@Yosemite Walker... Jaki to jest przereklamowany zawodnik. No ale akurat trafił w czasie gdy Anglia cierpiała na niedobór PO i wielką gwiazdę z niego robią. Obecnie powinien być w reprezentacji (wiem że często gra jako prawy stoper) numerem 3 lub 4.
Czołem :-) Mam dziwne pytanie, ale może jest tu jakiś konduktor/ maszynista lub ktoś kto po prostu wie :-D gdzie mogę kupić taki klucz kwadrat? Widzę w necie, że nazywany też konduktorskim.
0
@Chakalaka Owsiak już ogłosił, że jest mega ruch przy płytach Kultu z Woodstocku
0
@Kamilos84 kto kupuje płyty Kultu? co to jest Kult? Kazik? nie znam
0
@semafor raczej nie :) to mi się rzuciło w oczy
0
@semafor to nie miało na celu Cię wyśmiać czy urazić. To był pstryczek w nos za śmieszkowanie z ludzi ;)
Dobrej niedzieli
6
@semafor meczów*
ps. Nie wiedziałem, że na LR jest taka masa ludzi, dla których język polski to trochę nie ich świat :D
0
@Michael24 mam. Bez reklamy z przodu. Ostatnie chwile gdy Nike wypuściło koszulki bez Rakutena :-)
0
i dobrze, bo to idiotyczny przepis
0
@Yosemite Walker... Jaki to jest przereklamowany zawodnik. No ale akurat trafił w czasie gdy Anglia cierpiała na niedobór PO i wielką gwiazdę z niego robią. Obecnie powinien być w reprezentacji (wiem że często gra jako prawy stoper) numerem 3 lub 4.
0
@DonAndrzejos nie- bo grałby griezmann
0
@pepo_barcarzadzi mądre
0
@pepo_barcarzadzi jaki jest pełny tekst na części z bramkarzem?
0
@FafitFCB Obamejang / Jordi Alba
0
@Piotr,1985 moja córka przyczyniła się do tego :-D
0
@konrad1661 aa okej. Bardzo chaotycznie mati gada, więc miałem wątpliwości
0
@konrad1661 jeśli nie jest w centrum handlowym to chyba nie? :P
0
@MaziFCB aż zerknąłem na allegro :P nawet za 700 pln coś kupi. Więc jeszcze na hybrydę i parę harnasiów wystarczy :D
0
@Odcinkowy za 2 miesiące 500+ można spokojnie kupić 7 komputerów, wystarczających do nauki :)
1
@Bobo25 dzięki za pomoc xD
0
Czołem :-)
Mam dziwne pytanie, ale może jest tu jakiś konduktor/ maszynista lub ktoś kto po prostu wie :-D gdzie mogę kupić taki klucz kwadrat? Widzę w necie, że nazywany też konduktorskim.
https://darpol.bydgoszcz.pl/wp-content/uploads/332-472-klucz-konduktorski-wzmocniony-typ-a-dl-o-17-032-00-300x262.jpg
0
@Ksyku262 Zdrówka dla Twoich dziewczyn! Wierzę, że niedługo będziecie w trójkę! Trzymajcie się!
1
@Survier wczoraj pomyślałem o tym samym gdy kolejny raz czyścił Cuadrado
1
@Barca1992 moim zdaniem na 6 na pewno zagrał.
Swoją drogą- jak go krytykuję, tak już mi go zwyczajnie szkoda. Nie chce wpaść ta piłka za groma do siatki...
0
@Jacu327 Oby. No ale przed każdymi wyborami modły o to samo, a potem wynik w okolicach 35-40%
0
@Jacu327 i z największym poparciem xD
1
@VamosGirl od kilku lat w Millenium i nie licząc mało rozgarniętych ludzi w oddziale blisko mnie to wszystko inne na +
0
DObre pytania- zwłaszcza to o 'Paulo Maldiniego' xD
0
@Barca1992 Kaczor fan marksizmu, liczy na to że 'prywaciarze' będą padać jeden po drugim
1
@Pilka_jest_okragla a teraz się przyznać, kto wierzył że z takiej odległości Leo to wsadzi? Ja nie...
0
CZołem,
poratuje ktoś jakimś dobrym updatem transferów do FM20? :)
0
* jako prawy napastnik