0

@Arkon
Ja wiem- nie zrozumiałeś mnie. Chodziło mi o to, że głośno było o ekscesach miedzy KD a Greenem, a ten wrzuca go do swojej '5'.
Tak czy siak KD to żałosny człowiek, mimo że gracz świetny

0

@VamosRakieta
Naprawdę wczorajszy mecz był dla Ciebie przyjemny dla oka? :)

0

@Arkon
Dla mnie to jeden z najbardziej żałosnych zawodników NBA odkąd ją oglądam :)
To, że nie ma Stepha i Klaya jest dziwne, ale to że jest Dray to już jest śmieszne :D

1

Od początku wiadomo było, że Bayern go nie wykupi. 120 mln? Za tyle kupią Havertza- Niemca, młodszego i nie gorszego od Cou...

0

@Colon
Messi- Przeciętny

0

@reakwon Tak ta- czytałem własnie o tym. Nie wiem czy mam. Teraz dopiero wyszukałem, że jeśli jest to raczej w podłokietniku- tam nie zwróciłem uwagi. Sprawdzę, ale raczej wątpię :/

0

@albi Dzięki bardzo za pomoc

0

Siema ,

Chciałem kupić transmiter BT do samochodu, Xiaomi Roidmi i mam w zwiazku z tym pytanie.
Witam serdecznie,
pytanie- może dziwne i góry za nie przepraszam, ale zupełnie się na tym nie znam.

W skrócie: Jak to działa? Wpinam transmiter do zapalniczki, telefonem łączę się przez BT i muzyka z telefonu leci w głośnikach samochodu? Czy trzeba jakoś 'parować' z autem transmiter? Czy tylko wpinamy do gniazda, parujemy z telefonem i gra?

Z góry dzięki za odpowiedź

3

serio Busi to samo co Arthur?

4

Złotousty przemówił...
Jak mnie irytuje ten koleś. Taki brazylijski Wichniarek xD

0

@matirix20 Bóg zapłać dobry człowieku :)

0

@matirix20
Jakaś aktualizacja? Chyba jestem w tyle bo nie mam Ansu :(

1

Dawid, ale Ty mnie zaimponowaleś w tym momencie :D

1

@panczo
Mózg jesteś :D

1

@Colon Po tym jak szalał w PSV liczyłem na coś wiecej. Trochę zmarnowany talent

2

@Tasde kasa misiu kasa...

0

Komentarz usunięty

0

@macio_944 ej! to nie śmieszne. Uwielbiam sernik z rodzynkami :D

0

@MikusBarca tylko to sprzęt raczej do kompa, nie? Mi chodzi o coś konkretnego do salonu, z bluetooth itd.

0

@joloskyy a orientujesz się w tym trochę? Polecisz coś?

0

Czołem, szukam jakiegoś 'nagłośnienia' do salonu- jakiś wzmacniacz i głośniki. Orientuje się ktoś czy do 1000pln da się kupić coś w miarę znośnego? Mógłby ktoś coś polecić?
Nie znam się na tym za bardzo

0

@ViscaBarca123 nie mogę doczekać się info o Nico. Dobra robota!

8

niestety, mogę sobie wyobrazić, że tak to wygląda. Grupa podstarzałych piłkarzy trzyma władzę. Krążą wokół Leo, który jest nietykalny i dzięki temu sami stają się nietykalni.
Przykre to

0

@jeyx77x
Ja bym skombinował bramkarza xD

3

Znalezione na tt odnośnie serwowania w siatkówce:

Nie trafić floatem w boisko to tak jak nie trafić kieliszkiem do ryja :-D

27

Tak się składa, że przy obecnej grze to wszystkie te statystyki to można sobie kieszeń wsadzić. Granada pokazała gdzie ma statystyki :)

0

@ViscaBarca123 zamiast emotki znaki zapytania wskoczyły :) to stwierdzenie

0

@ViscaBarca123
A jak go ładnie można rozwinąć w FM19 ????

1

Aż zazdrość bierze jak się patrzy ile biegają gracze Liverpoolu. Naszych człapaków to by teraz z 8:0 pyknęli, a nie 4:0

3

Przeanalizować to trzeba opcje pożegnania Suareza i kilku innych jegomości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?