0

@matirix20 192?

0

Miał ktoś taka sytuację, że na szczepieniu dostał termin drugiej dawki, a potem SMS/ skierowanie w ikp na inny termin? Ten ze skierowania traktować jako właściwy?

1

Czołem,

kiedyś ktoś tutaj podrzucił linka ze spisem stacji TV które transmitują dany mecz. Pomożecie?

0

@Migel wakacje. na Euro. Rzeczywiście sobie odpocznie

Edit: Chłopak jest zajechany, a w tej formie i tak niewiele wnosi

0

Oczywiście, że powinien odpocząć. Ze 2-3 mecze na ławce, ewentualnie z ławki

7

Ekspert jak z polskiego Twittera.
Urwał Nogę? Ale najpierw piłka była panie sędzio!

1

Zacznijcie przepie*dalać pieniądze, które macie zamiast tych, których nie macie.
Nie ma za co

0

@Encore to gdzie Soucek wyląduje po sezonie? :)

0

@wojopancer dzięki!

0

Kupowaliście pakiety na stronie Eleven? Czy jak kupię na 30 dni, to jest to pakiet odnawialny- automatycznie czy po 30 dniach tracę dostęp?

0

@szusti Plac Espana i fontanny :)

2

ten Cury to największy przekręt związany w jakikolwiek sposób z Barcą

0

@Szpenser wierzę na słowo

0

polecicie jakis krem do ryja? Dobrze nawilżający :D

6

@FC1899Barca przeczytaj tekst, a nie oglądasz okładki :)

0

@Rust_Cohle dla mamy? :)

0

@KORTIS najgorsze jest to, że dużo trudniej przeprowadzić te 'OUTy' niż te 'INy'

1

@Colin94 U mnie też zaczęło się od Patricka. Na angielskim w 4 klasie uczyliśmy się opisywać wygląd osób. NIe miałem żadnego zdjęcia/ plakatu i kumpel pożyczył mi plakat Kluiverta, jego opisałem i jakoś tak dalej poszło :) Rok 99

0

@Ghazul3293 ta. Zubiego od razu xD

0

@xVENUMx szukać roboty, dla spokoju umysłu.

0

@Colon genialny film. Mój top10

0

Jezu, ale szambo wybija...

2

@dv7wisnia czasy kiedy kabarety były śmieszne

0

Dwóch najlepszych prezydentów w historii tego Klubu.

1

@Chakalaka Ronnie wczoraj jak na treningu. Na luzie, szedł po swoje. Mistrz

0

@Ramos9248 Ja mam wręcz otyłość, nie nadwagę. Przyczyna jest jedna- lenistwo. Wielkie lenistwo. Mało tego- uważam, że niezwykle mało potrzeba mi, żeby gubić wagę. Gdy mam chwilę, że się biorę za siebie, to wystarczy jeść mniej (wszystko jem, bez diet żadnych, tylko mniej) i troche ruchu- wręcz odrobina (powiedzmy 3 km biegu 2x w tygodniu). Efekty są wielkie, ale lenistwo wygrywa i nie robię nawet tego...

Edit: z brzuszkiem czuję się źle, ale leń szepcze mi do ucha że jest ok :D

1

Co się wczoraj stało z Lisowskim? Zawsze lubiłem oglądać jego grę, a wczoraj chyba osoba Ronniego go spaliła. Nie licząc wygranego frejma, to wyglądał jak amator...

1

@Nano22 kiełbasa, brooowaryy...

0

@Pawel13sz nie wiem, nie znam się na warunkach takiego zerwania, ale za darmo tego nie zrobimy. Pewnie trzeba pensje do końca kontraktu wypłacić

0

@Pawel13sz nawet za darmo nie odejdzie. Jest w Europie moze z 10 klubów które byłyby w stanie opłacić jego pensję. Nikt z nich go nie weźmie, bo jest za słaby :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?