0

@Tomek54321 teraz to niech się pocałują w zad. Przespali okno transferowe i zbiorą żniwo. Nie dość, że nie znaleźli następcy/ zastępcy Suareza to jeszcze oddali Pereza.

0

@NeroTFP Dla Szpaka to chyba ostatni turniej. Gdzieś czytałem, że koniec kariery po ME

3

Boże, dokąd zmierza ten klub?

1

@messi564 Podobno raczej nie w tym sezonie. Curry coś tam trenuje, ale chyba nie ma sensu zeby wracał na silę

2

@messi564 Cała drużyna się rozpadła w sumie. Kontuzje Currego i Klaya. Odejście Duranta, Iguodali
Posypało się :)

14

Wyobrażacie sobie orgazm Bartomeu, gdy przegramy wszystko i nie trzeba będzie wypłacić ani eurocenta premii dla piłkarzy? xD

0

Komentarz usunięty

0

@Lacazette z premiami dla Agentów. Mówię o kwocie dla klubu

0

Rano pisałem, że dziwny rynek jest bo Pio droższy od Haalanda.
Teraz jakiś Trincao droższy o 50 % od Haalanda...

0

@student97r tak tak- wiem :) I pewnie dostanie MIP, ale nie lubię patrzeć na jego grę :)

0

@student97r to prawda. Jednak Ingram wciąż mnie nie przekonuje

21

Ten rynek piłkarski jest dziwny.
Piątek droższy od Haalanda :)

0

@Lord_Vader tępa dzida. Kwiatek do korzucha (Borków, Polów i innych Kołtoniów). Nie wnosi swoją osobą nic. 'Kariera' zaczęła się od zdjęcia przy tablicy z wyeksponowaną d*pą. Śmiech z niej. Ja ją zablokowałem bo nie mogę patrzeć na nią.

0

@FCB24
nie jestem ekspertem, ale polecam XiaoMi Redmi Airdots, tak jak @osa91
Jakość dźwięku bardzo dobra, bateria- rewelacja.

0

@NaFazieHitman w FM19 petarda :D

0

Nieudańcy nie kupią nikogo a 31 powiedzą, że mamy optymalną kadrę xD

0

@KamQiX RSSS był otwarty na negocjacje z Tottenhamem, ale się nie dogadali. Moim zdaniem dużo lepsza opcja niż Rodrigo

0

Czemu nie zainteresujemy się Williamem Jose? Zawsze mi się podobał, ten sezon ma bardzo dobry

1

@Hubert98
Akcja ciekawa- zwłaszcza w pierwszym sezonie. Kiedy wydaje się, że już wiesz ocb w historii to koniec odcinka pokazuje Ci, że guzik wiesz tak naprawdę :) Świetna rola Pullmana.
Drugi sezon ciut przekombinowany i kończy się tak trochę z pupy, ale całość oceniam na mocne 7/10

0

@Hubert98 the sinner

5

Nigdy nie byłem fanem MJ. Odkąd zacząłem interesować się NBA to Kobe był dla mnie punktem odniesienia. Teraz to LBJ...
Nie wierzę. W nocy oglądałem mecz LAL z 76ers i Kobe na trybunach...
Szok

0

@Messibestplayerintheworld
Nie głupi. Nie pytam który lepszy, tylko który bardziej potrzebny

0

Lautaro czy Neymar?
Jeden argument

0

@NeroTFP
Republika, Queen

0

Jakie jest Wasze zdanie na temat Neto? Dla mnie póki co to straszne pudło transferowe. Przeciętny bramkarz za 30 baniek. Wymienić Jaspera na Neto...

0

@Geble Ja tragedii nie robię, tylko próbuję sobie przypomnieć :)

0

Jak wczoraj Laskowski wymawiał nazwisko Riquiego?

Pujdż?

0

@Mat_Cat Tak jak Prince...

3

@Keriox Jesli to prawda, to mało ambitnie. Kibice raczej zachwyceni nie są

1

@Norkusik ja odebrałem wczoraj i tylko informowali, że na 30ste urodziny bańka do wygrania w loterii. Spokojnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?