1

@barcelonaLM nie sądzę :) 31 lat, wielki kontrakt. Po co ma robić wyjazd? Będziemy mu płacić za nic do 2024 roku :)

0

@msmsms o której gra Lisowski?

6

Ale z tym matheusem to niezły wałek poszedł xD Nikt nie wie kto to, nikt nie wie jak gra, a wiecznie powołwany. Wał na miarę Keirrosona czy Douglasa xD

0

Czołem,
Chcę zmienić tarcze i klocki hamulcowe w Skodzie Octavii.
Polećcie jakąś markę co ma dobre, a niezbyt drogie części

0

Powie do 24 roku kontrakt? Co za dzban przedłuża kontrakty zawodnikom powyżej 30 lat na taki okres?

0

@roniak123 pryma sort

1

Zagrał słabo okej, ale proszę pod spodem wypisywać nazwiska PO z całego świata, którzy byliby w stanie powtrzymać Mbappe w tej formie.

0

@Quavosk kurna wszystko!

0

@damianex10 dzięki- coś wybiorę :) Bożydara nie zniese

0

Można gdzieś znaleźć listę kanałów na jakich będzie pokazywany mecz Barcy?

1

@Danger204 gość rozwala tam system :) na LO mam jego i Mirandę

0

@DonMatteo901 chociaz kropelka normalności w tym zje***ym świecie :D

1

Jak ja nie lubię tego stadionu... Strasznie mi się nie podobał gdy zobaczyłem go z bliska.
Cała okolica stadionu jest piękna, ale sam obiekt okropny

0

@nwchades dokładnie!

0

Koleżanka opowiadała mi o filmie, tytułu i aktorów nie nza. Jest taki motyw:

Koleś chce się zemścić na wymiarze sprawiedliwości, porywa jakiegoś bandziora, torturuje i celowo trafia do więzienia. Zaczyna negocjacje z wymiarem sprawiedliwości wytykając jego luki.

Ktoś coś kojarzy?

0

@Majkel34 ja nie zaobserwowałem czegoś takiego, ale może i tak jest.
Ja tam im się nie dziwię- dwa lata temu grali najlepszą piłkę na świecie, zdobyli LM i długo wyczekiwane mistrzostwo. No, a chyba to że mistrzem Anglii jest trudniej zostać niż mistrzem Hiszpanii to chyba oczywiste- liga jest bardziej wyrównana

0

@AmigoBlancos jeśli tak, to mega śmieszne :D

0

@Rust_Cohle to powinno się dodać, PSG, Bayern, Juve i Romę :D

0

@Ronmes ni mnie nie mówi ta data. Powinna?

0

Za co Liverpool taki nie lubiany na LR jest?

0

@SamuraJack Ja dopiero od ok. roku poznaję typa. Zmieniam powoli zdanie na +

2

jak u pisu. U nas źle? Za PEŁO to dopiero było!!!

0

@foczkyyyhg hahaahh xD
Jakiś bóld*piec z ciebie (celowo z małej). Nie jestem fanbojem Leo, tylko pytam.

0

Myślicie, że po wczorajszym blamażu (drużyny całej) oraz raczej pewnym braku mistrzostwa i marnych szansach na LM Leo odejdzie?

0

@MaŁolat obejrzałeś chociaż z jeden mecz City po Covidzie? Napiszesz, że tak :D Jednak gdyby tak było pisałbyś inaczej. Nie twierdzę że zbawi nasza defensywę al będzie dużym wzmocnieniem

0

@MaŁolat Gość był podstawowym stoperem w zeszłym sezonie- po przerwie Covidowej i był najlepszym obrońcą City.

0

@abram3k Dodałbym jeszcze: Busquets out
+ awans Collado i Orellany z Barcy B :)

9

fajne te zasady kwarantanny- takie nie za mądre :D

Dzwoniła dyrektorka żłobka mojej córki, że córka kwarantanna, bo jedna z opiekunek ma koronkę. Kwarantanna do piątku. Ostatni kontakt córki z tą panią był 5/01 więc 10 dni i w piątek koniec xD To nic że przez ponad tydzień łaziliśmy po mieście, sklepach itd. Jeszcze trzy dni i koniec xD

0

@Baaarca95 miłaem to samo- na szczęście miałem jeszcze free hita i sobie użyłem na tę kolejkę i grają wszyscy :D

1

@clyde od miesiąca mam POCO i jestem mega zadowolony. Polecam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?