6 sierpnia 2018, 21:27
0
Umtiti, Vermaelen, Roberto...
6 sierpnia 2018, 20:21
Nie. Do finału LM będziemy wiedzieć czy Cucu się nadaje do gry. Durny komentarz
6 sierpnia 2018, 14:54
Jeśli EV serio obawia się postawić na Cucu/ Mirandę, to nie mam słów. ZERO JAJ u tego Pana.
5 sierpnia 2018, 17:19
Bo w Eleven poza Ćwiąkałą chyba wszyscy za Realem :)
2 sierpnia 2018, 20:51
LaRambla_FCB 94365-19695
2 sierpnia 2018, 12:16
Alexandro? :D Barzagli na PO? Mają tam Cancelo
2 sierpnia 2018, 12:14
będzie glosowanie na trzeciego i czwartego kapitana chyba tylko :)
2 sierpnia 2018, 10:55
1
Dawno tak żenującego gówna nie widziałem. Powiększyć sprzedaż za wszelką cenę! Obrzydliwe. Nie wiem co gorsze- ten ćpun, gwałciciel i fan Che Guevary czy zeszłoroczny f*ck z flagą. Nigdy nie wypiję tego gównianego napoju.
2 sierpnia 2018, 09:50
dobra- dopisze Ci bo już się podniosłem :D Po prostu nie wiem jak się do tego odnieść. Żałośni są :D
2 sierpnia 2018, 08:42
Roma rozniosła Barcelonę :D hahahahah. Pozdro z podłogi :D
1 sierpnia 2018, 14:05
Dokładnie :)
1 sierpnia 2018, 13:50
Polsat ma LM
31 lipca 2018, 10:52
Gdyby zagrał tyle minut co powiedzmy Denis, to dałbym mu szansę. Natrzaskał minut od groma przez dwa sezony i pokazał że nie nadaje się do Barcy.
31 lipca 2018, 09:21
3
Wróci akurat po zamknięciu okna transferowego... ;(
29 lipca 2018, 07:15
Ten to nie powinien nawet okręgówki komentować. Żenujący poziom
27 lipca 2018, 14:14
9
hehe, ankieta dziwna :D od razu wiedziałem, jaka będzie dominująca odpowiedź :D
27 lipca 2018, 12:42
Dokładnie, jak weźmie jakiś gnojek- 12 lat, to ok jeszcze mooooże zrozumiem, ale 24 lata? :D Niech mu ziemnia letkom bendzie :D
27 lipca 2018, 07:08
2
http://pl.memgenerator.pl/mem-image/tu-sie-jebnij-pl-ffffff-13
26 lipca 2018, 11:20
to są chyba trzecie komplety
26 lipca 2018, 11:19
szkoda, że nie o północy... :D
25 lipca 2018, 17:11
Widzę, że masz duże problemy ze wzrokiem. Gdzie napisałem choćby słowo o Andre? Jest Busi, Ivan, Arthur, Cou, Alena, Denis i w razie potrzeby Puig
25 lipca 2018, 10:22
Park Guell, Tibidabo, Wzgórze Montujuic, Stadion Olimpijski :)
25 lipca 2018, 08:56
Używał ktoś jakiegoś PerspiBlocka lub innego medykamentu przeciw potowi? Jakie efekty? Wykończą mnie te temperatury :D
25 lipca 2018, 08:26
Malcom no i starczy. Teraz tylko sprzedawać :) Jeśli uda się sprowadzić Rabiota- to ok, jeśli nie i tak mamy wystarczającą ilość pomocników :)
24 lipca 2018, 09:18
a jeszcze więcej o Malcolmie :D
24 lipca 2018, 09:10
Wracając do tematu- jest aplikacja. To oficjalna apka Premier League. Jest tam zakładka Fantasy :) Duże ułatwienie
18 lipca 2018, 22:44
Zakładam, że Ty największy Wygryw świata? Żałosne
18 lipca 2018, 22:14
Nie wiem czy jest apka. Nie sprawdziłem. Ja robiłem na stronie FPL
18 lipca 2018, 19:49
Leagues> Create and join new league> join league> join private league i wpisujesz :)
18 lipca 2018, 19:46
Kupujesz 15 zawodników, oni otrzymują punkty za rozegrane mecze, gole, asysty, czyste konta. No i dzięki nim i Ty zbierasz punkty. Ot cała zabawa :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Umtiti, Vermaelen, Roberto...
