0

Szkoda, że Xavi zapowiedział zostanie w Katarze, a Jordi w Chinach xD

Gośc się spalił. Otworzył autostradę do fotela Laporcie

1

widzisz i nie grzmisz...

0

@Ghotti jest napastnik, nie ma obrońcy, na którego i tak nas nie stać

0

Jakich piłkarzy, którym kończą się kontrakty w czerwcu 2021, chcielibyście sciągnąć do Barcy? Ja mam 4 na oku.
- Memphis
- Eric Garcia
- Girouda
- Wijnaldum

0

@barcelona97 KFC + Burger King :)

14

no to poprawił :P

64

Czyli może być:
- źle;
- gorzej;
- bardzo źle;
- dramat;
- masakra;
- Bayern

1

@Kajtek77 Popieram. Przy czym Dest też szału nie robi wczoraj.

0

@Nihas dzięki wielkie za pomoc

0

@4drian0 zwykła ps4

0

@TheNekro94 źle napisałem. Mam i ten komputer i PS4. Zastanawiam się na co grę kupić :-)

0

Czołem. Czy na takim sprzęcie pójdzie Cyberpunk? Czy raczej lipa i lepiej w PS4 iść?

Edit: chodzi o to, czy kupić grę na taki sprzęt czy na ps4

https://m.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/asus-laptop-fx505-r5-8gb-512ssd-1650-w10.bhtml?gclid=Cj0KCQiA5bz-BRD-ARIsABjT4niKyhhH0Y398tNyzbErfs-eysJAc40hKRybMtUBs0I0D3uOd-xsDoUaAvjFEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

0

@Dari0G łepetynka pełna próżni xD
logiczne :D Nie było tematu :D

0

@Dari0G Jesuu, a Ty co rycerz Messiego? :)

8

Tego nie da się odzobaczyć...


0

@Archie Dzięki :)

0

@BlauGrana1404
Dzięki, nie znam się na tym kompletnie :) Dostałem podpowiedzi od znajomych ale dla mnie są podobne.

0

Krótka piłka :)

Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/64 GB
czy
Pocophone POCO X3 NFC 6/64GB ?

Z góry dzięki za pomoc :)

0

@BarcaInfo i po co? I tak nie stać nas na niego :D

3

Jak się nie ogarną to o TOP4 będzie ciężko... no a jeśli nie będzie hajsu z LM to 'leżym i kwiczym'

0

@Herato tylko z Juve się machnąłem :)

1

Strasznie optymistyczna wizja...

0

Vinicius... xD hahaha

1

@Yosemite Guardiola to jest wyjaśniany na boisku przede wszystkim. Wymyśla jakieś durne taktyki (np na dwóch prawych obrońców) i wydaje mi się że poza nim samym to nikt dookoła (również jego piłkarze) nie wie o co mu chodzi.

0

@Pertezm oczywiście, dlatego uważam że skład jest beznadziejny

0

@Pertezm no pewnie, że moim :) jednak czytając powyższe komentarze to chyba jednak nie tylko moim

0

@Pertezm z Osasuną był De Jong, który pilnował środka pola. Tu wstawiasz dwóch typowo ofensywnych pomocników.
Powtarzam- skład nierealny i beznadziejny

6

@Pertezm co było podstawą tej analizy?
Skład beznadziejny. 6 ofensywnych zawodników. Żadnego pivota.

1

@thcmenel420 używam tej starszej drugi rok i jestem bardzo zadowolony. Polecam z czystym sumienie

11

We wtorek, w HejtParku Lotek. Prowadzi Michał Pol :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?