0

@BorzyKrzys zajebisty skład

10

@Marcelinho99 Kurde, jak dobrze że Ciebie mamy. Daj znać Alemanemu i Łapiecie jak spiąć budżet. Czekam na fichado Mbappe, Lautaro, Gayi i jeszcze kilku top graczy

0

@Uukasz_93 Renato w tym sezonie też trochę loty obniżył

0

@RomanHoffer jak brałem rok temu xl to pani kazała mi stanąć na ramą i sprawdzić czy przy ewentualnym zsunięciu się z siodełka nie rozwalę sobie torby (dosłownie tak powiedziała :p ). No a na poważnie sprawdź to, żeby przy upadku nie rozwalić sobie miednicy o ramę (ta torba też ważna). Tak jak kolega wyżej napisal- koło 29 to luksus

1

@AlexDark00 dokładnie. Chłopak do wzięcia 'za darmo' i zero zainteresowania. Wolałbym jego niż Kessiego

3

@Emhyr bez zastanowienia

0

@Herato sancho to raczej spore rozczarowanie, a nie przepłacenie. 20latek, przerastający Bundesligę za 100 baniek to uczciwa cena

0

@Tomix_83 w Bajernie nie dostanie globalnego kontraktu reklamowego. W Barcelonie to wielce prawdopodobne. Reklamodawcy zapłacą różnicę. Jestem przekonany

0

@Przemas8411 co innego przejąć po kimś gromadę wypalonych piłkarzy, a co innego przejąć przez cały okres przygotowawczy- który z resztą kuman spratolił

1

Porównywanie Koemana i Zabiegi to nieźle odklejenie. Kuman miał Messiego, Griezmanna... Xavi zaczynał z Jutglą, Iliasem i Abde w ataku

3

@Coutinho007 zarąbista kolekcja. Nie byłbym prawdziwym Polakiem gdybym nie znalazł jednego ale.. :-D
Nigdy nie zrozumiem czym IRA przyciąga ludzi :-)

0

@Pablit skończyłem czytać po 'głęboki rezerwowy City'
Nie ma o czym gadać

2

@Pablit opinia, niczym nie potwierdzona

1

@Wojcio pieprzenie. Znaczenie poprawił się pod względem fizycznym. Szkoda, że nie było Cię tu po Klasyku czy innych świetnych meczach Erica.

0

Czy na CN jest prowadzony jakiś nadzór nad tym kto wchodzi? Innymi słowy- czy ewentualne zdjęcia/ nagrania pozwolą zidentyfikować hieny które sprzedawały kupione wcześniej wejściówki?

2

2

@Nazio87 ja wiem czy nieźle. Nie napisał przecież czy nie ma już trójki dzieci przypadkiem :p

0

@tbas myślę że Sevilla na spokojnie pozwoli mu odejść za free

1

Orientuje się ktoś jak duży kontrakt ma Luuk?

Bo tak się zastanawiam, czy nie warto chłopa zostawić na następny sezon jako superrezerwowego. Widać pasuje mu taka rola (w przeciewieństwie do Memphisa), profesjonalista, Xavi go chwali.
Jeśli za małe pieniądze, ja bym go zostawił.

1

@PatrychoO dobra, przestań. Nie bierz tego do siebie. Głowa do góry! Ja wybaczam :D

17

@MamerTponad100 kolega by pewnie wziął Gayę, Theo Hernandeza i i jeszcze Alphonso Davisa jak wyzdrowieje...

3

@Bartek22 Jak się Otamendi zamelduje na achillesie Lewego to będzie hurrr durrr. Tacy bandyci nie powinni grać w pilkę!

0

@VegetaPolska gdzie, skąd?

0

@Xwowrak nie dam się nabrać!

0

@Szakalaka12369 mam opcję 58'' od 1,5 roku. Polecam

0

@Katalonbar do dziś pamiętam tę dramę Magdonia ;D chyba z ZEA wtedy graliśmy

7

@LS Stary, to że Ciebie kobieta zostawiła nie znaczy że wszystkie takie są.

0

@OsamaDembele i co ta odpowiedź wniosła?

0

@OsamaDembele dzięki! brakowało mi tej wiedzy

0

Orientuje się ktoś jakie są plany Atleti względem Luisito? Chyba kończy mu się kontrakt po sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?