0

@Messibestplayerintheworld aż obejrzę mecz Betisu żeby zobaczyć co zrobił Bartra, że ma notę wyższą od Erica...

7

@don'T.R.I.P.e jeśli Ukrainiec bez języka, znajomości rynku zabiera 'prawdziwemu polakowi' pracę, to chyba średnio świadczy o tym polaku :D

0

@prokofiew pisząc o rehabilitacji miałem na myśli właśnie fizjoterapeutę. Trochę niedokładnie napisałem

1

@KrystianR nie taki młody- skończył tydzień temu 7 lat o_O
No ale... lepiej późno niz później

0

@bolinho89 Było Was tu więcej, ale nie dam rady wszystkich wcisnąć :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

25

Jakiś czas temu prosiłem Was o radę w sprawie chrześniaka- problem z mową.
Nie wiem czy to moja (tzn moja i żony) zasługa- (czytaj drążenie tematu z jego rodzicami i dziadkami) , czy nie ale od wczoraj chłopak chodzi do logopedy. W najbliższym czasie ruszają tez na rehabilitację bo diagnoza jest taka jak wspominał @mateusz1989VeB czy @Ls0811 - wzmożone napięcie mięśniowe po porodzie. Mięśnie twarzy są mega spięte, język nie jest dostatecznie 'rozluźniony' i stąd problemy. Potrzebna rehabilitacja + praca z logopedą i są dobrej myśli. Twierdzą wręcz że efekty powinny przyjść szybko.

Dzięki Wam jeszcze raz za pomoc i zmotywowanie do działania!

@Bobo25 @Wojcio @Karzel @mrboom @MaziFCB @draxidox @dlpeople @JimMorrisonFCB

Mam nadzieję, że nie pominąłem nikogo :)
Dzięki!


1

@Wossi61FCB Wojtek- Cash, Bednarek, Glik, Rybus- Frankowski, Krychowiak, Szymański, Zieliński- Milik, Robert

2

Czołem,
potrzebuję pomocy/ porady.

Opiekujemy się dziewczyną z Ukrainy i jej córką. Uciekając z Kijowa, wyciągnęła kasę z bankomatu (niestety hrywny). Teraz dostaje info z banku, że na koncie zrobiła debet (ok 500 pln po przeliczeniu z hrywien). Dziewczyna została tu z gotówką, chcieliśmy je wymienić na USD/ PLN, ale jest to mega trudne. Orientujecie się, który bank to zrobi?
Druga sprawa- orientuje się ktoś czy w PL jest opcja założenia konta walutowego w hrywnach? W skrócie- chciałaby założyć tu konto, wpłacić hrywny, przelać kasę rodzicom którzy zostali w Kijowie i oni zlikwidują debet.

Z góry dzięki za pomoc

0

@DonMatteo901 szczerze to nie kojarzę tej akcji. O co tam mniej więcej chodziło?

7

@AmigoBlancos nie zapomnij, że pewnie Boras wygłosi mowę jak to dopadli go hejterzy, że on jest zwykłym chłopakiem z Dębicy i szanuje kobiety :D

1

@MesQueUnClub_87 1 ale bez mleka :) Jeśli musze wybrać zestaw bez wybrzydzania to dwójka :D

0

@JarekS super- dzięki. Zamawiam

0

@Deeespacito 3.72 Gdynia

0

@JarekS lepsza niż 'Barca' Jimmyego Burnsa?

6

Co Wy ćpaliście z tym Alvesem? Objeżdżany niemiłosiernie. Każde zagrożenie naszej bramki szło po naszej prawej stronie.
Moim zdaniem błąd Xaviego, że wystawił wolnego Alvesa na szalejącego Mojicę...

0

@Jakchcesz czemu? albo inaczej- za co? Pytam o ogół ludzi

0

@ShawnC to tak jak ja. Czekam, aż każdy z osobna przekona mnie do siebie. Nie chcę się czuć zawodu. Lepiej się pozytywnie zaskoczyć

0

lubicie ludzi??

4

@Deeespacito to ksiądz. Bez KRÓLA nie podchodź

0

@Khajio Reca, Puchacz, Rybus...

1

@ef moze czas pomyśleć o zmianie pracy? :P

1

Dla mnie skład Mundo. Niech Busi odpocznie

0

@michal26 z tego co mi wiadomo, to Chiny są coraz bardziej źli na Putę za tak długo trwającą wojnę. Jedwabny szlak pada. Chiny wpompowało potężny hajs w drogę kolejową do Europy- za chwilę import z CN tą drogą padnie. Na jak długo? Nie wiadomo. Wiem, że coraz więcej spedycji- w tym potężny Maersk- wstrzymał serwisy kolejowe z Chin.
Niestety odczujemy to wszyscy, bo armatorzy morscy podniosą stawki, które i tak są na strasznym poziomie.

5

@Krzysztof1987 przecież to nie o to chodzi. Cebulion sie obraża bo im sie nalerzy, so polakami. A tu przyjado i za darmo wszysko majo.

0

@Radzio_94 odstawić mencena

0

@Malkey95 jak to wyliczyłeś? :D

0

@paweldunajecfcb
MJ
LBJ
Kobe
Kareem
Curry

2

@HypeR dodałbym ze dwóch ŚO :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?