@Arkon Ja wiem- nie zrozumiałeś mnie. Chodziło mi o to, że głośno było o ekscesach miedzy KD a Greenem, a ten wrzuca go do swojej '5'. Tak czy siak KD to żałosny człowiek, mimo że gracz świetny
@Arkon Dla mnie to jeden z najbardziej żałosnych zawodników NBA odkąd ją oglądam :) To, że nie ma Stepha i Klaya jest dziwne, ale to że jest Dray to już jest śmieszne :D
@reakwon Tak ta- czytałem własnie o tym. Nie wiem czy mam. Teraz dopiero wyszukałem, że jeśli jest to raczej w podłokietniku- tam nie zwróciłem uwagi. Sprawdzę, ale raczej wątpię :/
Chciałem kupić transmiter BT do samochodu, Xiaomi Roidmi i mam w zwiazku z tym pytanie. Witam serdecznie,
pytanie- może dziwne i góry za nie przepraszam, ale zupełnie się na tym nie znam.
W skrócie: Jak to działa? Wpinam transmiter do zapalniczki, telefonem łączę się przez BT i muzyka z telefonu leci w głośnikach samochodu? Czy trzeba jakoś 'parować' z autem transmiter? Czy tylko wpinamy do gniazda, parujemy z telefonem i gra?
Czołem, szukam jakiegoś 'nagłośnienia' do salonu- jakiś wzmacniacz i głośniki. Orientuje się ktoś czy do 1000pln da się kupić coś w miarę znośnego? Mógłby ktoś coś polecić? Nie znam się na tym za bardzo
niestety, mogę sobie wyobrazić, że tak to wygląda. Grupa podstarzałych piłkarzy trzyma władzę. Krążą wokół Leo, który jest nietykalny i dzięki temu sami stają się nietykalni. Przykre to
0
@Arkon
Ja wiem- nie zrozumiałeś mnie. Chodziło mi o to, że głośno było o ekscesach miedzy KD a Greenem, a ten wrzuca go do swojej '5'.
Tak czy siak KD to żałosny człowiek, mimo że gracz świetny
0
@VamosRakieta
Naprawdę wczorajszy mecz był dla Ciebie przyjemny dla oka? :)
0
@Arkon
Dla mnie to jeden z najbardziej żałosnych zawodników NBA odkąd ją oglądam :)
To, że nie ma Stepha i Klaya jest dziwne, ale to że jest Dray to już jest śmieszne :D
1
Od początku wiadomo było, że Bayern go nie wykupi. 120 mln? Za tyle kupią Havertza- Niemca, młodszego i nie gorszego od Cou...
0
@Colon
Messi- Przeciętny
0
@reakwon Tak ta- czytałem własnie o tym. Nie wiem czy mam. Teraz dopiero wyszukałem, że jeśli jest to raczej w podłokietniku- tam nie zwróciłem uwagi. Sprawdzę, ale raczej wątpię :/
0
@albi Dzięki bardzo za pomoc
0
Siema ,
Chciałem kupić transmiter BT do samochodu, Xiaomi Roidmi i mam w zwiazku z tym pytanie.
Witam serdecznie,
pytanie- może dziwne i góry za nie przepraszam, ale zupełnie się na tym nie znam.
W skrócie: Jak to działa? Wpinam transmiter do zapalniczki, telefonem łączę się przez BT i muzyka z telefonu leci w głośnikach samochodu? Czy trzeba jakoś 'parować' z autem transmiter? Czy tylko wpinamy do gniazda, parujemy z telefonem i gra?
Z góry dzięki za odpowiedź
3
serio Busi to samo co Arthur?
4
Złotousty przemówił...
Jak mnie irytuje ten koleś. Taki brazylijski Wichniarek xD
0
@matirix20 Bóg zapłać dobry człowieku :)
0
@matirix20
Jakaś aktualizacja? Chyba jestem w tyle bo nie mam Ansu :(
1
Dawid, ale Ty mnie zaimponowaleś w tym momencie :D
1
@panczo
Mózg jesteś :D
1
@Colon Po tym jak szalał w PSV liczyłem na coś wiecej. Trochę zmarnowany talent
2
@Tasde kasa misiu kasa...
0
Komentarz usunięty
0
@macio_944 ej! to nie śmieszne. Uwielbiam sernik z rodzynkami :D
0
@MikusBarca tylko to sprzęt raczej do kompa, nie? Mi chodzi o coś konkretnego do salonu, z bluetooth itd.
0
@joloskyy a orientujesz się w tym trochę? Polecisz coś?
0
Czołem, szukam jakiegoś 'nagłośnienia' do salonu- jakiś wzmacniacz i głośniki. Orientuje się ktoś czy do 1000pln da się kupić coś w miarę znośnego? Mógłby ktoś coś polecić?
Nie znam się na tym za bardzo
0
@ViscaBarca123 nie mogę doczekać się info o Nico. Dobra robota!
8
niestety, mogę sobie wyobrazić, że tak to wygląda. Grupa podstarzałych piłkarzy trzyma władzę. Krążą wokół Leo, który jest nietykalny i dzięki temu sami stają się nietykalni.
Przykre to
0
@jeyx77x
Ja bym skombinował bramkarza xD
3
Znalezione na tt odnośnie serwowania w siatkówce:
Nie trafić floatem w boisko to tak jak nie trafić kieliszkiem do ryja :-D
27
Tak się składa, że przy obecnej grze to wszystkie te statystyki to można sobie kieszeń wsadzić. Granada pokazała gdzie ma statystyki :)
0
@ViscaBarca123 zamiast emotki znaki zapytania wskoczyły :) to stwierdzenie
0
@ViscaBarca123
A jak go ładnie można rozwinąć w FM19 ????
1
Aż zazdrość bierze jak się patrzy ile biegają gracze Liverpoolu. Naszych człapaków to by teraz z 8:0 pyknęli, a nie 4:0
3
Przeanalizować to trzeba opcje pożegnania Suareza i kilku innych jegomości.