0

@Denver 2008. Fabryka LG. Pamiętam, że pierwsza wypłata to 972 pln xD nie miałem skończonych 19 lat. Nie wiedziałem co z tym hajsem zrobić.
Wcześniej, za dzieciaka skręcanie mebli w salonie meblowym- 30 pln dniówka xD

9

Leo- Cruyff- Cristiano

0

@daniel32778 nie życzę żadnemu piłkarzowi kontuzji, ale może karma jednak jest? Holender tez nie został ukarany za ten atak na Mertensie...
https://static.independent.co.uk/s3fs-public/thumbnails/image/2018/12/12/09/virgil-van-dijk-3.jpg

0

@arkasath oni to chyba robią specjalnie :P

2

@Tomek54321 o tym mówię- a za 5 lat- o matko a skąd takie kontrakty wysokie? Niczego obecna sytuacja ich nie nauczyła...

1

Wspaniały czas na przedłużanie umowy :)

0

@tobiasson92 ogólnie nie popieram rolników, ale akcja zacna :-D

1

@NeroTFP kto to jest? Ja kojarzę tylko Sobotę i Marcinka N.

1

@Danny Gaucho Okej- dzięki za info

1

@Danny Gaucho Ten John Bosman, to ten od którego przypadku powstało prawo Bosmana?

0

@OskarR01 dzięki

0

Joł, wiecie gdzie można obejrzeć Pitbulla, serial? tego starego z Dorocińskim

0

@ronni37 Fevernova

0

@Jacu327 Mason Mount/ Frenkie de Jong za valverde

0

@AllBundy to chyba lepiej dla nas? Bośniaków może ogramy. Nie wiem jak byłoby z Hercegowiną...

4

@AllBundy a Bośnia?

0

@BarcaInfo Czyli pewnie Busi, Roberto, Griez- out

1

@marchisio10 tak, on chyba z depresją wręcz walczył. Szkoda go

2

Robimy licytację nowych Messich?
- Gio dos Santos (akurat jego talentu szkoda mi najbardziej);
- Gai Assulin;
- Maxi Rolon;

1

@Piotii16 etoto, bo wywalili tomka hajtę :P

0

@Tuc nie słucham, nie znam się na rapie, ale słucha się dobrze tego :)

0

@Coutinho007
Marsz Zbigniew Boniek
W Polsce rosną jabłonie...

0

@dv7wisnia normalny- na czasie więc pytam

0

co sądzicie o zakazie uboju rytaulnego?

2

no i mamy prawdziwą '9' !!!

0

@rademenes i po problemie- Garay na stopera, Sturridge na'9' i po sprawie

2

Najgorsze to niestety Griezmann. To chyba najgorszy mecz w Barcelonie. Broniłem go, e ten mecz przelał szalę goryczy

6

@Pilka_jest_okragla Uwielbiam ten komentarz do meczu :)
Wonderful, wonderful, wonderful... How good is he?

0

Patrzyłem na tego Oscara w trakcie meczu i kurczę brzydko się starzeje :P Nabrał sporo masy tłuszczowej :D

1

@patataj może i tak, co nie zmienia faktu że obostrzenia są śmieszne :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?