@Tomek54321 teraz to niech się pocałują w zad. Przespali okno transferowe i zbiorą żniwo. Nie dość, że nie znaleźli następcy/ zastępcy Suareza to jeszcze oddali Pereza.
@Lord_Vader tępa dzida. Kwiatek do korzucha (Borków, Polów i innych Kołtoniów). Nie wnosi swoją osobą nic. 'Kariera' zaczęła się od zdjęcia przy tablicy z wyeksponowaną d*pą. Śmiech z niej. Ja ją zablokowałem bo nie mogę patrzeć na nią.
@Hubert98 Akcja ciekawa- zwłaszcza w pierwszym sezonie. Kiedy wydaje się, że już wiesz ocb w historii to koniec odcinka pokazuje Ci, że guzik wiesz tak naprawdę :) Świetna rola Pullmana. Drugi sezon ciut przekombinowany i kończy się tak trochę z pupy, ale całość oceniam na mocne 7/10
Nigdy nie byłem fanem MJ. Odkąd zacząłem interesować się NBA to Kobe był dla mnie punktem odniesienia. Teraz to LBJ... Nie wierzę. W nocy oglądałem mecz LAL z 76ers i Kobe na trybunach... Szok
0
@Tomek54321 teraz to niech się pocałują w zad. Przespali okno transferowe i zbiorą żniwo. Nie dość, że nie znaleźli następcy/ zastępcy Suareza to jeszcze oddali Pereza.
0
@NeroTFP Dla Szpaka to chyba ostatni turniej. Gdzieś czytałem, że koniec kariery po ME
3
Boże, dokąd zmierza ten klub?
1
@messi564 Podobno raczej nie w tym sezonie. Curry coś tam trenuje, ale chyba nie ma sensu zeby wracał na silę
2
@messi564 Cała drużyna się rozpadła w sumie. Kontuzje Currego i Klaya. Odejście Duranta, Iguodali
Posypało się :)
14
Wyobrażacie sobie orgazm Bartomeu, gdy przegramy wszystko i nie trzeba będzie wypłacić ani eurocenta premii dla piłkarzy? xD
0
Komentarz usunięty
0
@Lacazette z premiami dla Agentów. Mówię o kwocie dla klubu
0
Rano pisałem, że dziwny rynek jest bo Pio droższy od Haalanda.
Teraz jakiś Trincao droższy o 50 % od Haalanda...
0
@student97r tak tak- wiem :) I pewnie dostanie MIP, ale nie lubię patrzeć na jego grę :)
0
@student97r to prawda. Jednak Ingram wciąż mnie nie przekonuje
21
Ten rynek piłkarski jest dziwny.
Piątek droższy od Haalanda :)
0
@Lord_Vader tępa dzida. Kwiatek do korzucha (Borków, Polów i innych Kołtoniów). Nie wnosi swoją osobą nic. 'Kariera' zaczęła się od zdjęcia przy tablicy z wyeksponowaną d*pą. Śmiech z niej. Ja ją zablokowałem bo nie mogę patrzeć na nią.
0
@FCB24
nie jestem ekspertem, ale polecam XiaoMi Redmi Airdots, tak jak @osa91
Jakość dźwięku bardzo dobra, bateria- rewelacja.
0
@NaFazieHitman w FM19 petarda :D
0
Nieudańcy nie kupią nikogo a 31 powiedzą, że mamy optymalną kadrę xD
0
@KamQiX RSSS był otwarty na negocjacje z Tottenhamem, ale się nie dogadali. Moim zdaniem dużo lepsza opcja niż Rodrigo
0
Czemu nie zainteresujemy się Williamem Jose? Zawsze mi się podobał, ten sezon ma bardzo dobry
1
@Hubert98
Akcja ciekawa- zwłaszcza w pierwszym sezonie. Kiedy wydaje się, że już wiesz ocb w historii to koniec odcinka pokazuje Ci, że guzik wiesz tak naprawdę :) Świetna rola Pullmana.
Drugi sezon ciut przekombinowany i kończy się tak trochę z pupy, ale całość oceniam na mocne 7/10
0
@Hubert98 the sinner
5
Nigdy nie byłem fanem MJ. Odkąd zacząłem interesować się NBA to Kobe był dla mnie punktem odniesienia. Teraz to LBJ...
Nie wierzę. W nocy oglądałem mecz LAL z 76ers i Kobe na trybunach...
Szok
0
@Messibestplayerintheworld
Nie głupi. Nie pytam który lepszy, tylko który bardziej potrzebny
0
Lautaro czy Neymar?
Jeden argument
0
@NeroTFP
Republika, Queen
0
Jakie jest Wasze zdanie na temat Neto? Dla mnie póki co to straszne pudło transferowe. Przeciętny bramkarz za 30 baniek. Wymienić Jaspera na Neto...
0
@Geble Ja tragedii nie robię, tylko próbuję sobie przypomnieć :)
0
Jak wczoraj Laskowski wymawiał nazwisko Riquiego?
Pujdż?
0
@Mat_Cat Tak jak Prince...
3
@Keriox Jesli to prawda, to mało ambitnie. Kibice raczej zachwyceni nie są
1
@Norkusik ja odebrałem wczoraj i tylko informowali, że na 30ste urodziny bańka do wygrania w loterii. Spokojnie :D