@Kgorecki2500 widziałem świetny dokument o tym. Jak Agent Mosadu zbliżał się do Eichmanna, zyskiwał jego zaufanie. Niestety nie mogę go teraz znaleźć w necie
@Puskas1 bez kitu. Chwalą za nic. Jak przyjdzie Kylian, Haaland, Gaya, Koulibaly, Oblak i Soler to moooże go pochwalę. Teraz? Pfff! Nic wielkiego nie zrobił
15
@QAnon czy ja tam widzę samych BLMowców?
2
@gumaz
4
@AlexDark00 można mnożyć przykłady. Canavaro, Ayala też nie mieli nawet 180 cm
0
@Fabik87 ależ fotazo!
Strasznie tęsknię do Barcelony :(
0
Polecicie jakieś ciekawe podcasty? Chodzi mi o ciekawe rozmowy ze znanymi osobami. Coś pokroju Wojewódzki i Kędzierski czy starego Żurnalisty
0
@Criss18Barca oczywiście
0
@Lionel_Messi10 z tym Gerardem czy Lampardem to odpłynąłeś
1
@bartas97 ja nie widzę nic złego w tym. Mój promotor widział tylko książki, najlepiej takie 60 letnie :(
0
@bartas97 mój promotor za tyle źródeł internetowych by Cię zaje*** xD
0
Ma ktoś Poco M4? Jak zdjęcia? Obecnie mam Poco x3 i zdjęcia są wybitne. Muszę jednak oddać ten telefon bo to służbowy i planuje kupić coś dla siebie
7
Musi wierzyć bo hajsu na innego bramkarza nie będzie :)
0
@takisobiektos ten sam typ urody co Antonella :-D
0
@kuz mówisz chyba o pociskach kasetowych. Tu raczej fosfor
1
@Momals11 kryminały. 10-15 rocznie
2
@talizmo myślę, że ludzie o troszkę większej wiedzy niż my i o lepszej znajomości ekonomii podejmują te decyzje. Nie panikuj
0
@Emhyr Garcia? Serio?
1
@Colon przecież to nie jest film Quentina xD
0
@thorin nawet nie wiesz jak się gość nazywa, a wiesz że totalny szef? :P
0
@FC1899Barca serce krwawi
3
@Kgorecki2500 4,5 mln brutto? Zapisuję się!
1
@Kgorecki2500 widziałem świetny dokument o tym. Jak Agent Mosadu zbliżał się do Eichmanna, zyskiwał jego zaufanie. Niestety nie mogę go teraz znaleźć w necie
0
@Verema patrząc na cały mecz zagrał nieźle, ale q4 to dramat jakiś.
2
Można zagrać gorszą kwartę niż zagrał Lapro w q4?
0
@KmN dla dziewczynki mieliśmy mega problem. Została Michalina.
Za nieco ponad miesiąc zaś urodzi się Julian Leon
0
@Sulimo pierwszy komentarz mojego somsiada. Mieszka nade mną xD
1
@AmigoBlancos Vinicius musiał w końcu odpalić. Perełka.
Mi imponuje Camavinga. Jak złapie regularność to topowy pomocnik będzie
2
@Puskas1 bez kitu. Chwalą za nic. Jak przyjdzie Kylian, Haaland, Gaya, Koulibaly, Oblak i Soler to moooże go pochwalę. Teraz? Pfff! Nic wielkiego nie zrobił
1
@DLFCB OMG, ale ja wtedy płakałem po golu Juliano :)
5
@AmigoBlancos trzymam kciuki! Zdrowia!
1
@AllBundy taki jak Gai Assulin :-D