0

Umtiti, Vermaelen, Roberto...

0

Nie. Do finału LM będziemy wiedzieć czy Cucu się nadaje do gry.
Durny komentarz

0

Jeśli EV serio obawia się postawić na Cucu/ Mirandę, to nie mam słów. ZERO JAJ u tego Pana.

0

Bo w Eleven poza Ćwiąkałą chyba wszyscy za Realem :)

0



LaRambla_FCB
94365-19695

0

Alexandro? :D
Barzagli na PO? Mają tam Cancelo

0

będzie glosowanie na trzeciego i czwartego kapitana chyba tylko :)

1

Dawno tak żenującego gówna nie widziałem.
Powiększyć sprzedaż za wszelką cenę! Obrzydliwe. Nie wiem co gorsze- ten ćpun, gwałciciel i fan Che Guevary czy zeszłoroczny f*ck z flagą.

Nigdy nie wypiję tego gównianego napoju.

0

dobra- dopisze Ci bo już się podniosłem :D

Po prostu nie wiem jak się do tego odnieść. Żałośni są :D

1

Roma rozniosła Barcelonę :D

hahahahah. Pozdro z podłogi :D

0

Dokładnie :)

0

Polsat ma LM

0

Gdyby zagrał tyle minut co powiedzmy Denis, to dałbym mu szansę. Natrzaskał minut od groma przez dwa sezony i pokazał że nie nadaje się do Barcy.

3

Wróci akurat po zamknięciu okna transferowego... ;(

1

Ten to nie powinien nawet okręgówki komentować. Żenujący poziom

9

hehe, ankieta dziwna :D od razu wiedziałem, jaka będzie dominująca odpowiedź :D

0

Dokładnie, jak weźmie jakiś gnojek- 12 lat, to ok jeszcze mooooże zrozumiem, ale 24 lata? :D
Niech mu ziemnia letkom bendzie :D

1

to są chyba trzecie komplety

0

szkoda, że nie o północy... :D

0

Widzę, że masz duże problemy ze wzrokiem. Gdzie napisałem choćby słowo o Andre? Jest Busi, Ivan, Arthur, Cou, Alena, Denis i w razie potrzeby Puig

0

Park Guell, Tibidabo, Wzgórze Montujuic, Stadion Olimpijski :)

0

Używał ktoś jakiegoś PerspiBlocka lub innego medykamentu przeciw potowi? Jakie efekty?
Wykończą mnie te temperatury :D

2

Malcom no i starczy.
Teraz tylko sprzedawać :) Jeśli uda się sprowadzić Rabiota- to ok, jeśli nie i tak mamy wystarczającą ilość pomocników :)

0

a jeszcze więcej o Malcolmie :D

0

Wracając do tematu- jest aplikacja. To oficjalna apka Premier League. Jest tam zakładka Fantasy :) Duże ułatwienie

0

Zakładam, że Ty największy Wygryw świata?
Żałosne

0

Nie wiem czy jest apka. