5

Spokojnie z tym FPL :) Salaha i TAA ma jakieś 3 mln graczy. Poczekajmy do połowy sezonu chociaż :p

0

@Zodiac
West Ham United

1

@michaleu

Nikogo ofensywnego z LFC? :) Strasznie drogą ławkę masz. Nie szkoda kasy?

0

@fcbarcafan19
Ja bym wymienił tylko Ndombele na Ceballosa. Defensywny pomocnik może złapać kartki, a szansa na gola mała

0

@Jacu327

Wygląda ciekawie- jednak ja bym zastanowił się nad kimś ofensywnym z Liverpoolu. np. Lacazette > Firmino

1

@kerouac Nie. Chyba, że nie zagra ktoś z '11' wtedy punktują rezerwowi (według kolejności na ławce)

1

@kerouac Prędzej zagra Ceballos. Pytasz o opcję na ławkę czy do '11' ?

1

@MrShakira Matip

5

Co prawda dziś nie jest poniedziałek, ale jutro zaczyna się Premier League więc przypominam o lidze w FPL. Ostatnie chwile na przystąpienie i granie od początku!
Jest nas już ponad setka!

Liga: LaRambla2019_FCB
Kod Ligi: djqr49
https://fantasy.premierleague.com/

0

@rainyy
Fantasy Ekstraklasa, ale jesteś już 3 kolejki w plecy :(

3

Czołem :)
Jak co poniedziałek przypominam o FPL

Nasza LaRamblowa liga w Fantasy Premier League:


Liga: LaRambla2019_FCB

Kod Ligi: djqr49


https://fantasy.premierleague.com/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

"Mam wspaniałą drużynę, brakuje nam tylko wygrania meczu”

Dobrze, że w piłce nie chodzi o wygrywanie to Real wciąż ma szanse :D

1

@podborski wzajemnie :)

1

@PAULPOGBAFAN
na PS4 już mam- ciekawie się gra :) ale jak zwykle DEMO PESa mi wystarcz- łoję w FIFĘ :)

3

Czołem :)
Jak co poniedziałek przypominam o FPL.

Nowy sezon rusza już za nieco ponad 11 dni i 9 godzin :)


Nasza LaRamblowa liga w Fantasy Premier League:


Liga: LaRambla2019_FCB

Kod Ligi: djqr49



https://fantasy.premierleague.com/

0

@bodzio10
Z tymi gorszymi przyjmującymi zdobyliśmy mistrzostwo świata :)
Mi ogólnie nie przeszkadza że będzie grał dla nas, więc relax :D

1

@Mizander
ja nie hejtuję- bardziej hejtuję przepisy. Wg mnie nie powinien grać w innej kadrze

1

@kamson24
wiem wiem- nie zmienia to jednak mojej opinii, że to głupota :)

0

@Skaramuczi
nie- reprezentacja jest ważniejsza niż każdy zawodnik

1

Jaki jest Wasz stosunek do debiutu/ gry Leona dla reprezentacji Polski?

Ja ogólnie cieszę się, że taki świetny gracz będzie dla nas grał, ale nie uważam żeby był nam niezbędny. Jesteśmy mistrzami świata, na ostatnim turnieju trzecim garniturem radziliśmy sobie świetnie więc nie uważam, żeby był nam niezbędny.

Druga sprawa to beznadziejne przepisy- wg mnie ktoś kto grał w jednej reprezentacji nie ma możliwości zmiany barw narodowych. Co to, klub? Granie w reprezentacji to honor, a nie działania marketingowe czy 'widzimisię'

0

Dobrze się składa- Neto się nie popisał. Potrzebujemy rezerwowego bramkarza :D

4

Busi trzyma formę. Razem z Ivanem poprowadzą nas do sukcesów

1

Krzyż na drogę :) niech se graw PSG albo FC Raiola

0

@barteq o nic. stęskniłem się za tym kreatywnym duetem

3

Jest Busi, jest Rakitić- jestem spokojny. Będzie nuda :)

1

@jedrek7000
Taktyk

0

@TheMugShot ja się waham. Czy Digne czy Zinchenko w obliczu kontuzji Mendyego

0

@TheMugShot z Evertonu tylko Coleman, Digne, Richarlison, Sigurdsson :)

0

@BigDaglas Białogóra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?