1

@DaPidejpi taktyk
Potem zrobię

0

@kejdzi kimkolwiek byle nie Coutinho. Mamy więcej niż 11 zdrowych zawodników. Już wolę Puća w pierwszym składzie niż Cou

6

jak wyjdzie Coutinho to nie mam pytań xD Ileż można się nabierać na tego gościa...

2

@Peszko07 i bardzo dobrze. Jak ktoś nie umie przyswoić zasad ruchu drogowego to prowadzenie pojazdu jest dla niego zbyt skomplikowane. Jeszcze raz BRAWO! Popieram

0

Reakcja Xaviego na grę i wynik we wczorajszym meczu:

https://c.tenor.com/_7i41E6p0rgAAAAC/look-how-they-massacred-my-boy-meme.gif

0

Redakcjo, napastnik Valencii to Maxi Gomez. Maxi Lopez to kiedyś nam Chelsea z LM wywalił :-D

54

Dobra opcja. Zapomnijmy o Haalandzie- Isak może być świetnym uzupełnieniem Ansu i Memphisa

0

@Mixtape super! Dzieki

0

Czołem!
Telefon do 1000?
Oprócz Poco X3 Pro, bo szukam konkurenta dla niego

0

@AdiKingu96 Jakbyś został patronem, może tych reklam mogłoby być mniej :)

23

jest szansa, że przy publikacji artykułów o tym człowieku nie będziecie wrzucać jego zdjęć? Mam odruch wymiotny jak patrzę na ten ryj.

Z góry dzięki

1

@Felipe_PL co za brednie. Idąc tym tokiem rozumowania Koeman i Nagelsman to ta sama myśl szkoleniowa, bo Schreuder pracował zarówno z jednym jak i drugim

0

Komentarz usunięty

4

co taki tekst wnosi na stronę? Nie szkoda miejsca na serwerach?
Beznadzieja

0

@Rewolucja123 dokładnie! Malkontenci i tak się znajdą...

2

@Bogan Valdes- Alves, Puyol, Marquez, Abidal- Mascherano, Xavi, Iniesta- Leo, Kluivert, Ronaldinho
(Wiem, że Jefecito grał na stoperze u nas, ale musiałem go wcisnąć ;))

11 anty:

Dutruel- Oleguer, Christanval, Lenglet, Sergi- Motta, van Bommel, Edmilson- Dembele, Giovanni, Cuenca


0

@Yoshi94 no z pewnością takie gadanie pomaga. widać że trzeba chłopakom dotrzeć do głów, a ten po nich jedzie przed kamerami. Słabe to

0

@Katalonbar siebie :P gram w FM od 2004 :D

0

@Yoshi94 nie, ale takich rzeczy nie mówi się publicznie. To jest okradanie ich z resztek pewności siebie.

0

@Yoshi94 na koferencji. Ma piłkarzy nie umiejących wygrywać pojedynków

1

Ten jak zmotywuje piłkarzy to aż miło popatrzeć. Mam szrot na ławce, nie umieją grać. Pojutrze już wielkie Cadiz :D

0

Jest okulista na sali? Widać było dużo czego?!

0

@arasz1819 Wiara w naszych to jedno, rzeczywistość to drugie. Uważam ,ze Vinicius strzeli 15+, u nas nikt tego nie osiągnie.
Obyś miał rację :)

0

@arasz1819 kogoś konkretnego typujesz?

0

czy którykolwiek z naszych piłkarzy strzeli więcej bramek w tym sezonie od Viniciusa?

22

Jeśli zagra ktoś inny niż Balde to już ostatecznie zwątpię w Rudego

0

@paweldunajecfcb '...Ścieżkę człowieka prawego ze wszech stron otacza
Niesprawiedliwość samolubnych
I tyrania złych ludzi.
Błogosławiony, kto w imię miłości bliźniego i dobrej wiary
Prowadzi słabych przez dolinę ciemności,
Bo prawdziwie strzeże on brata swego i odnajduje dzieci zaginione.
I uderzę z wielką pomstą i zapalczywością
Na tych, którzy braci mych otruć i zniszczyć próbują.
I poznacie, że imię me Pan,
Gdy uczynię pomstę moją nad wami"

3

@PatrychoO Wolałem Szpaka. Bardzo cenię Smoka, ale jako eksperta, gościa w programach. Komentatorem jest przeciętnym

1

@Shapiro nerwy swoje zwiąż na supeł obok Deynę ma :-)

0

@kamiVeB kto tym drugim D?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?