@Remi1899 Wydaje mi się, że Griez wykonał rzut rożny bez gwizdka więc jakby faul nie był w trakcie gry. Dostał żółtą za przepychanki ale nie w trakcie trwania akcji
UEFA wybrała 50 najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia. Wśród nich:
Michał Karbownik (POL, 18 – Legia)
A left-sided defender who can play an N'Golo Kanté role in midfield, Karbownik is a Legia regular, and could be the most expensive player in Ekstraklasa history when he leaves
@SuperPatsonFCB Moim zdaniem to media powinny dac mu spokój. Non stop tylko Dawid w 17 lidze niemieckiej, Dawid w okręgówce. Moim zdaniem przy tak słabym charakterze to jest dla niego złe. Nakłada coraz to nową presję. Bo on musi! Gunwo. Nic nie musi. Oby w końcu wyszedł z tego bagna
1
@Odesseiron dzięki :)
0
@Odesseiron tak z ciekawości. na co hajsu z takiej kary idą? :)
0
@sewciu50 nic lepszego już dziś nie zobaczymy :D Dzięki!
8
Też macie tak, że jak klikacie na ikonkę 'Artykuły od ostatniej wizyty' przenosi Was do wszystkich artykułów, a nie faktycznie do tych nowych?
0
@Suzu dzięki bardzo
2
@Suzu co to za furka?
2
Barca wybrała następcę Grubego- czyli Luisa Suareza.
Ten z '29'
0
@Remi1899 jak to bez rozpoczęcia akcji nie mógłby dać kartki? Przed/ po meczu może dać a bez rozpoczęcia akcji nie? Coś tu nie gra
2
@Remi1899 Wydaje mi się, że Griez wykonał rzut rożny bez gwizdka więc jakby faul nie był w trakcie gry. Dostał żółtą za przepychanki ale nie w trakcie trwania akcji
20
Cel Bartka osiągnięty. Pojechali do Arabowa, zgarnęli wagon dolarów, a premii piłkarzom za zwycięstwo nie trzeba płacić- złoty interes
3
Wypowiedź Leo na gorąco:
0
@viscajasiek e tam. mamy Recę! :D
0
@DonAndresFCB Ja też nie, ale co tydzień zachwyty na TT nad jego talentem :)
11
UEFA wybrała 50 najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia. Wśród nich:
Michał Karbownik (POL, 18 – Legia)
A left-sided defender who can play an N'Golo Kanté role in midfield, Karbownik is a Legia regular, and could be the most expensive player in Ekstraklasa history when he leaves
uefa.com
Jak było to sory :)
0
@Kurkmen Sprzedać i postawić na Ansu/ Pereza
2
@Gaucho ja nawet sobie playlistę na Spotify zrobiłem :D
https://open.spotify.com/playlist/6ogqRQvLdImJWZUjFlb6bu?si=-XwwL7GRRJ-ft8YL5s9cKA
0
@masq gracz dobry, ale gdzie/ za kogo miałby grać?
0
@Mroziu tak się składa, że jestem ;)
Dalej nie rozumiem co to ma do rzeczy.
Ale widzę zielone sypnęły więc plus dla Ciebie xD
0
To że Valverde zostanie ojcem spowoduje, że dojrzeje?
Ciekawa teoria
0
@rademenes żałuję, że na sześciu nie skończyłem :)
16
Prawda jest taka, że sędziowie dali d... Karny ewidentny i co najmniej żółta dla Clementa
0
@rademenes Ostatni Jedi to jakaś kpina :) Przebudzenie mocy jeszcze ujdzie jakoś
0
Gdybyście mieli ułożyć skład na dzisiejsze El Clasico z piłkarzy Barcy których 'pamiętacie'/ oglądaliście to wyglądałby on...?
U mnie:
Valdes- Alves, Puyol, Pique, Abidal - Yaya, Xavi, Iniesta- Ronaldinho, Eto'o, Messi
1
@barteq widziałem wczoraj :) Super!
5
@kenneth99
Jak pierwszy raz to widziałem to spadłem ze swojego dinozaura ze śmiechu :)
2
@gurales
Napoli
- Barcelona
Real Madrid -
Leipzig
Atalanta
- Valencia
Chelsea
- Juventus
Lyon
- Bayern
Tottenham - Paris
Atlético
- Man City
Dortmund - Liverpool
2
@Coutinho007 siedem, tylko nie mienszaj bo słodkiej nie lubię
1
@insp1re FM19 jest świetny moim zdaniem :) ja płaciłem 100pln i nie żałuję
0
@SuperPatsonFCB Moim zdaniem to media powinny dac mu spokój. Non stop tylko Dawid w 17 lidze niemieckiej, Dawid w okręgówce. Moim zdaniem przy tak słabym charakterze to jest dla niego złe. Nakłada coraz to nową presję. Bo on musi! Gunwo. Nic nie musi.
Oby w końcu wyszedł z tego bagna
2
@Thoms94 Nie ma porównania nawet. BB