0

@KrystianR dokładnie. Jesli pójdzie po rozum do głowy i wróci z podkulonym ogonem, to bym powiedział: tamta oferta nie aktualna. Odejmujemy 250k i jak chcesz- podpisuj

0

@AmigoBlancos dokładnie tyle samo. Po prostu wierzyłem, że Leo nie odejdzie nigdy, a Luis po wypełnieniu kontraktu też odejdzie w chwale do jakiegoś MLS czy innego arabowa

5

@LuisSalvano nie jestem Twoim fanem- sam krytykowałem/ miałem odmienne zdanie co do akcji z jazdą bez biletu no ale masz rację. To co się dzieje po każdym Twoim wpisie to szaleństwo. Ty chyba nadajesz sens życia dziesiątkom ludzi tutaj. Pozdro

2

@mkord i tak dużo lepszych niż rywale. W ogóle porównanie z d*pt xD

0

@LoTo11 nie jest to igła, widziałem lepsze ale bez przesady. Narzekania tu jakby to w 480 leciało

1

@Nazio87 ja to chyba się nie znam na tych jakościach xD ja oglądam na 55cali i jest ok

3

@dawid230188 daliśmy się zaskoczyć przy golu na 3:1. Bramka na 3-2 to cudeńko- na 10 następnych strzałów Oyarzabal nie strzeliłby pewnie żadnej bramki.
Ważna reakcja i zamknięcie meczu

0

@Kengo idź pan fh*j... Bida że wstyd się przyznać. •́ ‿ ,•̀

6

jak ja nienawidzę stwierdzenia:
'w klubie panuje optymizm...' Odkąd Joan został Prezesem to co chwila pojawia się to stwierdzenie i guzik z tego jest

0

@Encore Kurde ten Auba to dla mnie najbardziej enigmatyczny typ. Może zostać królem strzelców, albo strzelić 10 goli wchodząc tylko z ławki.

u mnie ostatecznie: Fabian- White, Stones, Shaw- Sancho, Grealish, Bowen, Mount, Salah- Watkins, Lukaku

1

@Kgorecki2500 fajne komentarze pod spodem :P 3/4 boty pisowskie :P

0

@SamuraJack myślę że tak, ale waham się wciąż nad zmianą bramkarza. Skład trochę przemeblowałem. Wjechał Lukaku za Sona :-)

1

@SamuraJack jak zawsze- nie gotowy :)
Fabian- Shaw, White, Stones- Salah, Sancho, Grealish, Son, Mount- Watkins, Bamford

0

@Emhyr z takim Sociedadem :D

0

@Arczek2001 zle postawione pytanie :D chodziło mi o FPL :D

0

11 FANTASY ustawione? Kto pierwszym kapitanem? :)

1

@Tomo1989 odnoszę wrażenie że Michał bardziej na spokojnie, w Arianie jakby buzowały emocje i złość (?) wciąż

1

Dobry ostatni podcast 9CampNou. Fajna teoria Michała Gajdka na koniec, z podpisaniem Leo (co wiąże się z podpisaniem CVC), odejściu od Superligi i czekaniu na wynik wojenki Tebas- Perez

2

@Bogan i Firpo xD

2

zmieńcie w tytule słowo 'może' na 'musi'

1

bardzo dobrze. króciutko

4

Komentarz usunięty

0

@The Nameless do andory Pique go :)

3

@Mns21 ta tytaniczna praca to dopisywanie kolejnych cyferek na kontrakcie? :P

0

@Encore to z City bierzemy Grealisha czy Fodena?

4

Belletti, Dani Alves, Douglas, a teraz Emerson. Pięknie to się toczy :-)

2

@MesQueUnClub96 Ja bym wolał z Włochami. Argentya jest dziwna... jak mają dzien to nie wiadomo kiedy i jak i mogą ograć każdego :D

1

@Rust_Cohle done :)

0

@Chakalaka film

1

Pomocy.
Dobra komedia na Netflix/ HBO Go?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?