0

@Encore od 2 lat gra na wysokim poziomie. Druga sprawa, że kontuzje hamują go trochę

2

@Encore Grimaldo? Gaya?

0

@FafitFCB chyba Font kiedyś mówił coś o miliardzie

0

Czołem, rusza kolejna odsłona Fantasy Premier League.
Jakby ktoś chciał dołączyć do ligi, to zapraszam :)

Liga: LaRamblaFCB2020
kod ligi: 12wywk

0

@DanielOOL ze 3-4. I to pewnie z błędami w nazwach, więc nie będę wymieniał :D

0

Sytuacja jak w FM19 :D
Jak zaczynałem karierę, to trzeba było sprzedawać bo pensje absurdalne... Najpierw odstrzał Rakiticia, Alby, Vidala i Busquetsa. Po sezonie Suarez i Coutinho out. I na dobre gra zaczyna się od 2-3 sezonu

0

Planuje...
Pytanie czy ktoś chce stare, przesycone i wciąż bardzo drogie konie...

Oby udało wywalić się wszystkich.
Zostanie: Mats- Emerson, Araujo, Lenglet, Firpo- De Jong, Puig, Pjanić- Fati, Leo, Trincao

5

Łajzo jesteś rakiem tego Klubu. Won! Won jak najdalej od mojego ukochanego Klubu!

0

Dawni się nie zawiodłem na nikim jak na nim. Dramat, człowiek bez jaj,charyzmy i odwagi. Wracaj do Segunda albo na pastwisko

0

Bartomeu: OESU. Zapomniałem! Chłopaki dejta spokój z tom Ligom Mistrzów...

0

@Norkusik uwżaj z takimi wpisami bo zaraz będzie: jak śmiesz nazywać się kibicem Barcy! :D

4

@NeroTFP Antonella zdecydowanie :D

1

@YoNoEntiendoNada Ja go szanuję bardzo, jednak coraz częściej widać w nim frustrację, że nie wymienia się go jednym tchem przy takich graczach jak LBJ, Durant czy Harden. Dla mnie zasługuje na to bardziej niż chociażby właśnie Harden

0

@ranger3120 serce Ronnie, głowa chyba jednak Selby

1

@YoNoEntiendoNada To chyba wciąż najbardziej niedoceniany gracz z TOPu. Z drugiej strony to chyba najbardziej dopominający się o pochwały gracz :D

7

@RedKorsak tam chyba decyduje zasada, że w przypadku remisu awans ma ta drużyna która była wyżej w tabeli.

2

Śmiechłem z tych newsów nt Ansu.
Man U nie chce zapłacić 120 baniek za Sancho, a zapłaci ponad 100 mln za Ansu? :)

0

@Szymix654 leci na TVP? to po grom ja kupiłem tę IPLĘ? ;p

2

Widzę diler tatusia ma nowego klienta

0

@BigDaglas chodzi też o gabaryty. Salon mam nie za wielki więc chcę żeby sprzęt był dość 'maly'

0

Czołem. Poleci ktoś jakiś soundbar do TV, do 1000 pln?
Póki co, obserwuję Sony HT RT3

3

Redakcja już wie, że gramy w finale LM? ;)

2

Dobry sezon za nim. Po co trzymać Neto, skoro mamy młodego utalentowanego

0

Niech zostanie na rok w Betisie, za rok pożegnać Semedo i Emerson do nas.
Wiadomo, że tak nie będzie bo tu liczą sie tylko mln ojro, a nie jakość drużyny

0

@Joe_Pesci Na pewno kluczowy dla Liverpoolu. Kapitan przez wielkie K.
Szkoda, że u nas takiego nie ma... Może inaczej- jest, ale nie nosi opaski

0

co to te CSD??? Na każdej okładce się powtarza, a wyjaśnienia brak...

0

Jeszcze ze dwa-trzy dobre mecze i Bartomeu ogłosi że wysłucha ofert za Araujo :D

0

@ViscaBarca123 Stylem trochę Pogbę przypomina

8

z pewnością ktoś zapłaci za niego 18 mln xD

0

@Zoker Góry- bo mieszkam nad morzem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?