0

@Colon
Klopp
Mou
Pep
van Gaal
Bielsa
Tata Martino

1

@Lamora nie wiem, czy Słowacja podchodzi pod zachód, ale Słowacy też wkroczyli do PL razem z hitlerowacami

0

@forest no na przykład coś takiego

0

Ten to jest złotousty.bpo Bilbao mówi, że przegraliśmy po golu w końcówce. Teraz, że jesteśmy w trudnej grupie. No niesamowity jest. Głębokie przemyślenia.
Dzięki Amor, bez Ciebie bym tych rzeczy nie wiedział.

0

0

@culesjasiules Bentancur chyba nie ma paszportu UE, więc odpada

0

@michaleu Masz może info ile miał Bojan, gdy debiutował?

4

Jezu jak to dobrze, że za tydzień zamykają to okienko...

1

@Mizander zazdro :) Ja byłem raz. 5 dni. Zdecydowanie za krótko- nie zdążyłem wszystkiego zobaczyć

0

@Mizander na długo spadasz do Barcy? :)

0

@VenoM tak. Proponuję zainteresować się tym 'agentem'. Chodząca wiarygodność

3

Agent Dembele jest ostatnią osobą której uwierzę

13

Oddać Juve Dembele. Jak najszybciej, zanim zorientują się że to głupota

0

@VandaI Sam go długo broniłem, bo młody, bo talent... ale kurde bez przesady.

40

Już to kiedyś pisałem.
To jest paranoja. Od gościa za 150 MLN nie oczekujemy dobrej gry, goli, asyst tylko żeby nie spóźniał się na treningi, stawiał się na badania. To jest absurd!

Dla mnie gość do odstrzału. Pod kopułą nic się nie poprawi.

0

@Wilczeq
MATS- Semedo, Pique, Lenglet, Firpo- Busi, Arthur, De Jong- Leo (Puig), Griez, Rafinha

0

@Mathew86 Dla mnie zdecydowanie Towsend :)

ps. te kobiece bramki to żart jakiś :D

2

@ksobi Właśnie takie podejście do sprawy powoduje, że ten Kraj nigdy nie dojdzie do normalności

0

@4drian0 Brak chęci, czy umiejętności może?

0

@Zodiac Szału nie ma? Od każdego możemy (a jeśli gra się nie zmieni to na pewno dostaniemy) spokojnie dostać baty. No może oprócz Doniecka i Benfici.

1

@HarryZTybetu you made my day :D

0

@MichalZZZ
Angielska
- WHU bo mają fajne koszulki :D
Włoska
- Roma, bo Totti
Niemiecka
- BVB, bo trio z Polski, Ebi, Andreas Moeller i kibice
Francuska
- Marsylia, bo Stade Velodrome
Portugalska
- Benfica, bo skauting i talenty
Holenderska
- Ajax, bo Johan
Polska- Mławianka Mława, bo rodzinne miasto :)

1

@Kidd dodajmy, że piwo w butlach bezzwrotnych :)

0

@RonaldoR9
Czuję, że Lundstram podskoczy z ceną po następnej kolejce :) Martial super opcja- raczej 90% meczów w pierwszym składzie

3

Czy MŚ w koszykówce będą transmitowane w TV?

0

Ogląda ktoś ligę francuską? Czy Miranda jest w stanie wygryźć Amaviego z OM na lewej obronie? Amavi kojarzy mi się z dość solidnym poziomem

0

@Arkon później grał chyba jeszcze w Hercie Berlin

1

@Arkon super grajek z Bayeru Leverkusen

0

@monsterrize chyba dawno nie oglądałeś ligi angielskiej

0

@Apeyron
Piłkarze zbierają punkty za osiągnięcia w realu. Za gole, asysty, czyste konta itd. masz 100 mln na 15 piłkarzy. Budujesz skład i czekasz jak popiszą sie twoi wybrańcy w danej kolejce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?