Po nocy, na chłodno... Jeśli Leo chce odejść żeby być szczęśliwym, niech idzie. Nie trzeba mówić ile zrobił dla naszego Klubu, jednak on jest też tylko człowiekiem. Chce odejść, chce być szczęśliwy- proszę bardzo. Trzymam za niego kciuki.
@Herato Messi oprócz świetnych statystyk indywidualnych nie wygrał nic. Poza tym jest taka nagonka i śmiech z Barcy na całym świecie, że jest bez szans :D
Oby zapału starczyło Ronaldowi na trochę dłużej niż 2-3 miesiące. Pytanie czy faktycznie postawi twardo na Frenkiego, czy znów chłopak będzie biegał na nowej pozycji bo Busi...
0
@kielon93 w marcu są wybory. Kadencja kończy się chyba w lipcu
0
@Artuuuuur według Leo kontrakt nie obowiazuje i jest wolnym zawodnikiem.
0
@Artuuuuur no i? Normalna sytuacja...
1
niewiele klubów jest w stanie teraz płacić, a Real jakos sprzedaje młodych po 2-3 mln :)
4
@Rudi35 oby nie grały na poziomie Rivaldo Jr.
0
@Kwiatek67 no i zostanie Brajtłajt :D
6
@bartekvisca xD trochę bez sensu ten komentarz :D
2
Po nocy, na chłodno...
Jeśli Leo chce odejść żeby być szczęśliwym, niech idzie. Nie trzeba mówić ile zrobił dla naszego Klubu, jednak on jest też tylko człowiekiem. Chce odejść, chce być szczęśliwy- proszę bardzo. Trzymam za niego kciuki.
4
Wam się oczy otworzą jak jemu się zamkną ...
w sensie, gdy odejdzie...
0
@l0Messini ciężko porównać bo oczekujemy od nich czegoś innego. Moim zdaniem gorszy.
1
@NeroTFP
✦ Polska:
Adam Małysz
✦ Austria:
Andreas Goldberger
✦ Finlandia:
Matti Hautameaki
✦ Japonia:
Kazuyoshi Funaki
✦ Niemcy:
Michael Uhrmann
✦ Norwegia:
Bjoern Einar Roemoren
✦ Słowenia:
Jernej Damjan
✦ Reszta świata: Jakub Janda
2
@Miszak Wczorajszy mecz pokazał,że kolektyw jest lepszy niż dwie-trzy gwiazdy :)
0
@kerouac już jestem za stary chyba... :D
1
@SeeleyBooth aha :D dzięki za info
0
@Maciej061 Liga: LaRamblaFCB2020
kod ligi: 12wywk
1
@kerouac sorki, ale nie jestem na bieżąco :D co to jest kek? :D
0
@Kuczek pominąłeś najważniejsze:
'..za derbami w Mławie'
to o moim rodzinnym mieście :D
0
@daro22 jakiego PO z La Masii masz na myśli? Z tego co się orientuję to nie ma tam jakichs asów na tej pozycji.
0
@kaziks
✦ Hiszpania:
Real Madryt
✦ Włochy:
AC Milan
✦ Anglia:
Chelsea
✦ Niemcy:
Bayern
✦ Francja:
PSG
✦ Polska:
Legia
✦ Holandia:
PSV
✦ Reszta świata: Szachtar Donieck
0
@pele1282 środek pola Rodri- Fabian- Thiago wygląda mega solidnie
0
@Herato Messi oprócz świetnych statystyk indywidualnych nie wygrał nic.
Poza tym jest taka nagonka i śmiech z Barcy na całym świecie, że jest bez szans :D
0
@BarcaInfo ot mądrego to i przyjemnie poczytać...
23
"Piłkarz, który ma 32 czy 33 lata nie jest skończony, to zależy od głodu, jaki ma"
Mam nadzieję że nie będzie to wyglądało:
- Luis, Sergio macie głód gry?
- yyy... no...
- Okej zostajecie ;)
Oby zapału starczyło Ronaldowi na trochę dłużej niż 2-3 miesiące. Pytanie czy faktycznie postawi twardo na Frenkiego, czy znów chłopak będzie biegał na nowej pozycji bo Busi...
3
@Grubson06 kolejny 30latek do kompletu? Nie dzięki :D Chociaż piłkarz świetny
0
@Encore zapraszam i teraz :) poprzedni sezon odpuściłem totalnie jakoś. W tym postaram się ogarniać regularnie :)
0
@Striker do ich ligi już dołączyłem :D
1
@Striker Widziałem, ale byłem pierwszy :D
0
Przypominajka :)
Czołem, rusza kolejna odsłona Fantasy Premier League.
Jakby ktoś chciał dołączyć do ligi, to zapraszam :)
Liga: LaRamblaFCB2020
kod ligi: 12wywk
0
Najgorszy dyrektor sportowy w Barcy?
0
@Danny Gaucho Poszedł z rezerw drużyny grającej w lidze hiszpańskiej, a nie z ligi hiszpańskiej. Zasadnicza róznica