19 października 2020, 20:03
0
@Denver 2008. Fabryka LG. Pamiętam, że pierwsza wypłata to 972 pln xD nie miałem skończonych 19 lat. Nie wiedziałem co z tym hajsem zrobić.Wcześniej, za dzieciaka skręcanie mebli w salonie meblowym- 30 pln dniówka xD
19 października 2020, 15:49
9
Leo- Cruyff- Cristiano
19 października 2020, 15:23
@daniel32778 nie życzę żadnemu piłkarzowi kontuzji, ale może karma jednak jest? Holender tez nie został ukarany za ten atak na Mertensie...https://static.independent.co.uk/s3fs-public/thumbnails/image/2018/12/12/09/virgil-van-dijk-3.jpg
19 października 2020, 13:56
@arkasath oni to chyba robią specjalnie :P
19 października 2020, 10:11
2
@Tomek54321 o tym mówię- a za 5 lat- o matko a skąd takie kontrakty wysokie? Niczego obecna sytuacja ich nie nauczyła...
19 października 2020, 10:05
1
Wspaniały czas na przedłużanie umowy :)
18 października 2020, 17:41
@tobiasson92 ogólnie nie popieram rolników, ale akcja zacna :-D
18 października 2020, 17:38
@NeroTFP kto to jest? Ja kojarzę tylko Sobotę i Marcinka N.
16 października 2020, 13:45
@Danny Gaucho Okej- dzięki za info
16 października 2020, 12:58
@Danny Gaucho Ten John Bosman, to ten od którego przypadku powstało prawo Bosmana?
16 października 2020, 10:54
@OskarR01 dzięki
16 października 2020, 10:41
Joł, wiecie gdzie można obejrzeć Pitbulla, serial? tego starego z Dorocińskim
16 października 2020, 09:01
@ronni37 Fevernova
15 października 2020, 08:36
@Jacu327 Mason Mount/ Frenkie de Jong za valverde
14 października 2020, 15:09
@AllBundy to chyba lepiej dla nas? Bośniaków może ogramy. Nie wiem jak byłoby z Hercegowiną...
14 października 2020, 13:47
4
@AllBundy a Bośnia?
14 października 2020, 11:23
@BarcaInfo Czyli pewnie Busi, Roberto, Griez- out
14 października 2020, 09:54
@marchisio10 tak, on chyba z depresją wręcz walczył. Szkoda go
14 października 2020, 08:08
Robimy licytację nowych Messich?- Gio dos Santos (akurat jego talentu szkoda mi najbardziej);- Gai Assulin;- Maxi Rolon;
13 października 2020, 13:33
@Piotii16 etoto, bo wywalili tomka hajtę :P
13 października 2020, 08:47
@Tuc nie słucham, nie znam się na rapie, ale słucha się dobrze tego :)
13 października 2020, 08:43
@Coutinho007Marsz Zbigniew BoniekW Polsce rosną jabłonie...
12 października 2020, 13:03
@dv7wisnia normalny- na czasie więc pytam
12 października 2020, 12:44
co sądzicie o zakazie uboju rytaulnego?
6 października 2020, 15:23
no i mamy prawdziwą '9' !!!
6 października 2020, 10:41
@rademenes i po problemie- Garay na stopera, Sturridge na'9' i po sprawie
5 października 2020, 07:57
Najgorsze to niestety Griezmann. To chyba najgorszy mecz w Barcelonie. Broniłem go, e ten mecz przelał szalę goryczy
2 października 2020, 13:06
6
@Pilka_jest_okragla Uwielbiam ten komentarz do meczu :) Wonderful, wonderful, wonderful... How good is he?
2 października 2020, 07:59
Patrzyłem na tego Oscara w trakcie meczu i kurczę brzydko się starzeje :P Nabrał sporo masy tłuszczowej :D
1 października 2020, 10:49
@patataj może i tak, co nie zmienia faktu że obostrzenia są śmieszne :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Denver 2008. Fabryka LG. Pamiętam, że pierwsza wypłata to 972 pln xD nie miałem skończonych 19 lat. Nie wiedziałem co z tym hajsem zrobić.
Wcześniej, za dzieciaka skręcanie mebli w salonie meblowym- 30 pln dniówka xD
9
Leo- Cruyff- Cristiano
0
@daniel32778 nie życzę żadnemu piłkarzowi kontuzji, ale może karma jednak jest? Holender tez nie został ukarany za ten atak na Mertensie...
https://static.independent.co.uk/s3fs-public/thumbnails/image/2018/12/12/09/virgil-van-dijk-3.jpg
0
@arkasath oni to chyba robią specjalnie :P
2
@Tomek54321 o tym mówię- a za 5 lat- o matko a skąd takie kontrakty wysokie? Niczego obecna sytuacja ich nie nauczyła...
1
Wspaniały czas na przedłużanie umowy :)
0
@tobiasson92 ogólnie nie popieram rolników, ale akcja zacna :-D
1
@NeroTFP kto to jest? Ja kojarzę tylko Sobotę i Marcinka N.
1
@Danny Gaucho Okej- dzięki za info
1
@Danny Gaucho Ten John Bosman, to ten od którego przypadku powstało prawo Bosmana?
0
@OskarR01 dzięki
0
Joł, wiecie gdzie można obejrzeć Pitbulla, serial? tego starego z Dorocińskim
0
@ronni37 Fevernova
0
@Jacu327 Mason Mount/ Frenkie de Jong za valverde
0
@AllBundy to chyba lepiej dla nas? Bośniaków może ogramy. Nie wiem jak byłoby z Hercegowiną...
4
@AllBundy a Bośnia?
0
@BarcaInfo Czyli pewnie Busi, Roberto, Griez- out
1
@marchisio10 tak, on chyba z depresją wręcz walczył. Szkoda go
2
Robimy licytację nowych Messich?
- Gio dos Santos (akurat jego talentu szkoda mi najbardziej);
- Gai Assulin;
- Maxi Rolon;
1
@Piotii16 etoto, bo wywalili tomka hajtę :P
0
@Tuc nie słucham, nie znam się na rapie, ale słucha się dobrze tego :)
0
@Coutinho007
Marsz Zbigniew Boniek
W Polsce rosną jabłonie...
0
@dv7wisnia normalny- na czasie więc pytam
0
co sądzicie o zakazie uboju rytaulnego?
2
no i mamy prawdziwą '9' !!!
0
@rademenes i po problemie- Garay na stopera, Sturridge na'9' i po sprawie
2
Najgorsze to niestety Griezmann. To chyba najgorszy mecz w Barcelonie. Broniłem go, e ten mecz przelał szalę goryczy
6
@Pilka_jest_okragla Uwielbiam ten komentarz do meczu :)
Wonderful, wonderful, wonderful... How good is he?
0
Patrzyłem na tego Oscara w trakcie meczu i kurczę brzydko się starzeje :P Nabrał sporo masy tłuszczowej :D
1
@patataj może i tak, co nie zmienia faktu że obostrzenia są śmieszne :D