@lukas10 lepiej wcale nie kupować. W zeszłym roku kupiliśmy za promocyjną cenę Trincao! Teraz Następną młodą 'gwiazdę', którą będziemy wypychać siłą latami? Bartomeu byłby dumny hah
@Ryjewski czy ja wiem- wg transfermarkt: 99 meczów/ 35 goli/ 17 asyst. Grając przy Leo, który był fenomenem wygląda to średnio. Patrząc jednak obiektywnie nie jest to zły wynik. Gdyby był Liderem drużyny jak w Atleti, wyglądałoby to blado, tu był tym drugim/ trzecim więc cyferki nie są złe
No więc skoro udało się usunąć jeden balast (szkoda że te bardziej szkodliwe zostały, ale cóż), w styczniu można powalczyć o poważne nazwiska. Do wzięcia m.in: - Goretzka - Kessie - Dybala - Pellegrini - Onana - Lacazette - Romagnoli
Wiem, że nie są to piłkarze klasy Leo, Xaviego czy Iniesty, ale taka jest rzeczywistość. Piłkarze solidni, do wzięcia 'za darmo'. Trzeba przestać się oszukiwać- nie będzie nas stać na poważne transfery przez 2-3 lata- do czasu usunięcia z drużyny Pjaniciow, Umtitich i innych zbędnych piłkarzy. NIkt ich wczesniej nie kupi, nie przejmie ich kontraktów. Musimy poczekać
@michal26 to prawda. Uwielbiam ich. Ulubiony kawałek? Dla mnie Królowie Świata i Alexander Hamilton :) (prawdą jednak jest że te nowsze nagrania muszę nadrobić)
@AmigoBlancos Dokładnie. Ja ograniczyłem się do Mocy Futbolu i czasem La Liga Bonita. Wpychanie badziewia w ramówkę... Fame MMA, teraz ta Domagalik to robi się żenujące
2
Wyjazdowa obowiązkowo do kupienia. Pierwsza wygląda jak piżama xD
1
@sebasek99
pytanie: Wiedziałeś?
0
@Coutinho007 oby :)
0
Też macie przeczucie, że z przedłużeniem kontraktu Ansu może być cyrk i to przez wiele tygodni/ miesięcy?
1
@lukas10 lepiej wcale nie kupować. W zeszłym roku kupiliśmy za promocyjną cenę Trincao! Teraz Następną młodą 'gwiazdę', którą będziemy wypychać siłą latami? Bartomeu byłby dumny hah
Młodych zdolnych mamy w La Masii
1
@lukas10 nie widzę w nim nic więcej niż w Adamie Traore jakiś czas temu. Możliwe że się rozwinie, ale na pewno nie nadaje się do Barcy póki co
1
@vangoor
1
@lukas10 Doku oprócz szybkich nóg to póki co nic wielkiego nie pokazuje. Na pewno nic takie co pozwalałoby mu myśleć o Barcy
0
@FC1899Barca wiem jak gra kadra, ale Piątkowski się nie nadaje na tę pozycję. Raczej środkowy pół-lewy obrońca
1
@FC1899Barca Piątkowski na PO?
21
@bartekvisca z pewnością. kur*a już mam dośc tego lamentu.
0
@Alberto1031 yhy
0
@Ryjewski czy ja wiem- wg transfermarkt: 99 meczów/ 35 goli/ 17 asyst. Grając przy Leo, który był fenomenem wygląda to średnio. Patrząc jednak obiektywnie nie jest to zły wynik. Gdyby był Liderem drużyny jak w Atleti, wyglądałoby to blado, tu był tym drugim/ trzecim więc cyferki nie są złe
12
Statystyki miał w sumie niezłe bo to po prostu dobry piłkarz, ale kompletnie nie pasujący do Barcy
0
@Blanco16 Goretzka to akurat chyba najmniej prawdopodobny. od Bayernu chce miliony monet za nowy kontrakt, więc u nas też raczej nie wypali...
4
No więc skoro udało się usunąć jeden balast (szkoda że te bardziej szkodliwe zostały, ale cóż), w styczniu można powalczyć o poważne nazwiska.
Do wzięcia m.in:
- Goretzka
- Kessie
- Dybala
- Pellegrini
- Onana
- Lacazette
- Romagnoli
Wiem, że nie są to piłkarze klasy Leo, Xaviego czy Iniesty, ale taka jest rzeczywistość. Piłkarze solidni, do wzięcia 'za darmo'. Trzeba przestać się oszukiwać- nie będzie nas stać na poważne transfery przez 2-3 lata- do czasu usunięcia z drużyny Pjaniciow, Umtitich i innych zbędnych piłkarzy. NIkt ich wczesniej nie kupi, nie przejmie ich kontraktów. Musimy poczekać
5
@szymonekk Ja też. Fajnie byłoby go zobaczyć na CN chociaż na koniec kariery.
0
Podobno el Matador zaoferowany Barcelonie, po przyjściu CR na Old Trafford.
Mundo Deportivo
ciekawe skąd hajs na jego pensję :P
1
@Cwaniak4 aj! Nawet 50! Nie jestem grymaśny
0
@socha alba też nie za drogi był
1
@Lucassito ilu tych wychowanków odkupowaliśmy za grube miliony? Ja naliczyłem na szybko jednego
2
@michal26 to prawda. Uwielbiam ich.
Ulubiony kawałek?
Dla mnie Królowie Świata i Alexander Hamilton :) (prawdą jednak jest że te nowsze nagrania muszę nadrobić)
1
@Omoziu a w Lidze Mistrzów strzela tylko ogórkom. Barcelonie i takim tam...
2
@AmigoBlancos Dokładnie. Ja ograniczyłem się do Mocy Futbolu i czasem La Liga Bonita. Wpychanie badziewia w ramówkę... Fame MMA, teraz ta Domagalik to robi się żenujące
2
Sporting, Barca, Lipsk, Milan :)
0
Ja bym dał Cou (jeśli zostanie) 8, a Oscarowi 23 ;)
0
@barcamember jeśli chodzi Ci o obniżkę budżetu płac nic by to chyba nie dało. Budżet płac jest dla Klubu a nie tylko dla pierwszej drużyny.
0
@Rust_Cohle 48, w grze jeszcze Fabian, Bowen i Amartey
1
@Rust_Cohle miejsca nie wiem, ale tylko 64 pkt
1
@Rust_Cohle weź nie pytaj...