0

@kielon93 w marcu są wybory. Kadencja kończy się chyba w lipcu

0

@Artuuuuur według Leo kontrakt nie obowiazuje i jest wolnym zawodnikiem.

0

@Artuuuuur no i? Normalna sytuacja...

1

niewiele klubów jest w stanie teraz płacić, a Real jakos sprzedaje młodych po 2-3 mln :)

4

@Rudi35 oby nie grały na poziomie Rivaldo Jr.

0

@Kwiatek67 no i zostanie Brajtłajt :D

6

@bartekvisca xD trochę bez sensu ten komentarz :D

2

Po nocy, na chłodno...
Jeśli Leo chce odejść żeby być szczęśliwym, niech idzie. Nie trzeba mówić ile zrobił dla naszego Klubu, jednak on jest też tylko człowiekiem. Chce odejść, chce być szczęśliwy- proszę bardzo. Trzymam za niego kciuki.

4

Wam się oczy otworzą jak jemu się zamkną ...
w sensie, gdy odejdzie...

0

@l0Messini ciężko porównać bo oczekujemy od nich czegoś innego. Moim zdaniem gorszy.

1

@NeroTFP
✦ Polska:
Adam Małysz
✦ Austria:
Andreas Goldberger
✦ Finlandia:
Matti Hautameaki
✦ Japonia:
Kazuyoshi Funaki
✦ Niemcy:
Michael Uhrmann
✦ Norwegia:
Bjoern Einar Roemoren
✦ Słowenia:
Jernej Damjan
✦ Reszta świata: Jakub Janda

2

@Miszak Wczorajszy mecz pokazał,że kolektyw jest lepszy niż dwie-trzy gwiazdy :)

0

@kerouac już jestem za stary chyba... :D

1

@SeeleyBooth aha :D dzięki za info

0

@Maciej061 Liga: LaRamblaFCB2020



kod ligi: 12wywk

1

@kerouac sorki, ale nie jestem na bieżąco :D co to jest kek? :D

0

@Kuczek pominąłeś najważniejsze:
'..za derbami w Mławie'

to o moim rodzinnym mieście :D

0

@daro22 jakiego PO z La Masii masz na myśli? Z tego co się orientuję to nie ma tam jakichs asów na tej pozycji.

0

@kaziks
✦ Hiszpania:
Real Madryt
✦ Włochy:
AC Milan
✦ Anglia:
Chelsea
✦ Niemcy:
Bayern
✦ Francja:
PSG
✦ Polska:
Legia
✦ Holandia:
PSV
✦ Reszta świata: Szachtar Donieck

0

@pele1282 środek pola Rodri- Fabian- Thiago wygląda mega solidnie

0

@Herato Messi oprócz świetnych statystyk indywidualnych nie wygrał nic.
Poza tym jest taka nagonka i śmiech z Barcy na całym świecie, że jest bez szans :D

0

@BarcaInfo ot mądrego to i przyjemnie poczytać...

23

"Piłkarz, który ma 32 czy 33 lata nie jest skończony, to zależy od głodu, jaki ma"
Mam nadzieję że nie będzie to wyglądało:

- Luis, Sergio macie głód gry?
- yyy... no...
- Okej zostajecie ;)

Oby zapału starczyło Ronaldowi na trochę dłużej niż 2-3 miesiące. Pytanie czy faktycznie postawi twardo na Frenkiego, czy znów chłopak będzie biegał na nowej pozycji bo Busi...

3

@Grubson06 kolejny 30latek do kompletu? Nie dzięki :D Chociaż piłkarz świetny

0

@Encore zapraszam i teraz :) poprzedni sezon odpuściłem totalnie jakoś. W tym postaram się ogarniać regularnie :)

0

@Striker do ich ligi już dołączyłem :D

1

@Striker Widziałem, ale byłem pierwszy :D

0

Przypominajka :)

Czołem, rusza kolejna odsłona Fantasy Premier League.

Jakby ktoś chciał dołączyć do ligi, to zapraszam :)



Liga: LaRamblaFCB2020

kod ligi: 12wywk

0

Najgorszy dyrektor sportowy w Barcy?

0

@Danny Gaucho Poszedł z rezerw drużyny grającej w lidze hiszpańskiej, a nie z ligi hiszpańskiej. Zasadnicza róznica

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?