19 lipca 2019, 04:48
1
18 lipca 2019, 20:41
0
@MesQueUnClub_87 chyba nie
18 lipca 2019, 07:53
7
Hej :-) urlop no i zapomniałem w poniedziałek przypomnieć.Nasza LaRamblowa liga w Fantasy Premier League:Liga: LaRambla2019_FCBKod Ligi: djqr49https://fantasy.premierleague.com/
17 lipca 2019, 19:00
Oddać Cucu za pińc złoty i kupić Firpo za 25 mln. Co za bezsens. Tyle co zmiennik Alby pogra (niestety) to wystarczyłby i Miranda
16 lipca 2019, 08:00
@zodiak_10 nie :)
15 lipca 2019, 06:28
@IronSanHybrid Mucha to najgorszy odcinek. Taki wypadek przy pracy. Reszta mistrzostwo
12 lipca 2019, 12:24
Lenglet? Chyba kogoś pogrzało nieźle :)
12 lipca 2019, 08:56
@Encore raczej tragedia :D
12 lipca 2019, 08:55
@Mns21 czyli zgodnie z życzeniem trenera z końcówki poprzedniego sezonu- chłopaki zapie*dalali? :D
11 lipca 2019, 10:28
@Colon Co do Roddicka to wydaje mi się że czasem pod kopułą mu się gotowało za bardzo. Chyba zawsze za bardzo chciał
11 lipca 2019, 10:05
@Colon Widzę fan potężnego serwisu :D
11 lipca 2019, 09:55
Których tenisistów najbardziej lubicie/ lubiliście oglądać? Nie pytam o najlepszych Waszym zdaniem, ale ulubionych :)Dla mnie top3:3. James Blake2. Gustavo Kuerten1. Roger Federer
10 lipca 2019, 22:38
@IronSanHybrid Jestę reprezętanę Polski u21. Mje siem nalerzy mniejsce w składzie!Żałosny gówniarz o_O
8 lipca 2019, 12:18
5
Dla mnie słabym jest branie zajętego numeru- nawet jeśli byłby to Douglas. No chyba, że Alena sam chciał zmienić
8 lipca 2019, 11:20
@Yoshi94 hahahah. Uderzenie przeciwnika łokciem w plecy (w straconej akcji)- przejaw męskości.Rozumiem, że niektórzy tutaj dla Leo wyrzekli by się własnej matki, ale proszę- ciut obiektywizmu
8 lipca 2019, 09:55
@Trojanek23 celowe uderzenie łokciem- ewidentna czerwona.
8 lipca 2019, 09:01
3
Witajcie :) Poniedziałek- więc przypominajka ;)Nasza LaRamblowa liga w Fantasy Premier League: Liga: LaRambla2019_FCB Kod Ligi: djqr49 https://fantasy.premierleague.com/Dobrego tygodnia!
8 lipca 2019, 08:59
@Trojanek23 ja np na pierwszych ujęciach nie widziałem tego:https://x.com/Angryjoe18/status/1148109813110464513nie wiem jaką decyzję bym podjął na miejscu sędziego (oprócz VARu- bo to powinien zrobić bez dwóch zdań)
5 lipca 2019, 08:28
@BarcaFanFilip Ćwiąkała, Święcicki, Twarowski.+ Smokowski, Borek, Laskowski
4 lipca 2019, 15:19
Jeszcze chwila i Pique zakończy karierę bo uzna że jak nie on to chyba nikt porządku 'na górze' nie zrobi...
4 lipca 2019, 15:14
@Pogba OTUA
3 lipca 2019, 20:25
@Lidia Ja zapraszam do ligi kobiety i facetów też :)Liga: LaRambla2019_FCBKod Ligi: djqr49
2 lipca 2019, 15:20
mądrze prawi. od dawna mamy z tym problem
1 lipca 2019, 19:31
2
Pamięta ktoś tę sytuację? O co tam chodziło?https://x.com/nocontextFCB/status/1145715224474988545
1 lipca 2019, 14:33
@fart bo ze słoneczkiem nad głową :D
1 lipca 2019, 14:12
@fart w innych klubach też by taką dostał :D
1 lipca 2019, 11:27
@Arkon Jeszcze jak dojdzie do siebie Michael Porter Jr, to może się okazać że finał konferencji to opcja minimum :)
1 lipca 2019, 10:26
@Arkon Dla mnie jednak chyba Butler w Miami. Kiedyś zarzekał się że nigdy dla Heat nie zagra :DA najbardziej cieszy podpisanie Murraya w moich Nuggetsach :)
1 lipca 2019, 08:42
@Sherem Podobno wciąż liczą na Kawhi :)
1 lipca 2019, 08:41
@TheMugShot To chyba za mało :) zobaczymy jak ich Mavs 'obudują'
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
0
@MesQueUnClub_87 chyba nie
7
Hej :-) urlop no i zapomniałem w poniedziałek przypomnieć.
