Ja bym nie odpuścił :D
Ewidentnie typ przeliczył się- chciał więcej hajsu. Zgłoś na Allegro- wrzucanie rzeczy na aukcję jest równe z akceptacją umowy kupna-sprzedaży.
Pamiętam moją osobista tragedię. Zwolnił mnie tata z dwóch lekcji żebym zdążył na mecz Polska- USA. Biegłem do domu jak głupi, gdy wszedłem tata mówi: 2:0 dla nas. Yhhh nie widziałem goli. Na drugi dzień w szkole dowiaduję się, że było całoszkolne oglądanie meczu :D W każdej klasie gdzie był TV zbierali się uczniowie i oglądali mecz... :(
0
Fajna sprawa! :)
Tylko Koke już nie taki młody :)
1
no tak, bo tylko Polaki- Cebulaki dochodzą swoich praw.
0
Ja bym nie odpuścił :D
Ewidentnie typ przeliczył się- chciał więcej hajsu. Zgłoś na Allegro- wrzucanie rzeczy na aukcję jest równe z akceptacją umowy kupna-sprzedaży.
5
a co to ma wspólnego ze światem futbolu? Futbol od zawsze był brudny i chamski. Tacy piłkarze jak Iniesta, których kocha cały świat, są wyjątkami.
2
Zaprzeczenie świata futbolu?
Możesz rozwinąć? Tak z ciekawości, bo nie rozumiem chyba.
0
Ja zapamiętałem:
- świetny sezon Bojana,
- Gudjohnsen na ŚP (ło mamusiu),
- gruby Ronaldinho,
- dobry sezon Barcy B
0
Zbieranina świetnych piłkarzy- wciąż nie drużyna :)
0
Poza tym, że był to mecz MŚ
0
To był mecz na MŚ, a nie towarzyski
1
Coś czuję, że Jasper może odejść. Nawet jeśli nie bezpośrednio do Liverpoolu, to może być następcą np Allisona w Romie czy Oblaka w Atleti...
Z jednej strony szkoda tracić takiego bramkarza, z drugiej bardzo go cenię i chciałbym żeby grał więcej :)
0
bo grała Polska?
2
Pamiętam moją osobista tragedię. Zwolnił mnie tata z dwóch lekcji żebym zdążył na mecz Polska- USA. Biegłem do domu jak głupi, gdy wszedłem tata mówi: 2:0 dla nas. Yhhh nie widziałem goli. Na drugi dzień w szkole dowiaduję się, że było całoszkolne oglądanie meczu :D W każdej klasie gdzie był TV zbierali się uczniowie i oglądali mecz... :(
1
dlaczego? Bardzo dobry piłkarz
0
W przyszłym sezonie boki obrony Borussii: Cucurella- Gumny :D
1
a za dwa lata Liverpool kupi Marlona z WHU za 70 mln :D
4
Ja rozumiem, że nie muszą być po 60 tys., ale 10? TO już przesada
5
"na stadion w Talinie wchodzi jedynie 10 340 kibiców..."
Ciekawe co za mądrala wziął kasę za organizację tak ważnego meczu na takim stadionie? Kpina
0
Podpisać, wypożyczyć- Kropka :)
0
Jak ja bym chciał LeBrona w moich Nuggets :) Tyle talentu wokół LeBrona- mogłoby wypalić :D
4
Cały sztab odpowiedzialny za Barcę B- Bakero, Segura, Amor- wywalić na zbity ryj.
0
16 transferów do drużyny...
Co mogło się nie udać? :/
0
Oriol zmiennikiem- jeśli wróci do formy of kors :)
0
no to dasfidanja.
Po dobrym epizodzie w Mediolanie na pewno znajdzie się chętny na Rafę
0
Myślę, że dużo dały prośby Valverde żeby został. Możliwe że będzie dostawał szanse w pierwszej drużynie :) Oby więcej niż Alena w minionym sezonie
0
Też tak uważam. Chciałbym zobaczyć ból pośladków tatusia gdyby Lonzo nie było w żadnej '5' :p
1
All Rookies:
1st TEAM:
Kuzma, Michell, Simmons, Tatum, Markanen
2nd TEAM:
Ball, Bogdanovic, Collins, Jackson, Smith JR
0
W Paryżu gwiazdki wlazły mu na łeb. Lucho też nie bardzo sobie z tym radził. Remontada to zasługa piłkarzy- taktyki to tam żadnej nie było :)
4
Jak dla mnie tak pod względem czysto trenerskim Emery > Enrique...
1
Strzelam: Wypożyczenie z opcją wykupu za 1,99 mln euro?
1
Fajnie by było jakby Griezmann nie przyszedł :D Może ktoś z zarządu spojrzałby w stronę Londynu i może jakiegoś Duńczyka udałoby się wyłowić...