0

@koksik2700 POCO x3. Polecam z czystym sumieniem

0

@Shroud co to za rasa?

0

@AmigoBlancos 'gramy na stare'

2

@kamapl85 no jak odpalą nam Saula to średnio za darmo.
No, a to że bartomeu zapłacił tyle za Griezmanna- nawet więcej niż jego klauzula to już nie wina Atleti

0

@matirix20 Mats- Dest, Todibo, Bastoni, Miranda- Tonali, Tielemans, Havertz- Ansu, Mbappe, Lautaro

na ławce m.in: Balde, Nico, Moriba, Orellana, Messi, Pedri, Isak

19

Nawet w FM20 pozbycie się tego szeptu nie było takie łatwe. 2 sezony mi to zajęło

0

@cat_r37 a czyim? coś mnie ominęło?

29

brawo! Koniec z kontraktami 'bo agent chce'.
Nie pasuje? Do widzenia. Na Twoje miejsce jest Nico/ Jandro

0

@Gwyn szczę :D
hahaahah

0

@SaulGoodman przeglądnąłem z grubsza. Dzięki! Już dałem suba i będę nadrabiał filmiki. Tematy po tytułach mega ciekawe

0

Na listę obu i pasuje. Nigdy więcej Francuzów w Klubie

0

@Vebrol raczej Anglia. Tottenham/ Arsenal

1

@takisobiektos sam Joker tego nie uciągnie. Ciekawe co by było gdyby Murray był zdrowy...

0

1

z tym bardzo dobry sezon to bym nie szarżował.
Chyba, że w porównaniu z poprzednimi

0

@amanter jest gdzieś w TV?

0

@Brashearr to nie patrz. Najlepiej też zaproponuj lepsze wyjście.

0

@Culer_1906 ja! prosto ze stadionu :D

0

@Kgorecki2500 jest. Właśnie chodzi o to, że jest. Pfizer. Smsa dostałem z informacją o szczepieniu druga dawką Astra

0

@tbas możliwe. No ale nic nie czytali. Skierowanie miałem na Astre

1

Orientuje się ktoś czy po numerze serii szczepionki są radę poznać czy to Pfizer czy Astra? Zapisałem się na Astrę, skierowanie było na Astrę a wydaje mi się że dostałem Pfizera- porównując numery serii ze znajomymi to mój wygląda jak Pfizer, a nie Astra. Skierowanie na drugą dawkę mam na Astrę...

0

@Kamiloza91 w rozsądnej kasie to Isak

1

No to ruszamy.
Pena- Dest, Araujo, Mingueza, Alba- Nico, Frankie, Moriba- Collado, Leo, Griezmann (Konrad)

0

@felix_v kolektywem?

8

@GeraltzKatalonii ze zdrowym Pique i Lengletem w życiowej formie. Faktycznie. To samo

2

Trzymał za ryj te wszystkie 'gwiazdeczki'. Nie ma kapitana, nie ma drużyny

1

Komentarz usunięty

1

@voetballer już potwierdzone, że nie

1

Błagam, oby to była prawda... Czy proszę o tak wiele?

7

@Pustelnik tacy słabi że w obu ligowych nas pokonali xD Trochę pokory

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?