Nasza LaRamblowa liga w Fantasy Premier League:
Liga: LaRambla2019_FCB
Kod Ligi: djqr49
https://fantasy.premierleague.com/
0
Oddać Cucu za pińc złoty i kupić Firpo za 25 mln. Co za bezsens. Tyle co zmiennik Alby pogra (niestety) to wystarczyłby i Miranda
1
@zodiak_10 nie :)
1
@IronSanHybrid
Mucha to najgorszy odcinek. Taki wypadek przy pracy. Reszta mistrzostwo
1
Lenglet? Chyba kogoś pogrzało nieźle :)
0
@Encore raczej tragedia :D
0
@Mns21
czyli zgodnie z życzeniem trenera z końcówki poprzedniego sezonu- chłopaki zapie*dalali? :D
0
@Colon
Co do Roddicka to wydaje mi się że czasem pod kopułą mu się gotowało za bardzo. Chyba zawsze za bardzo chciał
0
@Colon
Widzę fan potężnego serwisu :D
0
Których tenisistów najbardziej lubicie/ lubiliście oglądać? Nie pytam o najlepszych Waszym zdaniem, ale ulubionych :)
Dla mnie top3:
3. James Blake
2. Gustavo Kuerten
1. Roger Federer
1
@IronSanHybrid
Jestę reprezętanę Polski u21. Mje siem nalerzy mniejsce w składzie!
Żałosny gówniarz o_O
5
Dla mnie słabym jest branie zajętego numeru- nawet jeśli byłby to Douglas.
No chyba, że Alena sam chciał zmienić
0
@Yoshi94
hahahah. Uderzenie przeciwnika łokciem w plecy (w straconej akcji)- przejaw męskości.
Rozumiem, że niektórzy tutaj dla Leo wyrzekli by się własnej matki, ale proszę- ciut obiektywizmu
0
@Trojanek23
celowe uderzenie łokciem- ewidentna czerwona.
3
Witajcie :)
Poniedziałek- więc przypominajka ;)
Nasza LaRamblowa liga w Fantasy Premier League:
Liga: LaRambla2019_FCB
Kod Ligi: djqr49
https://fantasy.premierleague.com/
Dobrego tygodnia!
0
@Trojanek23
ja np na pierwszych ujęciach nie widziałem tego:
https://x.com/Angryjoe18/status/1148109813110464513
nie wiem jaką decyzję bym podjął na miejscu sędziego (oprócz VARu- bo to powinien zrobić bez dwóch zdań)
0
@BarcaFanFilip
Ćwiąkała, Święcicki, Twarowski.
+ Smokowski, Borek, Laskowski
0
Jeszcze chwila i Pique zakończy karierę bo uzna że jak nie on to chyba nikt porządku 'na górze' nie zrobi...
0
@Pogba
O
T
U
A
1
@Lidia
Ja zapraszam do ligi kobiety i facetów też :)
Liga: LaRambla2019_FCB
Kod Ligi: djqr49
0
mądrze prawi. od dawna mamy z tym problem
2
Pamięta ktoś tę sytuację? O co tam chodziło?
https://x.com/nocontextFCB/status/1145715224474988545
1
@fart
bo ze słoneczkiem nad głową :D
1
@fart w innych klubach też by taką dostał :D
0
@Arkon
Jeszcze jak dojdzie do siebie Michael Porter Jr, to może się okazać że finał konferencji to opcja minimum :)
0
@Arkon
Dla mnie jednak chyba Butler w Miami. Kiedyś zarzekał się że nigdy dla Heat nie zagra :D
A najbardziej cieszy podpisanie Murraya w moich Nuggetsach :)
0
@Sherem
Podobno wciąż liczą na Kawhi :)
0
@TheMugShot
To chyba za mało :) zobaczymy jak ich Mavs 'obudują'