15

@QAnon czy ja tam widzę samych BLMowców?

2

4

@AlexDark00 można mnożyć przykłady. Canavaro, Ayala też nie mieli nawet 180 cm

0

@Fabik87 ależ fotazo!
Strasznie tęsknię do Barcelony :(

0

Polecicie jakieś ciekawe podcasty? Chodzi mi o ciekawe rozmowy ze znanymi osobami. Coś pokroju Wojewódzki i Kędzierski czy starego Żurnalisty

0

@Criss18Barca oczywiście

0

@Lionel_Messi10 z tym Gerardem czy Lampardem to odpłynąłeś

1

@bartas97 ja nie widzę nic złego w tym. Mój promotor widział tylko książki, najlepiej takie 60 letnie :(

0

@bartas97 mój promotor za tyle źródeł internetowych by Cię zaje*** xD

0

Ma ktoś Poco M4? Jak zdjęcia? Obecnie mam Poco x3 i zdjęcia są wybitne. Muszę jednak oddać ten telefon bo to służbowy i planuje kupić coś dla siebie

7

Musi wierzyć bo hajsu na innego bramkarza nie będzie :)

0

@takisobiektos ten sam typ urody co Antonella :-D

0

@kuz mówisz chyba o pociskach kasetowych. Tu raczej fosfor

1

@Momals11 kryminały. 10-15 rocznie

2

@talizmo myślę, że ludzie o troszkę większej wiedzy niż my i o lepszej znajomości ekonomii podejmują te decyzje. Nie panikuj

0

@Emhyr Garcia? Serio?

1

@Colon przecież to nie jest film Quentina xD

0

@thorin nawet nie wiesz jak się gość nazywa, a wiesz że totalny szef? :P

0

@FC1899Barca serce krwawi

3

@Kgorecki2500 4,5 mln brutto? Zapisuję się!

1

@Kgorecki2500 widziałem świetny dokument o tym. Jak Agent Mosadu zbliżał się do Eichmanna, zyskiwał jego zaufanie. Niestety nie mogę go teraz znaleźć w necie

0

@Verema patrząc na cały mecz zagrał nieźle, ale q4 to dramat jakiś.

2

Można zagrać gorszą kwartę niż zagrał Lapro w q4?

0

@KmN dla dziewczynki mieliśmy mega problem. Została Michalina.
Za nieco ponad miesiąc zaś urodzi się Julian Leon

0

@Sulimo pierwszy komentarz mojego somsiada. Mieszka nade mną xD

1

@AmigoBlancos Vinicius musiał w końcu odpalić. Perełka.
Mi imponuje Camavinga. Jak złapie regularność to topowy pomocnik będzie

2

@Puskas1 bez kitu. Chwalą za nic. Jak przyjdzie Kylian, Haaland, Gaya, Koulibaly, Oblak i Soler to moooże go pochwalę. Teraz? Pfff! Nic wielkiego nie zrobił

1

@DLFCB OMG, ale ja wtedy płakałem po golu Juliano :)

5

@AmigoBlancos trzymam kciuki! Zdrowia!

1

@AllBundy taki jak Gai Assulin :-D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?