@KrystianR dokładnie. Jesli pójdzie po rozum do głowy i wróci z podkulonym ogonem, to bym powiedział: tamta oferta nie aktualna. Odejmujemy 250k i jak chcesz- podpisuj
@AmigoBlancos dokładnie tyle samo. Po prostu wierzyłem, że Leo nie odejdzie nigdy, a Luis po wypełnieniu kontraktu też odejdzie w chwale do jakiegoś MLS czy innego arabowa
@LuisSalvano nie jestem Twoim fanem- sam krytykowałem/ miałem odmienne zdanie co do akcji z jazdą bez biletu no ale masz rację. To co się dzieje po każdym Twoim wpisie to szaleństwo. Ty chyba nadajesz sens życia dziesiątkom ludzi tutaj. Pozdro
@dawid230188 daliśmy się zaskoczyć przy golu na 3:1. Bramka na 3-2 to cudeńko- na 10 następnych strzałów Oyarzabal nie strzeliłby pewnie żadnej bramki. Ważna reakcja i zamknięcie meczu
Dobry ostatni podcast 9CampNou. Fajna teoria Michała Gajdka na koniec, z podpisaniem Leo (co wiąże się z podpisaniem CVC), odejściu od Superligi i czekaniu na wynik wojenki Tebas- Perez
0
@KrystianR dokładnie. Jesli pójdzie po rozum do głowy i wróci z podkulonym ogonem, to bym powiedział: tamta oferta nie aktualna. Odejmujemy 250k i jak chcesz- podpisuj
0
@AmigoBlancos dokładnie tyle samo. Po prostu wierzyłem, że Leo nie odejdzie nigdy, a Luis po wypełnieniu kontraktu też odejdzie w chwale do jakiegoś MLS czy innego arabowa
5
@LuisSalvano nie jestem Twoim fanem- sam krytykowałem/ miałem odmienne zdanie co do akcji z jazdą bez biletu no ale masz rację. To co się dzieje po każdym Twoim wpisie to szaleństwo. Ty chyba nadajesz sens życia dziesiątkom ludzi tutaj. Pozdro
2
@mkord i tak dużo lepszych niż rywale. W ogóle porównanie z d*pt xD
0
@LoTo11 nie jest to igła, widziałem lepsze ale bez przesady. Narzekania tu jakby to w 480 leciało
1
@Nazio87 ja to chyba się nie znam na tych jakościach xD ja oglądam na 55cali i jest ok
3
@dawid230188 daliśmy się zaskoczyć przy golu na 3:1. Bramka na 3-2 to cudeńko- na 10 następnych strzałów Oyarzabal nie strzeliłby pewnie żadnej bramki.
Ważna reakcja i zamknięcie meczu
0
@Kengo idź pan fh*j... Bida że wstyd się przyznać. •́ ‿ ,•̀
6
jak ja nienawidzę stwierdzenia:
'w klubie panuje optymizm...' Odkąd Joan został Prezesem to co chwila pojawia się to stwierdzenie i guzik z tego jest
0
@Encore Kurde ten Auba to dla mnie najbardziej enigmatyczny typ. Może zostać królem strzelców, albo strzelić 10 goli wchodząc tylko z ławki.
u mnie ostatecznie: Fabian- White, Stones, Shaw- Sancho, Grealish, Bowen, Mount, Salah- Watkins, Lukaku
1
@Kgorecki2500 fajne komentarze pod spodem :P 3/4 boty pisowskie :P
0
@SamuraJack myślę że tak, ale waham się wciąż nad zmianą bramkarza. Skład trochę przemeblowałem. Wjechał Lukaku za Sona :-)
1
@SamuraJack jak zawsze- nie gotowy :)
Fabian- Shaw, White, Stones- Salah, Sancho, Grealish, Son, Mount- Watkins, Bamford
0
@Emhyr z takim Sociedadem :D
0
@Arczek2001 zle postawione pytanie :D chodziło mi o FPL :D
0
11 FANTASY ustawione? Kto pierwszym kapitanem? :)
1
@Tomo1989 odnoszę wrażenie że Michał bardziej na spokojnie, w Arianie jakby buzowały emocje i złość (?) wciąż
1
Dobry ostatni podcast 9CampNou. Fajna teoria Michała Gajdka na koniec, z podpisaniem Leo (co wiąże się z podpisaniem CVC), odejściu od Superligi i czekaniu na wynik wojenki Tebas- Perez
2
@Bogan i Firpo xD
2
zmieńcie w tytule słowo 'może' na 'musi'
1
bardzo dobrze. króciutko
4
Komentarz usunięty
0
@The Nameless do andory Pique go :)
3
@Mns21 ta tytaniczna praca to dopisywanie kolejnych cyferek na kontrakcie? :P
0
@Encore to z City bierzemy Grealisha czy Fodena?
4
Belletti, Dani Alves, Douglas, a teraz Emerson. Pięknie to się toczy :-)
2
@MesQueUnClub96 Ja bym wolał z Włochami. Argentya jest dziwna... jak mają dzien to nie wiadomo kiedy i jak i mogą ograć każdego :D
1
@Rust_Cohle done :)
0
@Chakalaka film
1
Pomocy.
Dobra komedia na Netflix/ HBO Go?