@kamapl85 no jak odpalą nam Saula to średnio za darmo. No, a to że bartomeu zapłacił tyle za Griezmanna- nawet więcej niż jego klauzula to już nie wina Atleti
Orientuje się ktoś czy po numerze serii szczepionki są radę poznać czy to Pfizer czy Astra? Zapisałem się na Astrę, skierowanie było na Astrę a wydaje mi się że dostałem Pfizera- porównując numery serii ze znajomymi to mój wygląda jak Pfizer, a nie Astra. Skierowanie na drugą dawkę mam na Astrę...
0
@koksik2700 POCO x3. Polecam z czystym sumieniem
0
@Shroud co to za rasa?
0
@AmigoBlancos 'gramy na stare'
2
@kamapl85 no jak odpalą nam Saula to średnio za darmo.
No, a to że bartomeu zapłacił tyle za Griezmanna- nawet więcej niż jego klauzula to już nie wina Atleti
0
@matirix20 Mats- Dest, Todibo, Bastoni, Miranda- Tonali, Tielemans, Havertz- Ansu, Mbappe, Lautaro
na ławce m.in: Balde, Nico, Moriba, Orellana, Messi, Pedri, Isak
19
Nawet w FM20 pozbycie się tego szeptu nie było takie łatwe. 2 sezony mi to zajęło
0
@cat_r37 a czyim? coś mnie ominęło?
29
brawo! Koniec z kontraktami 'bo agent chce'.
Nie pasuje? Do widzenia. Na Twoje miejsce jest Nico/ Jandro
0
@Gwyn szczę :D
hahaahah
0
@SaulGoodman przeglądnąłem z grubsza. Dzięki! Już dałem suba i będę nadrabiał filmiki. Tematy po tytułach mega ciekawe
0
Na listę obu i pasuje. Nigdy więcej Francuzów w Klubie
0
@Vebrol raczej Anglia. Tottenham/ Arsenal
1
@takisobiektos sam Joker tego nie uciągnie. Ciekawe co by było gdyby Murray był zdrowy...
0
@matirix20
1
z tym bardzo dobry sezon to bym nie szarżował.
Chyba, że w porównaniu z poprzednimi
0
@amanter jest gdzieś w TV?
0
@Brashearr to nie patrz. Najlepiej też zaproponuj lepsze wyjście.
0
@Culer_1906 ja! prosto ze stadionu :D
0
@Kgorecki2500 jest. Właśnie chodzi o to, że jest. Pfizer. Smsa dostałem z informacją o szczepieniu druga dawką Astra
0
@tbas możliwe. No ale nic nie czytali. Skierowanie miałem na Astre
1
Orientuje się ktoś czy po numerze serii szczepionki są radę poznać czy to Pfizer czy Astra? Zapisałem się na Astrę, skierowanie było na Astrę a wydaje mi się że dostałem Pfizera- porównując numery serii ze znajomymi to mój wygląda jak Pfizer, a nie Astra. Skierowanie na drugą dawkę mam na Astrę...
0
@Kamiloza91 w rozsądnej kasie to Isak
1
No to ruszamy.
Pena- Dest, Araujo, Mingueza, Alba- Nico, Frankie, Moriba- Collado, Leo, Griezmann (Konrad)
0
@felix_v kolektywem?
8
@GeraltzKatalonii ze zdrowym Pique i Lengletem w życiowej formie. Faktycznie. To samo
2
Trzymał za ryj te wszystkie 'gwiazdeczki'. Nie ma kapitana, nie ma drużyny
1
Komentarz usunięty
1
@voetballer już potwierdzone, że nie
1
Błagam, oby to była prawda... Czy proszę o tak wiele?
7
@Pustelnik tacy słabi że w obu ligowych nas pokonali xD Trochę pokory