'Brakowało przede wszystkim przełamania schematu, którym jest w przypadku Traoré drybling i dośrodkowanie. Przydałoby się więcej akcji z zejściem do środka'
a moim zdaniem jego zadaniem jest trzymanie się boku- bez schodzenia do środka. Ma być typowym skrzydłowym, a nie schodzącym do środka- tak jak Ferran. Taka asymetria. Adama jest prawonożny więc schodzenie do środka na lewą (umówmy się, niezbyt dobrą) nogę jest bez sensu.
@Wilczeq Ja zrozumiałem. Pewnie chodziło Ci o końcówkę Twojego wpisu. Dla mnie to nie państwo pisu, to państwo biznesmenów bawiących się w rządzenie. Tak jest na całym świecie. Dlatego za ojczyznę nikt z obecnie żyjących umierać nie będzie, bo okazuje się że obywatel rządzącym jest potrzebny tylko podczas wyborów i na wypadek wojny- żeby chronić ich i ich interesy pod pretekstem walki za ojczyznę. Pie*przę taki świat
@Wilczeq wyjechać i ratować swoją rodzinę, zamiast walczyć za psychopatów ogarniętych rządzą władzy? Tylko kasa sie liczy. Wojna się skończy i Niemiec czy Amerykanin będzie ściskał się z Ruskiem. Ratowanie rodziny, zamiast walki o nic? Oczywiście, że wybiorę ratowanie rodziny
@betonito bo może nie rozumiesz futbolu. Jeśli wg Ciebie powinno po boisku biegać 11 gości o posturze Adamy, to przejdź na Futbol Amerykański. Wszyscy wytykają jakiegoś babola, zwolnienie akcji- tak najprościej. Dziesiątek sytuacji gdzie pod kvrewską presją gość trzyma piłke przyklejoną do stopy po czym oddaje ją do kolegi już nikt nie zauważa, bo to Busi i on musi to robić, bo jest Busim. No ale jak zrobi błąd- oesu, amingos, sztanga, oddać za darmo na złom...
Żeby było jasne- pisze to jako średni fan tego piłkarza. Doceńmy jednak to co robi (nie mówiąc o tym co już zrobił)
@AmigoBlancos Uważasz, że Guti stracił na 'Galacticos'? Trochę mam wrażenie że na Zidanie czy potem Julio Baptiście tracił Guti. Strasznie typa nie lubiłem, ale swietny piłkarz
@Adi123456789 asysta to średnia zasługa- przypadek. Uspokajał grę, wychodził do gry cofając się. W końcówce świetnie pracował. Jeśli ktoś oczekiwał grania na szpicy, dwóch goli to sory...
4
@Michael24 oczywiście- o ile już tam ich nie ma
0
@LyFT za jaki rok?
0
@kaczorra86 no bez gola i asysty? Przeciętny mecz
2
'Brakowało przede wszystkim przełamania schematu, którym jest w przypadku Traoré drybling i dośrodkowanie. Przydałoby się więcej akcji z zejściem do środka'
a moim zdaniem jego zadaniem jest trzymanie się boku- bez schodzenia do środka. Ma być typowym skrzydłowym, a nie schodzącym do środka- tak jak Ferran. Taka asymetria.
Adama jest prawonożny więc schodzenie do środka na lewą (umówmy się, niezbyt dobrą) nogę jest bez sensu.
2
@Wilczeq Ja zrozumiałem. Pewnie chodziło Ci o końcówkę Twojego wpisu.
Dla mnie to nie państwo pisu, to państwo biznesmenów bawiących się w rządzenie. Tak jest na całym świecie. Dlatego za ojczyznę nikt z obecnie żyjących umierać nie będzie, bo okazuje się że obywatel rządzącym jest potrzebny tylko podczas wyborów i na wypadek wojny- żeby chronić ich i ich interesy pod pretekstem walki za ojczyznę. Pie*przę taki świat
0
@nabial brawo! nic nie napisze, o musiałbym skopiować Twoj wpis
3
@Wilczeq wyjechać i ratować swoją rodzinę, zamiast walczyć za psychopatów ogarniętych rządzą władzy? Tylko kasa sie liczy. Wojna się skończy i Niemiec czy Amerykanin będzie ściskał się z Ruskiem.
