0

Jakie są Wasze ulubione chipsy i ich smaki?

8

Jeśli ma to uchronić przed zarażeniem choćby jednej osoby to warto. Dziwne, że gwiazdki tego nie rozumieją

0

@July_6_BcN Gorzej jakby handlowali zmarłymi xD

2

@Fabik87 Dla nas to wszędzie powinno być czerwone światło :D

3

Co tu się rozpisywać? Gra ze świętymi krowami, dodatkowo nie na swojej pozycji.
Dziękuję koniec wykładu

0

@daro22 dej Pan spokój.
Już lepiej Blanc albo Stam

0

@MichalZZZ druga opcja

0

@COU_11 Kluivert nawet nie jest podstawowym zawodnikiem Romy...

0

0

@hazo428 to prawda. Przygnębiające. Jakby w głowie przegrał ten mecz

13

@Mns21 Messi nie ma żadnych predyspozycji do bycia kapitanem.
Kapitanem powinien być MAtS

1

@Geble Fati nie stwarza zagrożenia może dlatego że nie gra? Jak był w rytmie meczowym wyglądał dobrze, teraz nie gra praktycznie wcale.

4

Setien już zaczął trochę zatracać się w wystawianiu składu... Znów w ataku nieporadny Vidal, a Ansu i Martin na ławce. Trochę przypomina mi to Valdka. Grają nazwiska- święte krowy

0

'no zgadza się, jesteśmy dziadami'
Cytując klasyka ;)
Dobranoc!

0

@Avada Kedavra bo Ty tu lubisz prowokować i lajki zbierać :)

0

Czołem,
korzystał ktoś z subskrypcji IPTV na Smart TV? :) Widzę, na Aliexpress fajną ofertę- ok. 80 pln za rok użytkowania :D Korzystał ktoś, może ktoś coś powiedzieć?

0

@Avada Kedavra gdzie napisałem, że 'nie zagra w debiucie'?
Napisałem, że nie zagra. Czytaj ze zrozumieniem

0

@FafitFCB pewnie nawet nie zagra :)
I żeby było jasne- nie mam nic do Martina. Fajnie, że przyszedł (lepiej on niż Angel czy inny dziadek). Jednak pokazuje to jak planujemy kadrę :)

21

Ale piłka jest piękna. W dniu ogłoszenia transferu Braitwhitea: Carles Perez gol dla Romy; Abel Ruiz gol dla Bragi :-)

0

Tak sie czuje dobrze w polu karnym, że wczoraj zasadził rakietę z dystansu aż miło :)

0

@4drian0 Durnoty piszesz. Wolą na 100% utrzymać się niż dostać 18 czy 20 baniek

1

Strasznie przykry i nie fair ten przepis o kupowaniu piłkarzy w przypadku kontuzji. Kupimy najlepszego piłkarza Leganes i co oni biedni mają zrobić? Przecież oni, nie mogą nikogo sprowadzić w jego miejsce...

0

@tadzik447 hehe, od razu wyszukałem. Wstyd. Polaka rodaka pominąłem

0

@tadzik447 Weissflog?

0

@IronSanHybrid o co chodzi z tym zdjęciem? Wszędzie to widzę a chyba nie jestem na bieżąco :D

1

@lukas10 Font. Laporta zawiódł mnie przy ostatnich wyborach. Pokazał się kilka razy z Cruyffem i myślał, że zwycięstwo w kieszeni.

Font, bo czas na coś nowego

1

"Dzięki tej ambicji pozostaniemy na szczycie"
Pajacu, my już na szczycie dawno nie jesteśmy...

0

Jezu, kto to komentuje z Panem Andrzejem? Dramat

0

@KapiFCB Dokładnie,

swietne wsparcie dla Butlera

1

@Avada Kedavra Dobrze :D Zakupy przed pracą zrobiłem- w bagażniku nic im nie będzie :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?