0
Nie. Do finału LM będziemy wiedzieć czy Cucu się nadaje do gry.
Durny komentarz
0
Jeśli EV serio obawia się postawić na Cucu/ Mirandę, to nie mam słów. ZERO JAJ u tego Pana.
0
Bo w Eleven poza Ćwiąkałą chyba wszyscy za Realem :)
0
LaRambla_FCB
94365-19695
0
Alexandro? :D
Barzagli na PO? Mają tam Cancelo
0
będzie glosowanie na trzeciego i czwartego kapitana chyba tylko :)
1
Dawno tak żenującego gówna nie widziałem.
Powiększyć sprzedaż za wszelką cenę! Obrzydliwe. Nie wiem co gorsze- ten ćpun, gwałciciel i fan Che Guevary czy zeszłoroczny f*ck z flagą.
Nigdy nie wypiję tego gównianego napoju.
0
dobra- dopisze Ci bo już się podniosłem :D
Po prostu nie wiem jak się do tego odnieść. Żałośni są :D
1
Roma rozniosła Barcelonę :D
hahahahah. Pozdro z podłogi :D
0
Dokładnie :)
0
Polsat ma LM
0
Gdyby zagrał tyle minut co powiedzmy Denis, to dałbym mu szansę. Natrzaskał minut od groma przez dwa sezony i pokazał że nie nadaje się do Barcy.
3
Wróci akurat po zamknięciu okna transferowego... ;(
1
Ten to nie powinien nawet okręgówki komentować. Żenujący poziom
9
hehe, ankieta dziwna :D od razu wiedziałem, jaka będzie dominująca odpowiedź :D
0
Dokładnie, jak weźmie jakiś gnojek- 12 lat, to ok jeszcze mooooże zrozumiem, ale 24 lata? :D
Niech mu ziemnia letkom bendzie :D
2
http://pl.memgenerator.pl/mem-image/tu-sie-jebnij-pl-ffffff-13
1
to są chyba trzecie komplety
0
szkoda, że nie o północy... :D
0
Widzę, że masz duże problemy ze wzrokiem. Gdzie napisałem choćby słowo o Andre? Jest Busi, Ivan, Arthur, Cou, Alena, Denis i w razie potrzeby Puig
0
Park Guell, Tibidabo, Wzgórze Montujuic, Stadion Olimpijski :)
0
Używał ktoś jakiegoś PerspiBlocka lub innego medykamentu przeciw potowi? Jakie efekty?
Wykończą mnie te temperatury :D
2
Malcom no i starczy.
Teraz tylko sprzedawać :) Jeśli uda się sprowadzić Rabiota- to ok, jeśli nie i tak mamy wystarczającą ilość pomocników :)
0
a jeszcze więcej o Malcolmie :D
0
Wracając do tematu- jest aplikacja. To oficjalna apka Premier League. Jest tam zakładka Fantasy :) Duże ułatwienie
0
Zakładam, że Ty największy Wygryw świata?
Żałosne
0
Nie wiem czy jest apka. Nie sprawdziłem. Ja robiłem na stronie FPL
0
Leagues> Create and join new league> join league> join private league i wpisujesz :)
0
Kupujesz 15 zawodników, oni otrzymują punkty za rozegrane mecze, gole, asysty, czyste konta. No i dzięki nim i Ty zbierasz punkty. Ot cała zabawa :)