Ratowanie rodziny, zamiast walki o nic? Oczywiście, że wybiorę ratowanie rodziny
1
widzę redakcja uwzięła się na Ferrana :)
2
@Bocheno1 zdróweczka! Gratulacje
0
@PatrykBarca co ty chrzanisz...
0
@stone80 Platini?
1
@Adi123456789
Dani Alves
Carvajal
Salgado
0
czeołem- nie ma już w viaplay darmowego miesiąca? :D
0
@maroon dzięki. Pulsar podpasował. Widzę że też ma opcję przyspieszenia odtwarzania.
1
@PatrychoO Spotify opłacany od kliku lat :-D
0
Czołem,
Polecicie jakąś apkę do słuchania muzyki i audiobooków? Żeby łatwo można było tworzyć playlisty, bez zbyt dużego bombardowania reklamami
Edit
Nie mówię o apkach typu Spotify, Tidal. Do muzyki którą mam na telefonie.
1
@betonito bo może nie rozumiesz futbolu. Jeśli wg Ciebie powinno po boisku biegać 11 gości o posturze Adamy, to przejdź na Futbol Amerykański.
Wszyscy wytykają jakiegoś babola, zwolnienie akcji- tak najprościej. Dziesiątek sytuacji gdzie pod kvrewską presją gość trzyma piłke przyklejoną do stopy po czym oddaje ją do kolegi już nikt nie zauważa, bo to Busi i on musi to robić, bo jest Busim. No ale jak zrobi błąd- oesu, amingos, sztanga, oddać za darmo na złom...
Żeby było jasne- pisze to jako średni fan tego piłkarza. Doceńmy jednak to co robi (nie mówiąc o tym co już zrobił)
1
@betonito bo nie mamy innego zawodnika o tej charakterystyce, a w układance Xaviego jego pozycja jest kluczowa
2
Kurczę ten Alban Lafont ma 23 lata- a mnie wydaje się jakby już z dekadę był na rynku :D Od kilku lat fajna opcja w FM i FIFIE
1
@AmigoBlancos Uważasz, że Guti stracił na 'Galacticos'? Trochę mam wrażenie że na Zidanie czy potem Julio Baptiście tracił Guti.
Strasznie typa nie lubiłem, ale swietny piłkarz
0
@Adi123456789 Gdyby babcia miała wąsy...
Obejrzyj spotkanie jeszcze raz i obserwuj jego pracę. Nie mówię że powinien dostać 10 czy 8, ale 5 to kpina
0
@Adi123456789 asysta to średnia zasługa- przypadek. Uspokajał grę, wychodził do gry cofając się. W końcówce świetnie pracował. Jeśli ktoś oczekiwał grania na szpicy, dwóch goli to sory...
34
Ferran 5? Dobrze tam ćpiecie
0
@Mr8lack 2000 umowa zlecenie, bo mam już kilku wychowanków na twoje miejsce
6
Czy jest na sali lekarz?
3
@ElKamil bo Lahoz to ogólnie dobry sędzia. Ostatnio trochę mniej gwiazdorzy i przyjemnie ogląda się jego mecze
0
@AlexDark00 już poprzedni mecz dawał przebłyski. Teraz czas na ustabilizowanie formy
0
@AlexDark00 dziś pokazał się ze świetnej strony
0
@DonAndresFCB Depay w dobrej formie to tak na serio to był w meczu z RSS. Potem zjazd. Gole głównie z karnych, mało dawał od siebie
0
@AlexDark00 brozović ponoć naciska Inter na przedłużenie umowy. Raczej bez szans