0

@Striker nie kradnie, dostał taki kontrakt i ma pełne prawo odbierać ten hajs. Powiem wiecej- nie ma żadnego obowiązku obniżać pensji

0

@jakub1906 najważniejsze że nie komentuje meczów. Na YT, w TV niech se robi co chce. Byłe meczów nie komentował :-D

0

@Rothan1 kolega chciał błysnąć kosztem drugiej osoby. Średnio zadowolony pewnie bo jeden zielony.

5

@bodzio10 to po grom piszesz jak nie chcesz pomóc?
Co za ludzie...

3

Od bierdolta się od nas, naszego Ronalda i od nas!

19

@Loku92 żeby dodać jeszce jeden wątek FCB- Marcin jest wychowankiem FCB Escola Varsovia :)

0

@FCBMati10 tak zakładam

0

@BartqRKO co to za Gomez?

0

@DamianBarcaCule Robert de Niro, Leonardo di Caprio, Anthony Hopkins Jack Nicholson, Al Pacino

0

@KrwawiaceoczyVEB jedyne podobieństwo jakie widzę to takie, że obie strzelone głową :P

0

@Antimadridista_WR niestety Busquets był piłkarzem topowym dla stylu sprzed 10 lat. Piłka się zmieniła, potrzebny jest mobilny, szybki i silny pomocnik. Busi nie ma żadnej z tych cech :)

1

Ciekawy tekst, przedstawiający najlepszych potencjalnych następców Busiego.
Nieźle prezentuje się w nim Kamara z Marsylii, mój osobisty faworyt

https://barcafutbol.substack.com/p/the-modern-pivot-5-players-who-could

1

@Patry10 przede wszystkim zapomniałeś chyba kto za tę sytuację Klubu odpowiada. Teraz u władzy jest inna ekipa, a póki co robią kapitalną robotę w czyszczeniu balastu finansowego

9

@Patry10 zaryzykuję stwierdzenie, że w klubie troszkę więcej wiedzą o klubowych finansach niż Ty :-)

0

@tobiasson92 Zenka będą zapętlać- nie ma tylu piosenek

13

@adukla szybka diagnoza :D po 45 minutach :D

1

@Magicc89PL mi trochę Robinho

0

Kaiky trochę stylem gry przypomina mi Davida Luiza za młodych lat

0

@dawid16dkk ja jebe, ale porównanie :P

0

@KrystianR dokładnie- który z TOPowych nie robił baboli. Odkąd kibicuję Barcy kazdy popełniał, a VV to najlepszy bramkarz

0

MATS bez podjazdu do VV

0

@KrystianR Najlepszy bramkarz w historii Barcy. Wyśmiewany, popełniał za młodu głupie błędy. Od 2006 roku niezastąpiony. Finał LM to koncert gry VV- dla mnie MVP meczu. Najbardziej niedoceniany bramkarz w historii

0

@Encore pamietajmy że LBJ wolał jego niż DeRozana :P

0

@tomek8756 święta prawda. Takie imbe*yle jak Lempart czy Kijowski chcą się wybić na samych strajkach- nie ważne o co. Ważne że jest strajk, dla nich fejm i kasa

0

@EsteBlanco jeśli okradanie uczciwie pracujących, żeby rozdać patoli i nierobom nikogo nie zmobilizowało to tak jak pisałem- nie zasługujemy na nic lepszego niż pis

18

@Karzel ludzie będą strajkować za tvn czy inny badziew, a nie za siebie. polskie społeczeństwo nie zasługuje na nic lepszego niż pis

0

@poskus to tak jak ja ;(

0

Był ktoś, tylko tak szczerze, kto od początku na uważał że transfer Cou do Barcy to będzie niewypał?

0

@messianismo dzięki za info. My też zaczynamy działać- może uda się tych uparciuchów namówić na zwiększoną pomoc ich synowi

2

@Dreg dochodzę do tych samych wniosków. Jeśli prośby nie pomogą- wjadę na psychę, że są przyczyną dramatu ich dziecka i jego dramat to ich wina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?