1

@Danny Gaucho świetne są!

2

@Coutinho007 na kompilacjach to nawet z Rasiaka można było zrobić Harryego Kane'a :D

0

@seba1324 podpinam się- ale chyba nie da się...

1

Bartomeu: Wpuścimy go jeszcze trochę do końca sezonu i wartość/ minuta spadnie. Jeszcze cuś? Nie? To lece kutinio sprzedać :D

0

@Colon
Zola
Carew
Cocu

0

@Baks to prawda. Mam jednak na myśli to desperackie bronienie się we własnym polu karnym. Żenada

0

Prawda jest taka, że ostatnie 10 minut w naszym wykonaniu to jakaś żenada była

0

Czołem wędkarze!
Mam pytanie- jestem totalnym lamusem w tym temacie. Jadę sobie w dzicz na urlop i pomyślałem że to dobry moment na spróbowanie wędkarstwa. Teść ma jakieś stare wędki, na początek wystarczą :) pytanie teraz- jak wygląda sprawa pozwoleń/ karty rybackiej? Wykupuje się pozwolenie na dany akwen, czy ogólnie kartę wędkarską?

6

MATS- Semedo, Pique, Lenglet, Alba- Rakitic, Roberto, Puig- Leo- Suarez, Greizmann

6

nowe. nie znałem...

1

Luzik. Czeka na odejście tego śmiesznego zarządu i z Fontem przedłuży.
Dziękuję- koniec sensacji :D

0

Kawał napadziora- pełny autorytet. Messi penie się przejął :D

0

@Janiama skończyłem czytać po: 'nie widziałem by odpuszczali, by nie biegali, by nie walczyli'

0

@pawello10 Moim zdaniem to to co napisałem powyżej. Głowa. Jak głowa nie chce to nogi nie pobiegną.

1

@Borneo możne i masz rację. z taką grą zespołu i tak nie mamy szans na LM.

0

@pawello10 to kwestia podejścia. Jest wielu zawodników po 30, którzy walczą. TO głowa gra- tacy profesjonaliści w wieku 30-32 lat nie mogą tłumaczyć się wiekiem

2

@Borneo z taką formą Suarez powinien wchodzić na końcówki i pokazać że należy mu się miejsce w składzie. On gra za nazwisko

6

Smutne jest to, że chwalimy Puiga (i słusznie) za coś co za Pepa było normalnością. Ruchliwość, pokazywanie się do gry...

0

@escarabajo za taką kasę? Nigdzie indziej (oprócz p$g) nie dostana tak przeciętni i podstarzali piłkarze takich pensji

0

@Vhaeraun za chwilę napiszesz: od SZEŚCIU.
niestety- moim zdaniem bez szans

2

...a Suárez i Messi powinni jak najwięcej czasu spędzać razem na murawie.

Motywacja dla reszty składu jak nie wiem :) Nie ważne czy się starasz, Suarez i Messi muszą grać jak najwięcej xD Suarez to na drugą połowę nie powinien wyjść...

0

@Fabik jakiś % idzie do Gremio. A 70 zysku musi być

0

To jest dramat co się dzieje w tym klubie. W dekadę tak zniszczyć świetne podwaliny które zbudował Pep i ówczwsny zarząd. Teraz mamy bandę świętych krów z mega pensjami, którzy (to oczywiste) odejść nie chcą, ignorują sztab szkoleniowy, a Klub zastanawia się jak się ich pozbyć- nie za kasę, tylko choćbya za darmo, po to żeby zejść z pensji. Brawo!

0

@Foton no a co napisałem?

4

Obejrzałem gole. Zwróciłem uwagę na zachowanie obrony przy golu na 1-1. Pique broni, Alba zapieprza żeby zdążyć za akcją. Umtiti, Vidal trucht delikatny aby się tylko nie daj Boże nie zmęczyć. Semedo w ogóle nie widać... To jest dramat. Jak mówiłem że jest kilku do wymiany to teraz uważam, że tam jest większość do wywalenia. Klub kokosa z przerażającymi pensjami. My nie będziemy drugim Milanem. My już nim jesteśmy. Podstarzałe dziady i wielkimi pensjami- normalne że nie chcą odchodzić. Żaden nie wnosi do gry więcej (a raczej wnoszą mniej) niż taki Puig czy Ansu. Zaorać to w cholerę...

1

@gumaz 7-9% coś koło tego moim zdaniem

1

@Avada Kedavra dochodzę do siebie :D

0

@Avada Kedavra
co ja właśnie obejrzałem? xD

0

@MesQueUnClub_87 Oglądałem Filmy Allegro :)
Męską sprawę sprawdzam. dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?