@Leoo94 Właśnie mój zaufany mechanik kieruje mnie do speca od klimy. A w Gdyni wszyscy polecają tylko jednego- więc termin na za 2 tygodnie. Nic- muszę wytrzymać. Dzięki bardzo :)
Czołem :) zapytanie do znających się na samochodach/ klimatyzacjach.
Klima nabita, niestety jakiś patałach mi to zrobił i nie sprawdził dobrze szczelności- chłodnica przepuszczała. Wymieniona chodnica, klima nabita, wszystko niby si, szczelnaitd- wieje ciepłem. Ktoś podpowie co to może być? Sprężarka/ kompresor? Coś innego? Skoda Octavia II
Serio. Jeśli nie z Klubu to tylko na ławkę. Alba jest dramatyczny w defensywie. Ilość goli straconych po akcjach na naszej lewej stronie to koszmar. Gdyby nie genialny MStS byłoby tego więcej
hehe, ja tylko patrzę jak daleko moje Nuggetsy dojdą :) Po dzisiejszym laniu Blazers, myślę że przed nami ostatni mecz serii i finał konferencji- a czy z Rakietami czy GSW to wszystko jedno :) Raczej obie ekipy poza zasięgiem :)
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Moim zdaniem wczoraj straciliśmy ostatnią szansę na zdobycie LM w erze Leo. Ten skład, jest wypalony/ spełniony- jak zwał tak zwał. Potrzebna jest przebudowa całkowita. Sam De Jong i De Ligt nie wystarczą. Tej drużynie nic nie da już więcej Ivan, Busi, Roberto, Suarez, czy Alba.
Dla mnie wczorajszy mecz był najgorszym jaki widziałem odkąd kibicuję Barcelonie. Ta bezradność była nie do zniesienia. Nawet z PSG i Romą wyglądaliśmy lepiej.
Dla mnie od dawna problemem tej drużyny jest Alba. Okej- super asysty, rajdy. Proszę przeanalizować ile goli straciliśmy po akcjach naszą lewą stroną bo Alby nie było w defensywie. Jeśli nawet był to błędy jak amator. Wszystko to przykryte jest rajdami, asystami, golami ale w defensywie wygląda fatalnie. Lewy obrońca to priorytet dla tej drużyny.
Oczywiście mam nadzieję, że EV pożegna się ze stanowiskiem po sezonie. TO nie jest trener dla Barcy. Brak mentalności zwycięzcy, nie potrafi zmotywować- Liga Mistrzów go przerasta. Cały sezon olewa Malcoma, a jak ciepło się robi to go wrzuca na kilka minut na Anfield. Liczył, że chłopak odwróci losy meczu? Bez jaj.
Dla mnie to koniec sezonu. W d*pie mam Puchar i resztę meczów ligowych. Skupiamy się na NBA :)
Chłopaki utwierdzili mnie w przekonaniu, że nie warto na następny sezon brać Eleven + Canal+ :) Od święta obejrzę coś w necie :)
co do LO- brałbym Moreno z Liverpoolu. Miewał przebłyski fajnej gry 'zarówno w ofenzywie jak i defenzywie'. Nawet jeśli się nie sprawdzi jest na tyle młody, że uda się go sprzedać.
0
@Leoo94
Właśnie mój zaufany mechanik kieruje mnie do speca od klimy. A w Gdyni wszyscy polecają tylko jednego- więc termin na za 2 tygodnie. Nic- muszę wytrzymać. Dzięki bardzo :)
0
@Leoo94
Czynnik niby jest
0
Czołem :) zapytanie do znających się na samochodach/ klimatyzacjach.
Klima nabita, niestety jakiś patałach mi to zrobił i nie sprawdził dobrze szczelności- chłodnica przepuszczała. Wymieniona chodnica, klima nabita, wszystko niby si, szczelnaitd- wieje ciepłem. Ktoś podpowie co to może być? Sprężarka/ kompresor? Coś innego?
Skoda Octavia II
2
@KukiMonster rozwiązaniem problemu w ataku, albo generatorem problemów w drużynie. Już wolę Griezmana
1
Oby tylko Neymar nie wrócił...
11
Lepsza nazwa dla drużyny to chyba Barca Old Boys, bo legend tam jak na lekarstwo :D
2
@Azi
dokładnie o to chodzi :) one nie mają wyglądać, one mają się sprzedawać :)
0
@Borry rymuje się :D
2
Wchodzę tu co parę minut i wciąż bez oficjalki :(
4
Wszelki Duch Pana Boga chwali!!!! :D
0
@Yoshi94 tak czy siak Stuani i Llorente to beznadziejne kandydatury
2
Stuani, Llorente? Może już lepiej Inzaghiego, Drogbę albo Fernando Torresa?
