Czołem, Czytałem gdzieś, że Pio Pio mógłby zostać wypożyczony do innego klubu, żeby się odblokował. Pytanie. Kojarzycie w historii taką sytuację, że zawodnik jest wypożyczony by odbudować się i wraca odmieniony w top formie i błyszczy? Ja nie mogę sobie przypomnieć...
Nie mówię tu o zawodnikach młodych, tylko o ukształtowanych pilkarzach jakich jest Pio
@Sulej znam kawałki Igo. Dlatego uważam że to co odstawił na Męskim Graniu to żenada. Nie uważam, że edycja była mega słaba, to on zaniżał poziom. Wojenka czy Długość dźwięku samotności to barbarzyństwo
Jak podobają się nowe płyty Męskiego Grania? Dla mnie najsłabsza edycja od lat. Ten cały IGO?! Co to ma być? Drze ryja zamiast śpiewać, dramat. Dla mnie najlepsze edycje to 2016 (OSTR, Podsiadło, Organek) oraz 2018 (Zalewski, Podsiadło, Kortez)
Obejrzałem obszerne skróty meczów BVB- Inter oraz Chelsea - Ajax. Boże, ileż ja bym dał żeby nasi piłkarze grali chociaż ze zbliżonym zaangażowaniem jak piłkarze tych drużyn
Co sądzicie o tym ignorowaniu we wczorajszym meczu Griezmanna? Ewidentnie jest pomijany, gdy tylko jest jakaś alternatywa to podania. To co zrobił Suarez w końcówce meczu, to karygodne. Nieważne, że 5:1. W takiej sytuacji musi wyłożyć piłkę do Griezmanna, a nie po raz kolejny pokazywać że jest giermkiem Leo.
16
@kielon93 w Hiszpanii to obowiązek chyba
1
@Janiama ja wiedziałem, bo pisałem pracę o Michelin. Wtedy jednak byłem w szoku nie mniejszym niż Ty :)
0
Łyknąłem 3 odcinki. Świetny dokument
31
@ViscaBarca123 - niezmiennie. Nieocenione źródło informacji o La Masii i naszych wychowankach
2
Co takiego w grę wnosi piłkarz za ponad 100 mln euro, czego nie wnosi 17 letni wychowanek?
Oprócz blond czupryny oczywiście...
0
Podrzuci ktoś jakieś fajne źródełko na ACE stream?
1
@VamosRakieta haha. No niech będzie :D
0
Czołem!
Poleci ktoś jakiś tablet dla babci? Nie musi być rakieta, tylko żeby dość płynnie chodził. Internet, jakieś mini gierki.
Do 500pln
8
Brzmi jak plan :D
Osłabić w styczniu najsłabszą formację w drużynie :D
0
@nieprzysiadalnosc
RPS- Pozwól mi żyć - mnie rusza
0
Czołem,
Czytałem gdzieś, że Pio Pio mógłby zostać wypożyczony do innego klubu, żeby się odblokował.
Pytanie. Kojarzycie w historii taką sytuację, że zawodnik jest wypożyczony by odbudować się i wraca odmieniony w top formie i błyszczy? Ja nie mogę sobie przypomnieć...
Nie mówię tu o zawodnikach młodych, tylko o ukształtowanych pilkarzach jakich jest Pio
0
@Wichurek nie rozumiem co to ma do rzeczy
0
@Sulej znam kawałki Igo. Dlatego uważam że to co odstawił na Męskim Graniu to żenada.
Nie uważam, że edycja była mega słaba, to on zaniżał poziom. Wojenka czy Długość dźwięku samotności to barbarzyństwo
0
Jak podobają się nowe płyty Męskiego Grania?
Dla mnie najsłabsza edycja od lat. Ten cały IGO?! Co to ma być? Drze ryja zamiast śpiewać, dramat.
Dla mnie najlepsze edycje to 2016 (OSTR, Podsiadło, Organek) oraz 2018 (Zalewski, Podsiadło, Kortez)
16
@Odesseiron
Świetny dowcip. Zrobiłeś mi dzień- dzięki.
0
Orientuje się ktoś czy Lautaro Martinez ma paszport UE?
2
3
zamieniłbym słowo konkurenta na następcę... :)
11
Panny z fochem (nie obrażając Panien).
Ter Stegen powinien być kapitanem tego 'zespołu'.
41
Zacząć biegać- tak na początek
0
@sensej ja natomiast napiłem się z kumplem wódeczki- też nie żałuję :D
15
Sergi Roberto Lubi to!
Szkoda, że nie mamy w kadrze drugiego LO i Semedo musi grać na lewej stronie
3
Obejrzałem obszerne skróty meczów BVB- Inter oraz Chelsea - Ajax.
Boże, ileż ja bym dał żeby nasi piłkarze grali chociaż ze zbliżonym zaangażowaniem jak piłkarze tych drużyn
9
Brawo!
Ależ ja na niego liczyłem ładnych kilka lat temu...
0
@Destiny to prawda- Antułan nie jest idealny, ale jest mi zwyczajnie go szkoda, bo ten cały beton tylko potrafi wypatrzeć Leo na boisku.
Przykre to
0
@tbas zastanawiam się co taki komentarz wnosi. Ni to śmieszne, ni mądre. Dziwne
1
Co sądzicie o tym ignorowaniu we wczorajszym meczu Griezmanna? Ewidentnie jest pomijany, gdy tylko jest jakaś alternatywa to podania. To co zrobił Suarez w końcówce meczu, to karygodne. Nieważne, że 5:1. W takiej sytuacji musi wyłożyć piłkę do Griezmanna, a nie po raz kolejny pokazywać że jest giermkiem Leo.
0
@KapiFCB
np Ibakę + Cousinsa (wiem, że w GSW szału nie robił)
Harden na pewno jest lepszy w ataku- w sumie pewnie najlepszy w lidze
6
@messi564 i Pep i Ronaldinho potwierdzali że Guardiola chciał zostawić brazylijczyka. Odejście było podobno decyzją Roniego
0
@Arkon raczej nie wydaje mnie się, ale kto wie :)