2

Wyjazdowa obowiązkowo do kupienia. Pierwsza wygląda jak piżama xD

1

@sebasek99
pytanie: Wiedziałeś?

0

@Coutinho007 oby :)

0

Też macie przeczucie, że z przedłużeniem kontraktu Ansu może być cyrk i to przez wiele tygodni/ miesięcy?

1

@lukas10 lepiej wcale nie kupować. W zeszłym roku kupiliśmy za promocyjną cenę Trincao! Teraz Następną młodą 'gwiazdę', którą będziemy wypychać siłą latami? Bartomeu byłby dumny hah

Młodych zdolnych mamy w La Masii

1

@lukas10 nie widzę w nim nic więcej niż w Adamie Traore jakiś czas temu. Możliwe że się rozwinie, ale na pewno nie nadaje się do Barcy póki co

1

1

@lukas10 Doku oprócz szybkich nóg to póki co nic wielkiego nie pokazuje. Na pewno nic takie co pozwalałoby mu myśleć o Barcy

0

@FC1899Barca wiem jak gra kadra, ale Piątkowski się nie nadaje na tę pozycję. Raczej środkowy pół-lewy obrońca

1

@FC1899Barca Piątkowski na PO?

21

@bartekvisca z pewnością. kur*a już mam dośc tego lamentu.

0

0

@Ryjewski czy ja wiem- wg transfermarkt: 99 meczów/ 35 goli/ 17 asyst. Grając przy Leo, który był fenomenem wygląda to średnio. Patrząc jednak obiektywnie nie jest to zły wynik. Gdyby był Liderem drużyny jak w Atleti, wyglądałoby to blado, tu był tym drugim/ trzecim więc cyferki nie są złe

12

Statystyki miał w sumie niezłe bo to po prostu dobry piłkarz, ale kompletnie nie pasujący do Barcy

0

@Blanco16 Goretzka to akurat chyba najmniej prawdopodobny. od Bayernu chce miliony monet za nowy kontrakt, więc u nas też raczej nie wypali...

4

No więc skoro udało się usunąć jeden balast (szkoda że te bardziej szkodliwe zostały, ale cóż), w styczniu można powalczyć o poważne nazwiska.
Do wzięcia m.in:
- Goretzka
- Kessie
- Dybala
- Pellegrini
- Onana
- Lacazette
- Romagnoli

Wiem, że nie są to piłkarze klasy Leo, Xaviego czy Iniesty, ale taka jest rzeczywistość. Piłkarze solidni, do wzięcia 'za darmo'. Trzeba przestać się oszukiwać- nie będzie nas stać na poważne transfery przez 2-3 lata- do czasu usunięcia z drużyny Pjaniciow, Umtitich i innych zbędnych piłkarzy. NIkt ich wczesniej nie kupi, nie przejmie ich kontraktów. Musimy poczekać

5

@szymonekk Ja też. Fajnie byłoby go zobaczyć na CN chociaż na koniec kariery.

0

Podobno el Matador zaoferowany Barcelonie, po przyjściu CR na Old Trafford.

Mundo Deportivo

ciekawe skąd hajs na jego pensję :P

1

@Cwaniak4 aj! Nawet 50! Nie jestem grymaśny

0

@socha alba też nie za drogi był

1

@Lucassito ilu tych wychowanków odkupowaliśmy za grube miliony? Ja naliczyłem na szybko jednego

2

@michal26 to prawda. Uwielbiam ich.
Ulubiony kawałek?
Dla mnie Królowie Świata i Alexander Hamilton :) (prawdą jednak jest że te nowsze nagrania muszę nadrobić)

1

@Omoziu a w Lidze Mistrzów strzela tylko ogórkom. Barcelonie i takim tam...

2

@AmigoBlancos Dokładnie. Ja ograniczyłem się do Mocy Futbolu i czasem La Liga Bonita. Wpychanie badziewia w ramówkę... Fame MMA, teraz ta Domagalik to robi się żenujące

2

Sporting, Barca, Lipsk, Milan :)

0

Ja bym dał Cou (jeśli zostanie) 8, a Oscarowi 23 ;)

0

@barcamember jeśli chodzi Ci o obniżkę budżetu płac nic by to chyba nie dało. Budżet płac jest dla Klubu a nie tylko dla pierwszej drużyny.

0

@Rust_Cohle 48, w grze jeszcze Fabian, Bowen i Amartey

1

@Rust_Cohle miejsca nie wiem, ale tylko 64 pkt

1

@Rust_Cohle weź nie pytaj...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?