolne oglądanie meczu :D W każdej klasie gdzie był TV zbierali się uczniowie i oglądali mecz... :(

1

dlaczego? Bardzo dobry piłkarz

0

W przyszłym sezonie boki obrony Borussii: Cucurella- Gumny :D

1

a za dwa lata Liverpool kupi Marlona z WHU za 70 mln :D

4

Ja rozumiem, że nie muszą być po 60 tys., ale 10? TO już przesada

5

"na stadion w Talinie wchodzi jedynie 10 340 kibiców..."

Ciekawe co za mądrala wziął kasę za organizację tak ważnego meczu na takim stadionie? Kpina

0

Podpisać, wypożyczyć- Kropka :)

0

Jak ja bym chciał LeBrona w moich Nuggets :) Tyle talentu wokół LeBrona- mogłoby wypalić :D

4

Cały sztab odpowiedzialny za Barcę B- Bakero, Segura, Amor- wywalić na zbity ryj.

0

16 transferów do drużyny...

Co mogło się nie udać? :/

0

Oriol zmiennikiem- jeśli wróci do formy of kors :)

0

no to dasfidanja.
Po dobrym epizodzie w Mediolanie na pewno znajdzie się chętny na Rafę

0

Myślę, że dużo dały prośby Valverde żeby został. Możliwe że będzie dostawał szanse w pierwszej drużynie :) Oby więcej niż Alena w minionym sezonie

0

Też tak uważam. Chciałbym zobaczyć ból pośladków tatusia gdyby Lonzo nie było w żadnej '5' :p

1

All Rookies:

1st TEAM:
Kuzma, Michell, Simmons, Tatum, Markanen

2nd TEAM:
Ball, Bogdanovic, Collins, Jackson, Smith JR

0

W Paryżu gwiazdki wlazły mu na łeb. Lucho też nie bardzo sobie z tym radził. Remontada to zasługa piłkarzy- taktyki to tam żadnej nie było :)

4

Jak dla mnie tak pod względem czysto trenerskim Emery > Enrique...

1

Strzelam: Wypożyczenie z opcją wykupu za 1,99 mln euro?

1

Fajnie by było jakby Griezmann nie przyszedł :D Może ktoś z zarządu spojrzałby w stronę Londynu i może jakiegoś Duńczyka udałoby się wyłowić...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?