1

@Odesseiron dzięki :)

0

@Odesseiron tak z ciekawości. na co hajsu z takiej kary idą? :)

0

@sewciu50 nic lepszego już dziś nie zobaczymy :D Dzięki!

8

Też macie tak, że jak klikacie na ikonkę 'Artykuły od ostatniej wizyty' przenosi Was do wszystkich artykułów, a nie faktycznie do tych nowych?

0

@Suzu dzięki bardzo

2

@Suzu co to za furka?

2

Barca wybrała następcę Grubego- czyli Luisa Suareza.
Ten z '29'


0

@Remi1899 jak to bez rozpoczęcia akcji nie mógłby dać kartki? Przed/ po meczu może dać a bez rozpoczęcia akcji nie? Coś tu nie gra

2

@Remi1899 Wydaje mi się, że Griez wykonał rzut rożny bez gwizdka więc jakby faul nie był w trakcie gry. Dostał żółtą za przepychanki ale nie w trakcie trwania akcji

20

Cel Bartka osiągnięty. Pojechali do Arabowa, zgarnęli wagon dolarów, a premii piłkarzom za zwycięstwo nie trzeba płacić- złoty interes

3

Wypowiedź Leo na gorąco:


0

@viscajasiek e tam. mamy Recę! :D

0

@DonAndresFCB Ja też nie, ale co tydzień zachwyty na TT nad jego talentem :)

11

UEFA wybrała 50 najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia. Wśród nich:

Michał Karbownik (POL, 18 – Legia)

A left-sided defender who can play an N'Golo Kanté role in midfield, Karbownik is a Legia regular, and could be the most expensive player in Ekstraklasa history when he leaves

uefa.com

Jak było to sory :)

0

@Kurkmen Sprzedać i postawić na Ansu/ Pereza

2

0

@masq gracz dobry, ale gdzie/ za kogo miałby grać?

0

@Mroziu tak się składa, że jestem ;)
Dalej nie rozumiem co to ma do rzeczy.
Ale widzę zielone sypnęły więc plus dla Ciebie xD

0

To że Valverde zostanie ojcem spowoduje, że dojrzeje?
Ciekawa teoria

0

@rademenes żałuję, że na sześciu nie skończyłem :)

16

Prawda jest taka, że sędziowie dali d... Karny ewidentny i co najmniej żółta dla Clementa

0

@rademenes Ostatni Jedi to jakaś kpina :) Przebudzenie mocy jeszcze ujdzie jakoś

0

Gdybyście mieli ułożyć skład na dzisiejsze El Clasico z piłkarzy Barcy których 'pamiętacie'/ oglądaliście to wyglądałby on...?

U mnie:

Valdes- Alves, Puyol, Pique, Abidal - Yaya, Xavi, Iniesta- Ronaldinho, Eto'o, Messi

1

@barteq widziałem wczoraj :) Super!

5

@kenneth99
Jak pierwszy raz to widziałem to spadłem ze swojego dinozaura ze śmiechu :)

2

@gurales
Napoli
- Barcelona

Real Madrid -
Leipzig

Atalanta
- Valencia

Chelsea
- Juventus

Lyon
- Bayern

Tottenham - Paris

Atlético
- Man City

Dortmund - Liverpool

2

@Coutinho007 siedem, tylko nie mienszaj bo słodkiej nie lubię

1

@insp1re FM19 jest świetny moim zdaniem :) ja płaciłem 100pln i nie żałuję

0

@SuperPatsonFCB Moim zdaniem to media powinny dac mu spokój. Non stop tylko Dawid w 17 lidze niemieckiej, Dawid w okręgówce. Moim zdaniem przy tak słabym charakterze to jest dla niego złe. Nakłada coraz to nową presję. Bo on musi! Gunwo. Nic nie musi.
Oby w końcu wyszedł z tego bagna

2

@Thoms94 Nie ma porównania nawet. BB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?