1

i dlatego wpuścił grajka świeżo po kontuzji? Mając ma ławie Malcoma?

1

a tak w ogóle to po grzyba on w ogóle wchodził na boisko wczoraj? o_O

0

jak widać bardzo potajemnie :D

1

znów się nie zgodzę :) są'mistrzami'- bronią trofeum :)

9

Dlaczego?
Prawdę napisali. Zagrali słabo ale byli skutecznie- no i wygrali...

2

Alba- Cancelo

0

W obronie Alba jest słaby , liczy się głównie w ataku więc powrót Cucurelli będzie najlepszym wyjściem.

Tak, wiem że w Eibar gra w pomocy

0

przed środkowym napastnikiem nie można raczej grać za jego plecami :)

0

Felix najczęściej jest ustawiany przed środkowym napastnikiem, gdzie odgrywa rolę ofensywnego pomocnika lub cofniętego napastnika.

Powinno być chyba "za" a nie "przed" :)

1

najlepszy na boisku*

2

Kiedyś Real chciał zatrzymać Daniego Alvesa i Leo w Klasyku. Na lewej stronie zagrali Heinze i Marcelo. Skończyło się 2:6 :)

0

Ja pierdzielę, co tu taki shit storm? :) Przegrali to przegrali. Rotacje były i tyle. Nawet jak odpadną z CdR to nikt płakać nie będzie- widać to po wypowiedziach choćby Pique.
Chyba tylko Rambla ma ból d*py, bo w Barcelonie nikt nie ma problemu :)

0

Odejście Gersona? Chyba Gelsona- jeśli chodzi o Martinsa :)

18

Akurat z Girouda bym się ucieszył. Zawodnik świetnie grający głową, potrafiący pracować dla zespołu. Przy nim więcej okazji bramkowychmiałby Leo, Dembouz czy Cou. Mistrz świata, ograny na wysokim poziomie. Ja jestem za

0

Ciekawe ile RSSS chcieliby za Williama Jose.
W tym sezonie ciut słabszy, ale w poprzednim podobał mi się ten zawodnik

1

Ja nie mogę, ale beznadziejny bilans bramkowy ma EV.
Zwolnić.

0

Dzięki :)
czas w pracy szybciej leci od razu :)

0

Na stronie Trójki pojawiły się 3 pierwsze części TOPu :)
miejsca 109-99, 98-88 oraz 87-79.

Myślę więc, że będą kolejne

0

wyskakuje mi tylko z 2018 roku :/

0

aha, okej dzięki :)

też miałem kilka h przerwy i chciałem posłuchać całości jeszcze raz. No nic- poczekam te kilkaset dni na następną...

0

CZołem!
Orientuje się ktoś, czy jest gdzieś do odsłuchania cała wczorajsza audycja Trójkowego Topu Wszechczasów?

0

MAtS - Trippier, van Dijk, Umtiti, Alba - Kante, de Bruyne, Rakitić - Salah, Kane, Messi

0

Siemka,

oduszkałem tę dyskusję bo zobaczyłem na FB wpis i przypomniała mi się nasza rozmowa:

We Francji ukazała się niedawno książka "Ojcowie Chrzestni futbolu" o powiązaniu półświatka z piłkarzami, trenerami i agentami. Ousmane ma ciekawego menedżera. To człowiek, który był zamieszany w handel narkotykami i napad z bronią w ręku. Policja dobrze znała jego życiorys. Po latach się ogarnął, założył rodzinę i rozkręcił agencję menedżerską. Nieprzychylni mu ludzie twierdzą, że działa na rynku z manierami gangstera i ma zły wpływ na swoją największą perełkę. Odpowiadał: - Wyciąga mi się ciemną przeszłość, bo ludzka zawiść i zazdrość jest wielka. Niektórzy nie mogą zrozumieć, jak ktoś, kto zaczął od zera, mógł dojść tak wysoko i robić gigantyczne transfery.

źródło: FB/ 2AngryMen: Święcicki & Kapica

21

Ja pierdziu.... co za hipokryzja.

Niesamowite jest jak ludzie potrafią robić z siebie błaznów gdy arabskie dolary płyną do ich kieszeni...

1

Przy poprzedniej absencji Roberto też grał dobrze, a po powrocie Sergiego nie powąchał boiska...

1

dzięki :)

1

Czołem :)

orientuje się ktoś, czy na Spotify jest opcja sprawdzenia najczęściej odtwarzanych utworów?

3

To już przestaje być śmieszne. Błagam, niech to będzie ostatni sezon tego trenera w naszym Klubie...

21

ViscaBarca123, nikt nie wie tyle o La Masii :)

0

Dzięki polonisto :) gracze z Gladbach już nie są z Niemiec? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?