Sytuacja jak w FM19 :D Jak zaczynałem karierę, to trzeba było sprzedawać bo pensje absurdalne... Najpierw odstrzał Rakiticia, Alby, Vidala i Busquetsa. Po sezonie Suarez i Coutinho out. I na dobre gra zaczyna się od 2-3 sezonu
@YoNoEntiendoNada Ja go szanuję bardzo, jednak coraz częściej widać w nim frustrację, że nie wymienia się go jednym tchem przy takich graczach jak LBJ, Durant czy Harden. Dla mnie zasługuje na to bardziej niż chociażby właśnie Harden
Niech zostanie na rok w Betisie, za rok pożegnać Semedo i Emerson do nas. Wiadomo, że tak nie będzie bo tu liczą sie tylko mln ojro, a nie jakość drużyny
0
@Encore od 2 lat gra na wysokim poziomie. Druga sprawa, że kontuzje hamują go trochę
2
@Encore Grimaldo? Gaya?
0
@FafitFCB chyba Font kiedyś mówił coś o miliardzie
0
Czołem, rusza kolejna odsłona Fantasy Premier League.
Jakby ktoś chciał dołączyć do ligi, to zapraszam :)
Liga: LaRamblaFCB2020
kod ligi: 12wywk
0
@DanielOOL ze 3-4. I to pewnie z błędami w nazwach, więc nie będę wymieniał :D
0
Sytuacja jak w FM19 :D
Jak zaczynałem karierę, to trzeba było sprzedawać bo pensje absurdalne... Najpierw odstrzał Rakiticia, Alby, Vidala i Busquetsa. Po sezonie Suarez i Coutinho out. I na dobre gra zaczyna się od 2-3 sezonu
0
Planuje...
Pytanie czy ktoś chce stare, przesycone i wciąż bardzo drogie konie...
Oby udało wywalić się wszystkich.
Zostanie: Mats- Emerson, Araujo, Lenglet, Firpo- De Jong, Puig, Pjanić- Fati, Leo, Trincao
5
Łajzo jesteś rakiem tego Klubu. Won! Won jak najdalej od mojego ukochanego Klubu!
0
Dawni się nie zawiodłem na nikim jak na nim. Dramat, człowiek bez jaj,charyzmy i odwagi. Wracaj do Segunda albo na pastwisko
0
Bartomeu: OESU. Zapomniałem! Chłopaki dejta spokój z tom Ligom Mistrzów...
0
@Norkusik uwżaj z takimi wpisami bo zaraz będzie: jak śmiesz nazywać się kibicem Barcy! :D
4
@NeroTFP Antonella zdecydowanie :D
1
@YoNoEntiendoNada Ja go szanuję bardzo, jednak coraz częściej widać w nim frustrację, że nie wymienia się go jednym tchem przy takich graczach jak LBJ, Durant czy Harden. Dla mnie zasługuje na to bardziej niż chociażby właśnie Harden
0
@ranger3120 serce Ronnie, głowa chyba jednak Selby
1
@YoNoEntiendoNada To chyba wciąż najbardziej niedoceniany gracz z TOPu. Z drugiej strony to chyba najbardziej dopominający się o pochwały gracz :D
7
@RedKorsak tam chyba decyduje zasada, że w przypadku remisu awans ma ta drużyna która była wyżej w tabeli.
2
Śmiechłem z tych newsów nt Ansu.
Man U nie chce zapłacić 120 baniek za Sancho, a zapłaci ponad 100 mln za Ansu? :)
0
@Szymix654 leci na TVP? to po grom ja kupiłem tę IPLĘ? ;p
2
Widzę diler tatusia ma nowego klienta
0
@BigDaglas chodzi też o gabaryty. Salon mam nie za wielki więc chcę żeby sprzęt był dość 'maly'
0
Czołem. Poleci ktoś jakiś soundbar do TV, do 1000 pln?
Póki co, obserwuję Sony HT RT3
3
Redakcja już wie, że gramy w finale LM? ;)
2
Dobry sezon za nim. Po co trzymać Neto, skoro mamy młodego utalentowanego
0
Niech zostanie na rok w Betisie, za rok pożegnać Semedo i Emerson do nas.
Wiadomo, że tak nie będzie bo tu liczą sie tylko mln ojro, a nie jakość drużyny
0
@Joe_Pesci Na pewno kluczowy dla Liverpoolu. Kapitan przez wielkie K.
Szkoda, że u nas takiego nie ma... Może inaczej- jest, ale nie nosi opaski
0
co to te CSD??? Na każdej okładce się powtarza, a wyjaśnienia brak...
0
Jeszcze ze dwa-trzy dobre mecze i Bartomeu ogłosi że wysłucha ofert za Araujo :D
0
@ViscaBarca123 Stylem trochę Pogbę przypomina
8
z pewnością ktoś zapłaci za niego 18 mln xD
0
@Zoker Góry- bo mieszkam nad morzem :D