0

Poleci ktoś jakies fajne krótkometrażowe filmy, najlepiej dramaty, psychologiczne? Coś w stylu "Mocna kawa wcale nie jest taka zła" :)

0

@PatrykBarca Początek u Emeryego miał dobry. Teraz bardzo przygasł

3

Czas na FC Milan, czy tam AC Barcelona...

13

Sprzedajemy młodszego gracza, z mniejszą pensją. Bierzemy starszego, z wyje*aną w kosmos pensją i wcale nie lepszego gracza. Czego nie rozumiecie?

0

@v3go daj Boże :)

0

@PatrykBarcelona jeśli dla ciebie bycie kibicem= oglądanie meczu to 'szanuję' :D

2

Jak zagra dziś Griezmann, a nie Fati od pierwszej minuty to nie oglądam.

0

@tommyVERceti
Pink Floyd- The Dark Side of the Moon- chyba najlepsza płyta (jeśli chodzi o cały album) w historii muzyki

0

@Misugi14 Pamiętam go bardziej z Porto i FM 07 i 08 :D

2

@Doniu814 od czasu transferu Neya zapłacenie ponad 100 baniek za kogokolwiek nie robi na nikim wrażenia

32

Katalończycy odwołali się do klauzuli wynoszącej 170 milionów euro, przekonani, że nikt nie jest w stanie jej zapłacić.

Podobna historia chyba miała już u nas miejsce? xD

5

@Danny Gaucho od zawsze żałowałem że nie przyszedł do nas z Atletico

2

Ten Boateng nie jest Niemcem :D

1

@AmigoBlancos 11 lat... szok. Jakby to było wczoraj

3

@FafitFCB obrzydlistwo! Surowa jest świetna, gotowana nie do przełknięcia!

0

@KapitanFCB Kto tak twierdzi?

0

@kamiVeB Giannis, LBJ, Luka

0

@damiano16398 aaa to się zgadzam

0

@kruszkiewicz ale który? Ten czy tamten?

0

@VeB77 jeśli to prawda to udana dla nas wymiana. Pod warunkiem że ściągniemy Emersona z Betisu i sprzedamy/wymienimy Ivana i Arturo

0

@kamiVeB jak to?! Na PS4 za 21 kupiłem :(
Zgłaszam reklamację! Niech oddajo kase złodzieje!

0

@MesQueUnClub_87 Dzięki :) Szukam zatem Transmitera- spróbuję jednak takiego z opcją zestawu głośnomówiącego

0

@cracker chyba wypróbuję najpierw transmiter. Dzięki :)
Co do jakości- dobrze jak jest dobra, ale głośniki fabryczne też szału nie robią wiec nie mam prawa wymagać cudów od kostki za 200 pln

0

@MesQueUnClub_87 czytałem o nim sporo dobrego. A powiedz mi jak to jest z gubieniem częstotliwości w trasie? Masz ten problem?

0

@MesQueUnClub_87 A mógłbyś podrzucić model jakiego używasz?

0

@deszczyk89 Dzięki- ale tak jak pisałem głównym poście- nie mam AUXa :/

0

@cracker No właśnie jestem trochę tępy w te klocki dlatego jakby szukam gotowca :) To co tu opisałeś brzmi dla mnie jak z poradnika naukowego dla elektryków. Moje zdolności w tych tematach skończyłyby się na prawidłowym (mam nadzieję) wpięciu kostek
Skoda Octavia II/ radio Stream

0

@MesQueUnClub_87 A jak to jest z tymi częstotliwościami? Nie gubią się w trakcie dłuższych tras?
ładnych kilka lat temu miałem (badziewie takie za 30 pln pewnie) to jak jeździłem po mieście to luz- w dalszych trasach gubił częstotliwości i jakość dźwięku była do d..y

0

Czołem!

Kupował ktoś/ korzystał z takiego czegoś jak moduł bluetooth do radia samochodowego? Niestety moja Skoda nie posiada Bluetooth (ani AUX niestety) i zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Na alledrogo znalazłem taki moduł z kosatkami do wpięcia tylko między radiem a zasilaniem (200 pln). Kojarzy ktoś coś? Sprawdza się takie rozwiązanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?