0
brać!
4
Jak to dla Ciebie 'nonejmy' to nie mam pytań...
0
Płakałem jak dzieciak po golu Juliano :D
1
nic mnie tak nie wkurza tu jak pisanie 'lambrowicze' :D
0
jak pierwszy raz słyszałem ten dowcip to spadłem z mojego dinozaura ze śmiechu...
1
Ostatni akapit mnie załamał...
edit. oczywiście nie licząc info dotyczącej Leo
6
Zakończyliśmy Fantasy Premier League :) Dzięki za udział w Lidze LaRambla_FCB.
1. Miejsce: dobry timek/ dobry menedzer- 2440 PKT
2. Miejsce: Harpagany Mudiego/ Michał Spigiel- 2281 PKT
3. Miejsce: Ziemniaki z PL/ Insipid Poppy63- 2259 PKT.
Ja zająłem 4 miejsce- wyprzedzony o 1 punkt w ostatniej kolejce przez Brązowego Medalistę :)
Gratuluję i wracamy jesienią :)
0
Równowaga!!
Szkoda, że kiedyś Iniesta grał z Xavim i równowaga była. Teraz żeby była równowaga musi grać Ivan i Vidal. Dramat
0
Serio. Jeśli nie z Klubu to tylko na ławkę. Alba jest dramatyczny w defensywie. Ilość goli straconych po akcjach na naszej lewej stronie to koszmar. Gdyby nie genialny MStS byłoby tego więcej
7
nic dodać nic ująć...
Punkt 3 i 5 są kluczowe. Klopp tuż po losowaniu par wiedział jakie zmiany w obu meczach zrobi EV :)
0
hehe, ja tylko patrzę jak daleko moje Nuggetsy dojdą :) Po dzisiejszym laniu Blazers, myślę że przed nami ostatni mecz serii i finał konferencji- a czy z Rakietami czy GSW to wszystko jedno :) Raczej obie ekipy poza zasięgiem :)
2
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Moim zdaniem wczoraj straciliśmy ostatnią szansę na zdobycie LM w erze Leo. Ten skład, jest wypalony/ spełniony- jak zwał tak zwał. Potrzebna jest przebudowa całkowita. Sam De Jong i De Ligt nie wystarczą. Tej drużynie nic nie da już więcej Ivan, Busi, Roberto, Suarez, czy Alba.
Dla mnie wczorajszy mecz był najgorszym jaki widziałem odkąd kibicuję Barcelonie. Ta bezradność była nie do zniesienia. Nawet z PSG i Romą wyglądaliśmy lepiej.
Dla mnie od dawna problemem tej drużyny jest Alba. Okej- super asysty, rajdy. Proszę przeanalizować ile goli straciliśmy po akcjach naszą lewą stroną bo Alby nie było w defensywie. Jeśli nawet był to błędy jak amator. Wszystko to przykryte jest rajdami, asystami, golami ale w defensywie wygląda fatalnie. Lewy obrońca to priorytet dla tej drużyny.
Oczywiście mam nadzieję, że EV pożegna się ze stanowiskiem po sezonie. TO nie jest trener dla Barcy. Brak mentalności zwycięzcy, nie potrafi zmotywować- Liga Mistrzów go przerasta. Cały sezon olewa Malcoma, a jak ciepło się robi to go wrzuca na kilka minut na Anfield. Liczył, że chłopak odwróci losy meczu? Bez jaj.
Dla mnie to koniec sezonu. W d*pie mam Puchar i resztę meczów ligowych. Skupiamy się na NBA :)
Chłopaki utwierdzili mnie w przekonaniu, że nie warto na następny sezon brać Eleven + Canal+ :) Od święta obejrzę coś w necie :)
8
...po golach Frenkiego i De Ligta :D
0
Spurs grają jednym napastnikiem :) Pędzej Gomez zastąpi Luisa niż Kane'a :)
1
Ale Krisztianu odpuścił przy golu :D
1
co do LO- brałbym Moreno z Liverpoolu. Miewał przebłyski fajnej gry 'zarówno w ofenzywie jak i defenzywie'. Nawet jeśli się nie sprawdzi jest na tyle młody, że uda się go sprzedać.
0
Barcelona
Praga
Rzym
14
Przykleił się do ludzi którzy zdobyli mu MŚ :)
Lenglet, Laporte, Ben Yedder wciąż pomijani... :)