Ja pierdzielę, co tu taki shit storm? :) Przegrali to przegrali. Rotacje były i tyle. Nawet jak odpadną z CdR to nikt płakać nie będzie- widać to po wypowiedziach choćby Pique.
Chyba tylko Rambla ma ból d*py, bo w Barcelonie nikt nie ma problemu :)
Akurat z Girouda bym się ucieszył. Zawodnik świetnie grający głową, potrafiący pracować dla zespołu. Przy nim więcej okazji bramkowychmiałby Leo, Dembouz czy Cou. Mistrz świata, ograny na wysokim poziomie. Ja jestem za
oduszkałem tę dyskusję bo zobaczyłem na FB wpis i przypomniała mi się nasza rozmowa:
We Francji ukazała się niedawno książka "Ojcowie Chrzestni futbolu" o powiązaniu półświatka z piłkarzami, trenerami i agentami. Ousmane ma ciekawego menedżera. To człowiek, który był zamieszany w handel narkotykami i napad z bronią w ręku. Policja dobrze znała jego życiorys. Po latach się ogarnął, założył rodzinę i rozkręcił agencję menedżerską. Nieprzychylni mu ludzie twierdzą, że działa na rynku z manierami gangstera i ma zły wpływ na swoją największą perełkę. Odpowiadał: - Wyciąga mi się ciemną przeszłość, bo ludzka zawiść i zazdrość jest wielka. Niektórzy nie mogą zrozumieć, jak ktoś, kto zaczął od zera, mógł dojść tak wysoko i robić gigantyczne transfery.
1
i dlatego wpuścił grajka świeżo po kontuzji? Mając ma ławie Malcoma?
1
a tak w ogóle to po grzyba on w ogóle wchodził na boisko wczoraj? o_O
0
jak widać bardzo potajemnie :D
1
znów się nie zgodzę :) są'mistrzami'- bronią trofeum :)
9
Dlaczego?
Prawdę napisali. Zagrali słabo ale byli skutecznie- no i wygrali...
2
Alba- Cancelo
0
W obronie Alba jest słaby , liczy się głównie w ataku więc powrót Cucurelli będzie najlepszym wyjściem.
Tak, wiem że w Eibar gra w pomocy
0
przed środkowym napastnikiem nie można raczej grać za jego plecami :)
0
Felix najczęściej jest ustawiany przed środkowym napastnikiem, gdzie odgrywa rolę ofensywnego pomocnika lub cofniętego napastnika.
Powinno być chyba "za" a nie "przed" :)
1
najlepszy na boisku*
2
Kiedyś Real chciał zatrzymać Daniego Alvesa i Leo w Klasyku. Na lewej stronie zagrali Heinze i Marcelo. Skończyło się 2:6 :)
0
Ja pierdzielę, co tu taki shit storm? :) Przegrali to przegrali. Rotacje były i tyle. Nawet jak odpadną z CdR to nikt płakać nie będzie- widać to po wypowiedziach choćby Pique.
Chyba tylko Rambla ma ból d*py, bo w Barcelonie nikt nie ma problemu :)
0
Odejście Gersona? Chyba Gelsona- jeśli chodzi o Martinsa :)
18
Akurat z Girouda bym się ucieszył. Zawodnik świetnie grający głową, potrafiący pracować dla zespołu. Przy nim więcej okazji bramkowychmiałby Leo, Dembouz czy Cou. Mistrz świata, ograny na wysokim poziomie. Ja jestem za
0
Ciekawe ile RSSS chcieliby za Williama Jose.
W tym sezonie ciut słabszy, ale w poprzednim podobał mi się ten zawodnik
1
Ja nie mogę, ale beznadziejny bilans bramkowy ma EV.
Zwolnić.
0
Dzięki :)
czas w pracy szybciej leci od razu :)
0
Na stronie Trójki pojawiły się 3 pierwsze części TOPu :)
miejsca 109-99, 98-88 oraz 87-79.
Myślę więc, że będą kolejne
0
wyskakuje mi tylko z 2018 roku :/
0
aha, okej dzięki :)
też miałem kilka h przerwy i chciałem posłuchać całości jeszcze raz. No nic- poczekam te kilkaset dni na następną...
0
CZołem!
Orientuje się ktoś, czy jest gdzieś do odsłuchania cała wczorajsza audycja Trójkowego Topu Wszechczasów?
0
MAtS - Trippier, van Dijk, Umtiti, Alba - Kante, de Bruyne, Rakitić - Salah, Kane, Messi
0
Siemka,
oduszkałem tę dyskusję bo zobaczyłem na FB wpis i przypomniała mi się nasza rozmowa:
We Francji ukazała się niedawno książka "Ojcowie Chrzestni futbolu" o powiązaniu półświatka z piłkarzami, trenerami i agentami. Ousmane ma ciekawego menedżera. To człowiek, który był zamieszany w handel narkotykami i napad z bronią w ręku. Policja dobrze znała jego życiorys. Po latach się ogarnął, założył rodzinę i rozkręcił agencję menedżerską. Nieprzychylni mu ludzie twierdzą, że działa na rynku z manierami gangstera i ma zły wpływ na swoją największą perełkę. Odpowiadał: - Wyciąga mi się ciemną przeszłość, bo ludzka zawiść i zazdrość jest wielka. Niektórzy nie mogą zrozumieć, jak ktoś, kto zaczął od zera, mógł dojść tak wysoko i robić gigantyczne transfery.
źródło: FB/ 2AngryMen: Święcicki & Kapica
21
Ja pierdziu.... co za hipokryzja.
Niesamowite jest jak ludzie potrafią robić z siebie błaznów gdy arabskie dolary płyną do ich kieszeni...
1
Przy poprzedniej absencji Roberto też grał dobrze, a po powrocie Sergiego nie powąchał boiska...
1
dzięki :)
1
Czołem :)
orientuje się ktoś, czy na Spotify jest opcja sprawdzenia najczęściej odtwarzanych utworów?
3
To już przestaje być śmieszne. Błagam, niech to będzie ostatni sezon tego trenera w naszym Klubie...
21
ViscaBarca123, nikt nie wie tyle o La Masii :)
0
Dzięki polonisto :) gracze z Gladbach już nie są z Niemiec? ;)