Jakich piłkarzy, którym kończą się kontrakty w czerwcu 2021, chcielibyście sciągnąć do Barcy? Ja mam 4 na oku. - Memphis - Eric Garcia - Girouda - Wijnaldum
@Yosemite Guardiola to jest wyjaśniany na boisku przede wszystkim. Wymyśla jakieś durne taktyki (np na dwóch prawych obrońców) i wydaje mi się że poza nim samym to nikt dookoła (również jego piłkarze) nie wie o co mu chodzi.
@Pertezm z Osasuną był De Jong, który pilnował środka pola. Tu wstawiasz dwóch typowo ofensywnych pomocników. Powtarzam- skład nierealny i beznadziejny
0
Szkoda, że Xavi zapowiedział zostanie w Katarze, a Jordi w Chinach xD
Gośc się spalił. Otworzył autostradę do fotela Laporcie
1
widzisz i nie grzmisz...
0
@Ghotti jest napastnik, nie ma obrońcy, na którego i tak nas nie stać
0
Jakich piłkarzy, którym kończą się kontrakty w czerwcu 2021, chcielibyście sciągnąć do Barcy? Ja mam 4 na oku.
- Memphis
- Eric Garcia
- Girouda
- Wijnaldum
0
@barcelona97 KFC + Burger King :)
14
no to poprawił :P
64
Czyli może być:
- źle;
- gorzej;
- bardzo źle;
- dramat;
- masakra;
- Bayern
1
@Kajtek77 Popieram. Przy czym Dest też szału nie robi wczoraj.
0
@Nihas dzięki wielkie za pomoc
0
@4drian0 zwykła ps4
0
@TheNekro94 źle napisałem. Mam i ten komputer i PS4. Zastanawiam się na co grę kupić :-)
0
Czołem. Czy na takim sprzęcie pójdzie Cyberpunk? Czy raczej lipa i lepiej w PS4 iść?
Edit: chodzi o to, czy kupić grę na taki sprzęt czy na ps4
https://m.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/asus-laptop-fx505-r5-8gb-512ssd-1650-w10.bhtml?gclid=Cj0KCQiA5bz-BRD-ARIsABjT4niKyhhH0Y398tNyzbErfs-eysJAc40hKRybMtUBs0I0D3uOd-xsDoUaAvjFEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
0
@Dari0G łepetynka pełna próżni xD
logiczne :D Nie było tematu :D
0
@Dari0G Jesuu, a Ty co rycerz Messiego? :)
8
Tego nie da się odzobaczyć...
0
@Archie Dzięki :)
0
@BlauGrana1404
Dzięki, nie znam się na tym kompletnie :) Dostałem podpowiedzi od znajomych ale dla mnie są podobne.
0
Krótka piłka :)
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/64 GB
czy
Pocophone POCO X3 NFC 6/64GB ?
Z góry dzięki za pomoc :)
0
@BarcaInfo i po co? I tak nie stać nas na niego :D
3
Jak się nie ogarną to o TOP4 będzie ciężko... no a jeśli nie będzie hajsu z LM to 'leżym i kwiczym'
0
@Herato tylko z Juve się machnąłem :)
1
Strasznie optymistyczna wizja...
0
Vinicius... xD hahaha
1
@Yosemite Guardiola to jest wyjaśniany na boisku przede wszystkim. Wymyśla jakieś durne taktyki (np na dwóch prawych obrońców) i wydaje mi się że poza nim samym to nikt dookoła (również jego piłkarze) nie wie o co mu chodzi.
0
@Pertezm oczywiście, dlatego uważam że skład jest beznadziejny
0
@Pertezm no pewnie, że moim :) jednak czytając powyższe komentarze to chyba jednak nie tylko moim
0
@Pertezm z Osasuną był De Jong, który pilnował środka pola. Tu wstawiasz dwóch typowo ofensywnych pomocników.
Powtarzam- skład nierealny i beznadziejny
6
@Pertezm co było podstawą tej analizy?
Skład beznadziejny. 6 ofensywnych zawodników. Żadnego pivota.
1
@thcmenel420 używam tej starszej drugi rok i jestem bardzo zadowolony. Polecam z czystym sumienie
11
We wtorek, w HejtParku Lotek. Prowadzi Michał Pol :)