@Peszko07 i bardzo dobrze. Jak ktoś nie umie przyswoić zasad ruchu drogowego to prowadzenie pojazdu jest dla niego zbyt skomplikowane. Jeszcze raz BRAWO! Popieram
@Felipe_PL co za brednie. Idąc tym tokiem rozumowania Koeman i Nagelsman to ta sama myśl szkoleniowa, bo Schreuder pracował zarówno z jednym jak i drugim
@Bogan Valdes- Alves, Puyol, Marquez, Abidal- Mascherano, Xavi, Iniesta- Leo, Kluivert, Ronaldinho (Wiem, że Jefecito grał na stoperze u nas, ale musiałem go wcisnąć ;))
@paweldunajecfcb '...Ścieżkę człowieka prawego ze wszech stron otacza Niesprawiedliwość samolubnych I tyrania złych ludzi. Błogosławiony, kto w imię miłości bliźniego i dobrej wiary Prowadzi słabych przez dolinę ciemności, Bo prawdziwie strzeże on brata swego i odnajduje dzieci zaginione. I uderzę z wielką pomstą i zapalczywością Na tych, którzy braci mych otruć i zniszczyć próbują. I poznacie, że imię me Pan, Gdy uczynię pomstę moją nad wami"
1
@DaPidejpi taktyk
Potem zrobię
0
@kejdzi kimkolwiek byle nie Coutinho. Mamy więcej niż 11 zdrowych zawodników. Już wolę Puća w pierwszym składzie niż Cou
6
jak wyjdzie Coutinho to nie mam pytań xD Ileż można się nabierać na tego gościa...
2
@Peszko07 i bardzo dobrze. Jak ktoś nie umie przyswoić zasad ruchu drogowego to prowadzenie pojazdu jest dla niego zbyt skomplikowane. Jeszcze raz BRAWO! Popieram
0
Reakcja Xaviego na grę i wynik we wczorajszym meczu:
https://c.tenor.com/_7i41E6p0rgAAAAC/look-how-they-massacred-my-boy-meme.gif
0
Redakcjo, napastnik Valencii to Maxi Gomez. Maxi Lopez to kiedyś nam Chelsea z LM wywalił :-D
54
Dobra opcja. Zapomnijmy o Haalandzie- Isak może być świetnym uzupełnieniem Ansu i Memphisa
0
@Mixtape super! Dzieki
0
Czołem!
Telefon do 1000?
Oprócz Poco X3 Pro, bo szukam konkurenta dla niego
0
@AdiKingu96 Jakbyś został patronem, może tych reklam mogłoby być mniej :)
23
jest szansa, że przy publikacji artykułów o tym człowieku nie będziecie wrzucać jego zdjęć? Mam odruch wymiotny jak patrzę na ten ryj.
Z góry dzięki
1
@Felipe_PL co za brednie. Idąc tym tokiem rozumowania Koeman i Nagelsman to ta sama myśl szkoleniowa, bo Schreuder pracował zarówno z jednym jak i drugim
0
Komentarz usunięty
4
co taki tekst wnosi na stronę? Nie szkoda miejsca na serwerach?
Beznadzieja
0
@Rewolucja123 dokładnie! Malkontenci i tak się znajdą...
2
@Bogan Valdes- Alves, Puyol, Marquez, Abidal- Mascherano, Xavi, Iniesta- Leo, Kluivert, Ronaldinho
(Wiem, że Jefecito grał na stoperze u nas, ale musiałem go wcisnąć ;))
11 anty:
Dutruel- Oleguer, Christanval, Lenglet, Sergi- Motta, van Bommel, Edmilson- Dembele, Giovanni, Cuenca
0
@Yoshi94 no z pewnością takie gadanie pomaga. widać że trzeba chłopakom dotrzeć do głów, a ten po nich jedzie przed kamerami. Słabe to
0
@Katalonbar siebie :P gram w FM od 2004 :D
0
@Yoshi94 nie, ale takich rzeczy nie mówi się publicznie. To jest okradanie ich z resztek pewności siebie.
0
@Yoshi94 na koferencji. Ma piłkarzy nie umiejących wygrywać pojedynków
1
Ten jak zmotywuje piłkarzy to aż miło popatrzeć. Mam szrot na ławce, nie umieją grać. Pojutrze już wielkie Cadiz :D
0
Jest okulista na sali? Widać było dużo czego?!
0
@arasz1819 Wiara w naszych to jedno, rzeczywistość to drugie. Uważam ,ze Vinicius strzeli 15+, u nas nikt tego nie osiągnie.
Obyś miał rację :)
0
@arasz1819 kogoś konkretnego typujesz?
0
czy którykolwiek z naszych piłkarzy strzeli więcej bramek w tym sezonie od Viniciusa?
22
Jeśli zagra ktoś inny niż Balde to już ostatecznie zwątpię w Rudego
0
@paweldunajecfcb '...Ścieżkę człowieka prawego ze wszech stron otacza
Niesprawiedliwość samolubnych
I tyrania złych ludzi.
Błogosławiony, kto w imię miłości bliźniego i dobrej wiary
Prowadzi słabych przez dolinę ciemności,
Bo prawdziwie strzeże on brata swego i odnajduje dzieci zaginione.
I uderzę z wielką pomstą i zapalczywością
Na tych, którzy braci mych otruć i zniszczyć próbują.
I poznacie, że imię me Pan,
Gdy uczynię pomstę moją nad wami"
3
@PatrychoO Wolałem Szpaka. Bardzo cenię Smoka, ale jako eksperta, gościa w programach. Komentatorem jest przeciętnym
1
@Shapiro nerwy swoje zwiąż na supeł obok Deynę ma :-)
0
@kamiVeB kto tym drugim D?