0

@Chakalaka Owsiak już ogłosił, że jest mega ruch przy płytach Kultu z Woodstocku

0

@Kamilos84 kto kupuje płyty Kultu? co to jest Kult? Kazik? nie znam

0

@semafor raczej nie :) to mi się rzuciło w oczy

0

@semafor to nie miało na celu Cię wyśmiać czy urazić. To był pstryczek w nos za śmieszkowanie z ludzi ;)
Dobrej niedzieli

6

@semafor meczów*
ps. Nie wiedziałem, że na LR jest taka masa ludzi, dla których język polski to trochę nie ich świat :D

0

@Michael24 mam. Bez reklamy z przodu. Ostatnie chwile gdy Nike wypuściło koszulki bez Rakutena :-)

0

i dobrze, bo to idiotyczny przepis

0

@Yosemite Walker... Jaki to jest przereklamowany zawodnik. No ale akurat trafił w czasie gdy Anglia cierpiała na niedobór PO i wielką gwiazdę z niego robią. Obecnie powinien być w reprezentacji (wiem że często gra jako prawy stoper) numerem 3 lub 4.

0

@DonAndrzejos nie- bo grałby griezmann

0

0

@pepo_barcarzadzi jaki jest pełny tekst na części z bramkarzem?

0

@FafitFCB Obamejang / Jordi Alba

0

@Piotr,1985 moja córka przyczyniła się do tego :-D

0

@konrad1661 aa okej. Bardzo chaotycznie mati gada, więc miałem wątpliwości

0

@konrad1661 jeśli nie jest w centrum handlowym to chyba nie? :P

0

@MaziFCB aż zerknąłem na allegro :P nawet za 700 pln coś kupi. Więc jeszcze na hybrydę i parę harnasiów wystarczy :D

0

@Odcinkowy za 2 miesiące 500+ można spokojnie kupić 7 komputerów, wystarczających do nauki :)

1

@Bobo25 dzięki za pomoc xD

0

Czołem :-)
Mam dziwne pytanie, ale może jest tu jakiś konduktor/ maszynista lub ktoś kto po prostu wie :-D gdzie mogę kupić taki klucz kwadrat? Widzę w necie, że nazywany też konduktorskim.

https://darpol.bydgoszcz.pl/wp-content/uploads/332-472-klucz-konduktorski-wzmocniony-typ-a-dl-o-17-032-00-300x262.jpg

0

@Ksyku262 Zdrówka dla Twoich dziewczyn! Wierzę, że niedługo będziecie w trójkę! Trzymajcie się!

1

@Survier wczoraj pomyślałem o tym samym gdy kolejny raz czyścił Cuadrado

1

@Barca1992 moim zdaniem na 6 na pewno zagrał.

Swoją drogą- jak go krytykuję, tak już mi go zwyczajnie szkoda. Nie chce wpaść ta piłka za groma do siatki...

0

@Jacu327 Oby. No ale przed każdymi wyborami modły o to samo, a potem wynik w okolicach 35-40%

0

@Jacu327 i z największym poparciem xD

1

@VamosGirl od kilku lat w Millenium i nie licząc mało rozgarniętych ludzi w oddziale blisko mnie to wszystko inne na +

0

DObre pytania- zwłaszcza to o 'Paulo Maldiniego' xD

0

@Barca1992 Kaczor fan marksizmu, liczy na to że 'prywaciarze' będą padać jeden po drugim

1

@Pilka_jest_okragla a teraz się przyznać, kto wierzył że z takiej odległości Leo to wsadzi? Ja nie...

0

CZołem,
poratuje ktoś jakimś dobrym updatem transferów do FM20? :)

0

* jako prawy napastnik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?