Nie ubliżam ani siatkarzom, ani piłkarzom ale większości z nich nie można nazwać intelektualistami. Wystarczy sprawdzić wypowiedzi, wywiady.
Jak poczytamy wywiady z siatkarzami to też perełki się znajdą :)
Jakie plany przed GW 7? Co robicie z graczami LFC i Chelsea przed sobotnim meczem? :) Ja zastanawiam się nad zostawieniem na ławce Alonso i wpuszczeniem za niego Wan Bisaki/ Dohertego :)
Hazard, Robertson i Mane- nie do ruszenia raczej :)
Samego Neymara- jako osoby- mi nie żal. Żal mi, że piłkarz chyba z największym wrodzonym talentem (od czasów pojawienia się Leo) tak rozmienił na drobne swoją karierę
Ale mnie wkurza to co się dzieje w piłce. Wiem, że z tego transferu nic nie będzie ale chodzi mi o tendencje panujące na rynku.
Bogaci biorą wszystkich. Jakiś piłkarz zagra jeden dobry sezon w przeciętniaku Ligi Francuskiej, czy w holenderskiej lidze i zaraz kupuje go Barca, Real, City itd.
Kiedyś to było nie do pomyślenia. Ze słabego klubu, do topowego danej ligi dopiero potem jeśli potwierdził swoją jakość szedł do wielkiego klubu. Potem tacy nieźli zawodnicy marnują swój potencjał na ławce/ trybunach w dużym klubie zamiast grać.
Wiadomo- dla wielkiego klubu lepiej zaryzykować 15 mln i ewentualnie stracić niż potem płacić 80 mln za ukształtowanego piłkarza no ale to zmierza do nikąd.
1
Klasyka :)
18
hahaha! Ale dobry dowcip już w tytule :D
Wiadomo, że prędzej Rakitić, Roberto czy Busi zagrają na ŚO niż Cuenca czy inni młodzi :D
nie ten trener :D
0
Dzięki- nie widziałem chyba tego :)
Nie ubliżam ani siatkarzom, ani piłkarzom ale większości z nich nie można nazwać intelektualistami. Wystarczy sprawdzić wypowiedzi, wywiady.
Jak poczytamy wywiady z siatkarzami to też perełki się znajdą :)
0
a co powiedział Kubiak? :)
0
Jesteś wielki!!!
0
Myślę, że są jakieś kruczki, pozwalające na zerwanie umowy w przypadku działania na szkodę Klubu. Tu wizerunek Klubu został nadszarpnięty
0
Boże... Rozwiązać kontrakt i po sprawie.
Nic na nim już nie zarobimy tak czy siak...
2
głupie, nie? strasznie mnie to irytuje
23
Czy ja dobrze zrozumiałem, że inne kluby chcą meczu Barca- Girona w USA? :p
Czemu mają nie chcieć? Zmęczenie rywala im pasuje :D
1
W ataku zagrał świetnie :)
0
Tylko City ma lepszy skład?
Aha.
0
to taka przenośnia :D
0
Przecież on grał w Spurs chyba z milion lat temu... :D
0
na zdjęciu w tle to Ledley King?
0
Przewiduję wygraną LFC, dwa gole powinni strzelić więc szkoda trzymać obrońcę Chelsea. Wciąż się waham jednak :)
0
Czołem FPLowcy!
Jakie plany przed GW 7? Co robicie z graczami LFC i Chelsea przed sobotnim meczem? :) Ja zastanawiam się nad zostawieniem na ławce Alonso i wpuszczeniem za niego Wan Bisaki/ Dohertego :)
Hazard, Robertson i Mane- nie do ruszenia raczej :)
0
Zaczynałem kibicować Barcy, przy poprzednim herbie i jakoś nie przestanę przy nowym :)
Inna sprawa, że nowy mi się nie podoba. Obecny lepszy moim zdaniem :)
3
Jak nie widzisz problemów w tej drużynie to zamilcz...
0
Oprócz Denisa :D
1
Co to za porównanie w ogóle?
Zapytaj jeszcze który trener wolałby Courtoisa od Leo...
Bezsensu
2
Alba, Marcelo, Robertson, Alex Sandro, Marcos Alonso
Kimmich, Carvajal, Trippier, Walker, Azpilicueta (tak na siłę, bo wolałem go na ŚO)
Kolejność losowa
0
Brawo. Dokładnie.
0
Powiedz, że żartujesz... pls...
0
Podobno OK :D nawet dograł mecz do końca :D
14
Samego Neymara- jako osoby- mi nie żal. Żal mi, że piłkarz chyba z największym wrodzonym talentem (od czasów pojawienia się Leo) tak rozmienił na drobne swoją karierę
2
Ale mnie wkurza to co się dzieje w piłce. Wiem, że z tego transferu nic nie będzie ale chodzi mi o tendencje panujące na rynku.
Bogaci biorą wszystkich. Jakiś piłkarz zagra jeden dobry sezon w przeciętniaku Ligi Francuskiej, czy w holenderskiej lidze i zaraz kupuje go Barca, Real, City itd.
Kiedyś to było nie do pomyślenia. Ze słabego klubu, do topowego danej ligi dopiero potem jeśli potwierdził swoją jakość szedł do wielkiego klubu. Potem tacy nieźli zawodnicy marnują swój potencjał na ławce/ trybunach w dużym klubie zamiast grać.
Wiadomo- dla wielkiego klubu lepiej zaryzykować 15 mln i ewentualnie stracić niż potem płacić 80 mln za ukształtowanego piłkarza no ale to zmierza do nikąd.
0
Przesada. Iniesta to nie jest, ale płuca zostawił na boisku
4
2
Co tu gadać: miodzio- jak wszyscy ::
3
Wszyscy przewidują once de gala, czyli EV coś namiesza :)