0

@leonidas_29 a do pomocy zamiast Pjanicia wziąć Ze Roberto- widziałem ostatnio fotki. Ten to trzyma formę...

0

@Midast dokładnie. Oddamy Todibo powiedzmy do Lipska za 20 baniek, a za rok sobie przypomnimy że Pique za chwilę 34 lata i damy 80 za Upamecano :)

0

Oddać Todibo i ściągnąć ja wiem... Thiago Silvę albo Maldiniego najlepiej

1

Perełka Sao Paulo.

W dzisiejszych czasach perełek nie kupuje się za 3,5 mln tylko za 35...

2

Del Piero, Henry, Owen, van Nistelrooy, Makaay, Pauleta, Raul, Shearer, Batistuta

1

@Turio nie zgodzę się. Miranda nie dostał prawdziwej szansy. Dostał jedną czy dwie okazje do zagrania, zagrał źle i Ernest go skreślił. Ja wolę jego niż Firpo. Alba też grał jako skrzydłowy a po przyjściu do Barcy zrobił się dobrym lewym obrońcą więc dałbym szansę też Cucurelli

4

Cała trójka powinna być w pierwszej drużynie plus Inaki Pena. Odzyskać Todibo, kupić napastnika i koniec.
Trzeba skupić się na sprzedaży zbędnych piłkarzy jak Rakitic, Vidal, Braitwaith, Neto.
Może pozbyć się Firpo i ściągnąć Mirandę/ Cucurellę.
Nie wiem dalej co z Cou...

0

@ściah powodzenia dalej!

0

@ściah To żegnajcie, to pożegnanie z FCBarca.com?

3

Wymiana Semedo na Cancelo to bezsens. Poziom podobny. Na plus Semedo przemawia to, że zaczyna rozumieć filozofię Barcy. Cancelo zaczyna od zera

1

W punkt! Oddałeś dokładnie to co uważam od dawna!
Dzęki!

0

@Maniac zapchajdziury są spoko. Problemem są zawodnicy, którzy są sprowadzani za grubą kasę i nie grają na swoich pozycjach- Griezmann, de Jong.

5

nie wiem jak wygląda jego pensja, ale chyba nie jest jakaś niebotyczna. Mimo wszystko mógłby zostać, jako zapchaj dziura na kilku pozycjach. Umiejętności umiejętnościami, ale trzeba przyznać, że serducho zostawia dla tej drużyny

0

@jeyx77x jakbyś poprosił o wskazanie Litwy, Łotwy, Estonii większość nie umiałaby odpowiednio pokazać.
Znam typa,co długo myślał że Łotwa i Litwa to to samo

1

@Unique dziś 22.00 na Canal Plus

0

@budel17 Nie ogarnąłbym PLNów chyba...

0

@budel17 o jakiej walucie mówisz? ????

0

@fenix1983 ja jestem tego samego zdania :) ALe wiesz- im więcej masz, tym więcej narzekasz że masz mało :D

0

wcale mnie to nie dziwi. Mają najwięcej więc najgłośniej krzyczą.

Swoją drogą gdyby nie trzymanie szrotu, pensje sekcji piłkarskiej byłby dużo niższe. Griezmann, Rakitić- tylko ich odjąć i już dużo lepiej to wygląda

0

będzie dym jak nic xD

1

Piłkarze jak zwykle nie potrafią się zachować i stanąć na wysokości zadania. Druga sprawa, że ten żałosny zarząd niech teraz ratuje sytuację skoro popodpisywał piłkarzy bez głowy z absurdalnymi zarobkami

0

jak czytam o tej uefie pierdzielonej, to coraz bardziej jestem za super ligą- bez nadzoru tej chorej instytucji

2

@AnnaMarianna Halle Berry :)

0

@MarioVeB! dokładnie. W City nie potrafił się przebić (przy średniej jakości LO), dajmy czas.

0

@Gappeq nie wszystkie z PL komentarzem. Jakość przeważnie full hd

1

W takim momencie czas wyciągnąć dysk z archiwalnymi meczami Barcy :)
Zaczynam od Barca- Real 6:2

5

Barcelona vs Athletic 30.05.2015
Leo Messi


0

@SeeleyBooth to ten z komentarzem Borek/ Kołtoń?

0

@Fake69 nie obiecuj :D

1

@TheNekro94 strasznie duzo takich wpisów się pojawia. Nagle wszyscy są znajomymi lekarzy którzy mają tajne info, byli/żyją w Lombardii, albo byli w Wuhan
Nie mówię, że to nie jest prawda co tu jest napisane, ale ilość takich tekstów jest po prostu zatrważająca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?