0

dzięki :)

słyszałeś o ace stream media? czytałem, ze spoko opcja- z apką na telefon :)

0

jak tam z jakością? nie tnie? :)

0

Czołem!
Dosięgła mnie ręka niesprawiedliwości i potrzebuję pomocy :) Dawno tego nie robiłem, więc nie jestem na bieżąco :)

Gdzie teraz ogląda się mecze online? Jakieś polecane stronki ze streamami?

9

Zobaczymy w jakiej formie będzie...
z drugiej strony mu się nie dziwie. Jakieś wynalazki co sezon (Denis, Gomes, Paulinho, Vidal), a młodzi nie dostają szans... Z tym trenerem cykorem raczej nie prędko to się zmieni

0

Zjazd Sybiraków w Szymbarku na kaszubach- polecam.
Niesamowite wspomnienia, opowieści ludzi...

0

Przeczytaj teraz spokojnie swoje dwa ostatnie komentarze. Nie trzeba było tak od razu?

1

w sensie kto? :p

Edit. Aha- zakładam, że przeczytałeś tylko tytuł :D

0

Akurat Thuram szału u nas nie zrobił :)

3

Dawno takiego debilnego komentarza nie czytałem. Sam określiłeś właśnie jakim Ty kibicem jesteś. Cel uświęca środki... mnie akurat interesują finanse ukochanego Klubu
A teksty, w stylu że dopóki nie wydają Twoich pieniędzy to Cię nic nie obchodzi to tekst poniżej wszelkiej krytyki. Tak jakbyś powiedział, że nie obchodzi Cię że ludzie kradną/ zabijają bo skoro nie okradają/zabijają Ciebie czy Twojej rodziny to masz to w nosie.

1

Real też jest dużym klubem z wieloma sekcjami (nie tyle co u nas, ale jednak), a różnica jest duża. Zdecydowana większość tej kwoty to koszty związane z pierwszą drużyną sekcji piłkarskiej, a my przeginamy z kontraktami i kwotami jakie płacimy- to moja opinia

0

Trochę przegięcie...

0

Brawo- przepis z ograniczeniem wypożyczeń jak najbardziej trafiony!

0

Tego nie wiem, z kim mają umowy :) Wiem, że są w Demie :)

0

City, Spurs, United, Juve, Real, BVB, Bayern, Atleti, PSG, Roma

Chyba tyle :)

0

"Kup bilet i wspieraj biało-czerwonych w meczu z Litwą"

Dzięki 'Mordo' za pomoc

0

CZołem!

Orientuje się ktoś, gdzie można kupić bilety na mecz Polska - Gruzja U21?

0

Cucu, Abel na przeciętne kluby w FIFIe 18 to super gracze. Oby i w 19' byli spoko :)

2

OMG... to chyba gorsze nawet od poziomych pasów...

0

co Ty z tym Paulinho?
De Jong to nie jest DP więc średnio zastąpi Busiego

0

a z dwójki De Jong/ Rabiot kto zastąpi Busiego? Żaden nie zagra lepiej na tej pozycji niż Vidal

17

Odciążyć Busquetsa i Ivana? :)
TO przepraszam po co nam Arthur, Vidal, że o Alenii i Puigu nie wspomnę? :)

0

Dla mnie chyba najlepszy hiszpański napastnik EVER

0

Lubię Tottenham i uważam, że fajnie by tam pasował w pomocy obok Eriksena :)

0

Jakich kibiców?
Bronią go tylko przebłyski pojedynczych piłkarzy i geniusz Messiego

3

Przecież tego się nie da oglądać. Oczy krwawią. Zero pressingu, zero zaangażowania. Kur*a ta Barca Ernesta to jest żart. Cały sezon się łudziłem, że to się zmieni, ale gówno. Nigdy się nie zmieni.

Oby go wywalili na zbity pysk. Once de gala? Haha, chyba '11' śmiechu. Święte krowy, które czy stoją czy lężą to i tak grają. Grając z nami wystarczy biegać i pozamiatane. Naszym nie chce się dup ruszyć i każda drużyna, która biega może nas bez problemu ograć. Nawet Huesca

0

Moja też najgorsza póki co. 44 i został Kane na kapitanie.

0

Ważne, że Arnautowić wraca i Mitrović w formie :D

0

Barca, Szachtar, Liverpool, Victoria Pilzno :D

0

Mane mam :p.

0

To wiem, ale w razie czego go odzyskać Salaha będzie ciężko...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?