Setien już zaczął trochę zatracać się w wystawianiu składu... Znów w ataku nieporadny Vidal, a Ansu i Martin na ławce. Trochę przypomina mi to Valdka. Grają nazwiska- święte krowy
Czołem, korzystał ktoś z subskrypcji IPTV na Smart TV? :) Widzę, na Aliexpress fajną ofertę- ok. 80 pln za rok użytkowania :D Korzystał ktoś, może ktoś coś powiedzieć?
@FafitFCB pewnie nawet nie zagra :) I żeby było jasne- nie mam nic do Martina. Fajnie, że przyszedł (lepiej on niż Angel czy inny dziadek). Jednak pokazuje to jak planujemy kadrę :)
Strasznie przykry i nie fair ten przepis o kupowaniu piłkarzy w przypadku kontuzji. Kupimy najlepszego piłkarza Leganes i co oni biedni mają zrobić? Przecież oni, nie mogą nikogo sprowadzić w jego miejsce...
0
Jakie są Wasze ulubione chipsy i ich smaki?
8
Jeśli ma to uchronić przed zarażeniem choćby jednej osoby to warto. Dziwne, że gwiazdki tego nie rozumieją
0
@July_6_BcN Gorzej jakby handlowali zmarłymi xD
2
@Fabik87 Dla nas to wszędzie powinno być czerwone światło :D
3
Co tu się rozpisywać? Gra ze świętymi krowami, dodatkowo nie na swojej pozycji.
Dziękuję koniec wykładu
0
@daro22 dej Pan spokój.
Już lepiej Blanc albo Stam
0
@MichalZZZ druga opcja
0
@COU_11 Kluivert nawet nie jest podstawowym zawodnikiem Romy...
0
@Hrzan
0
@hazo428 to prawda. Przygnębiające. Jakby w głowie przegrał ten mecz
13
@Mns21 Messi nie ma żadnych predyspozycji do bycia kapitanem.
Kapitanem powinien być MAtS
1
@Geble Fati nie stwarza zagrożenia może dlatego że nie gra? Jak był w rytmie meczowym wyglądał dobrze, teraz nie gra praktycznie wcale.
4
Setien już zaczął trochę zatracać się w wystawianiu składu... Znów w ataku nieporadny Vidal, a Ansu i Martin na ławce. Trochę przypomina mi to Valdka. Grają nazwiska- święte krowy
0
'no zgadza się, jesteśmy dziadami'
Cytując klasyka ;)
Dobranoc!
0
@Avada Kedavra bo Ty tu lubisz prowokować i lajki zbierać :)
0
Czołem,
korzystał ktoś z subskrypcji IPTV na Smart TV? :) Widzę, na Aliexpress fajną ofertę- ok. 80 pln za rok użytkowania :D Korzystał ktoś, może ktoś coś powiedzieć?
0
@Avada Kedavra gdzie napisałem, że 'nie zagra w debiucie'?
Napisałem, że nie zagra. Czytaj ze zrozumieniem
0
@FafitFCB pewnie nawet nie zagra :)
I żeby było jasne- nie mam nic do Martina. Fajnie, że przyszedł (lepiej on niż Angel czy inny dziadek). Jednak pokazuje to jak planujemy kadrę :)
21
Ale piłka jest piękna. W dniu ogłoszenia transferu Braitwhitea: Carles Perez gol dla Romy; Abel Ruiz gol dla Bragi :-)
0
Tak sie czuje dobrze w polu karnym, że wczoraj zasadził rakietę z dystansu aż miło :)
0
@4drian0 Durnoty piszesz. Wolą na 100% utrzymać się niż dostać 18 czy 20 baniek
1
Strasznie przykry i nie fair ten przepis o kupowaniu piłkarzy w przypadku kontuzji. Kupimy najlepszego piłkarza Leganes i co oni biedni mają zrobić? Przecież oni, nie mogą nikogo sprowadzić w jego miejsce...
0
@tadzik447 hehe, od razu wyszukałem. Wstyd. Polaka rodaka pominąłem
0
@tadzik447 Weissflog?
0
@IronSanHybrid o co chodzi z tym zdjęciem? Wszędzie to widzę a chyba nie jestem na bieżąco :D
1
@lukas10 Font. Laporta zawiódł mnie przy ostatnich wyborach. Pokazał się kilka razy z Cruyffem i myślał, że zwycięstwo w kieszeni.
Font, bo czas na coś nowego
1
"Dzięki tej ambicji pozostaniemy na szczycie"
Pajacu, my już na szczycie dawno nie jesteśmy...
0
Jezu, kto to komentuje z Panem Andrzejem? Dramat
0
@KapiFCB Dokładnie,
swietne wsparcie dla Butlera
1
@Avada Kedavra Dobrze :D Zakupy przed pracą zrobiłem- w bagażniku nic im nie będzie :P