@Antimadridista_WR niestety Busquets był piłkarzem topowym dla stylu sprzed 10 lat. Piłka się zmieniła, potrzebny jest mobilny, szybki i silny pomocnik. Busi nie ma żadnej z tych cech :)
@Patry10 przede wszystkim zapomniałeś chyba kto za tę sytuację Klubu odpowiada. Teraz u władzy jest inna ekipa, a póki co robią kapitalną robotę w czyszczeniu balastu finansowego
@KrystianR Najlepszy bramkarz w historii Barcy. Wyśmiewany, popełniał za młodu głupie błędy. Od 2006 roku niezastąpiony. Finał LM to koncert gry VV- dla mnie MVP meczu. Najbardziej niedoceniany bramkarz w historii
@tomek8756 święta prawda. Takie imbe*yle jak Lempart czy Kijowski chcą się wybić na samych strajkach- nie ważne o co. Ważne że jest strajk, dla nich fejm i kasa
@EsteBlanco jeśli okradanie uczciwie pracujących, żeby rozdać patoli i nierobom nikogo nie zmobilizowało to tak jak pisałem- nie zasługujemy na nic lepszego niż pis
0
@Striker nie kradnie, dostał taki kontrakt i ma pełne prawo odbierać ten hajs. Powiem wiecej- nie ma żadnego obowiązku obniżać pensji
0
@jakub1906 najważniejsze że nie komentuje meczów. Na YT, w TV niech se robi co chce. Byłe meczów nie komentował :-D
0
@Rothan1 kolega chciał błysnąć kosztem drugiej osoby. Średnio zadowolony pewnie bo jeden zielony.
5
@bodzio10 to po grom piszesz jak nie chcesz pomóc?
Co za ludzie...
3
Od bierdolta się od nas, naszego Ronalda i od nas!
19
@Loku92 żeby dodać jeszce jeden wątek FCB- Marcin jest wychowankiem FCB Escola Varsovia :)
0
@FCBMati10 tak zakładam
0
@BartqRKO co to za Gomez?
0
@DamianBarcaCule Robert de Niro, Leonardo di Caprio, Anthony Hopkins Jack Nicholson, Al Pacino
0
@KrwawiaceoczyVEB jedyne podobieństwo jakie widzę to takie, że obie strzelone głową :P
0
@Antimadridista_WR niestety Busquets był piłkarzem topowym dla stylu sprzed 10 lat. Piłka się zmieniła, potrzebny jest mobilny, szybki i silny pomocnik. Busi nie ma żadnej z tych cech :)
1
Ciekawy tekst, przedstawiający najlepszych potencjalnych następców Busiego.
Nieźle prezentuje się w nim Kamara z Marsylii, mój osobisty faworyt
https://barcafutbol.substack.com/p/the-modern-pivot-5-players-who-could
1
@Patry10 przede wszystkim zapomniałeś chyba kto za tę sytuację Klubu odpowiada. Teraz u władzy jest inna ekipa, a póki co robią kapitalną robotę w czyszczeniu balastu finansowego
9
@Patry10 zaryzykuję stwierdzenie, że w klubie troszkę więcej wiedzą o klubowych finansach niż Ty :-)
0
@tobiasson92 Zenka będą zapętlać- nie ma tylu piosenek
13
@adukla szybka diagnoza :D po 45 minutach :D
1
@Magicc89PL mi trochę Robinho
0
Kaiky trochę stylem gry przypomina mi Davida Luiza za młodych lat
0
@dawid16dkk ja jebe, ale porównanie :P
0
@KrystianR dokładnie- który z TOPowych nie robił baboli. Odkąd kibicuję Barcy kazdy popełniał, a VV to najlepszy bramkarz
0
MATS bez podjazdu do VV
0
@KrystianR Najlepszy bramkarz w historii Barcy. Wyśmiewany, popełniał za młodu głupie błędy. Od 2006 roku niezastąpiony. Finał LM to koncert gry VV- dla mnie MVP meczu. Najbardziej niedoceniany bramkarz w historii
0
@Encore pamietajmy że LBJ wolał jego niż DeRozana :P
0
@tomek8756 święta prawda. Takie imbe*yle jak Lempart czy Kijowski chcą się wybić na samych strajkach- nie ważne o co. Ważne że jest strajk, dla nich fejm i kasa
0
@EsteBlanco jeśli okradanie uczciwie pracujących, żeby rozdać patoli i nierobom nikogo nie zmobilizowało to tak jak pisałem- nie zasługujemy na nic lepszego niż pis
18
@Karzel ludzie będą strajkować za tvn czy inny badziew, a nie za siebie. polskie społeczeństwo nie zasługuje na nic lepszego niż pis
0
@poskus to tak jak ja ;(
0
Był ktoś, tylko tak szczerze, kto od początku na uważał że transfer Cou do Barcy to będzie niewypał?
0
@messianismo dzięki za info. My też zaczynamy działać- może uda się tych uparciuchów namówić na zwiększoną pomoc ich synowi
2
@Dreg dochodzę do tych samych wniosków. Jeśli prośby nie pomogą- wjadę na psychę, że są przyczyną dramatu ich dziecka i jego dramat to ich wina