@Xxxbarca4ever ja nie zdziwię się jeśli to Ansu będzie ustawiony najbliżej środka. Nie wiem czemu, ale cały czas wydaje mi się, że byłby on świetną '9'
Tu też biadolenie? Pod Artykułem o Ferranie jęki i płacze, teraz to samo... CZy na serio nie uważacie tego transferu za wzmocnienie? Tylko Haaland i Mbappe to piłkarze godni uwagi? Żenada
jak czytam te poniższe komentarze to wydaje mi się że malkontenta mającego się za kibica Barcy ucieszyłby tylko transfer Mbappe, Haalanda, de Ligta i Oblaka- oczywiście za darmo, bez odstępnego i bez premii za podpis...
@Kgorecki2500 gdzies na TT mi mignęło- dlatego napisałem że 'podobno'. Masz chyba jednak rację, typ zniknął, nic nie potwierdzali. Teraz jest w BL Tv więc chyba jużjasne że uciekł do nich
Co do środkowego napastnika powinniśmy spróbować wyciągnąć Lacazette- o ile zgodzi się na niską pensję. Jeśli się wpasuje może być pierwszym wyborem, nie tylko uzupełnieniem.
Najlepszym wzmocnieniem byłaby wymiana całego sztabu medycznego i 'speców' od przygotowania fizycznegk
0
@Xxxbarca4ever tego nie ma żaden z tej trójki niestety
1
@Xxxbarca4ever ja nie zdziwię się jeśli to Ansu będzie ustawiony najbliżej środka. Nie wiem czemu, ale cały czas wydaje mi się, że byłby on świetną '9'
12
Tu też biadolenie? Pod Artykułem o Ferranie jęki i płacze, teraz to samo... CZy na serio nie uważacie tego transferu za wzmocnienie? Tylko Haaland i Mbappe to piłkarze godni uwagi?
Żenada
31
jak czytam te poniższe komentarze to wydaje mi się że malkontenta mającego się za kibica Barcy ucieszyłby tylko transfer Mbappe, Haalanda, de Ligta i Oblaka- oczywiście za darmo, bez odstępnego i bez premii za podpis...
3
@michal26 jemu chyba chodzi o ferrana torresa, a nie Jutglę :D
0
Interesów się ktoś tematem rękopisów z Qumran? Możecie polecić dobra lekturę w tym temacie?
0
@PatrykBarca ale żeś Pan popsuł historyjkę panie Patryku... Żegnam Pana
1
@Kgorecki2500 gdzies na TT mi mignęło- dlatego napisałem że 'podobno'. Masz chyba jednak rację, typ zniknął, nic nie potwierdzali. Teraz jest w BL Tv więc chyba jużjasne że uciekł do nich
2
@Kgorecki2500 Podobno WP zdementowało
0
@DonAndres*8 bramkarz dobry ręcznik :)
0
@El dominatore wiem wiem ;D Ale on nazywał sie Santi Ezquerro
0
@El dominatore eze...kto? :D
1
@Krystian1588 pewnie miliony monet za podpisanie + kontrakt na poziomie min 10 baniek
0
Brać wszystkich oprócz Cavaniego
1
@Pawel13sz #crack
0
Trybunki do końca sezonu i niech odchodzi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Cwaniak4 2 kilo kurczaka w Lidlu. Po 9.99
0
@John_Doe bez W na początku :)
Sorki musiałem ;)
0
@Rust_Cohle powiedzmy sobie szczerze- to Oleguer nowych czasów. Ani to stoper, ani PO, serducho, ale nic więcej.
0
Niby taki mondry, z Ełropy a nie wie że w Wiśniewie prawie zawsze stoją xD
2
@l0Messini 10k ojro.
1
@Jakchcesz raczej:
https://c.tenor.com/iNyw_jiUeKkAAAAC/bezczelny-s%C5%82awek.gif
1
@Rust_Cohle Bixente Lizarazu, Djalminha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FCBparasiempre 'Spalony' to najlepsza biografia sportowa jaką czytałem. Zakupiłem wydanie drugie z autografem p. Andrzeja
0
Co do środkowego napastnika powinniśmy spróbować wyciągnąć Lacazette- o ile zgodzi się na niską pensję. Jeśli się wpasuje może być pierwszym wyborem, nie tylko uzupełnieniem.
Najlepszym wzmocnieniem byłaby wymiana całego sztabu medycznego i 'speców' od przygotowania fizycznegk
0
@Sulimo no ja wolę Hendersona, gość jest mega inteligentny na boisku- nie tak jak SG.
0
@barcelonaLM dramat
0
Kto lepszy?
Steven Gerrard czy Jordan Henderson?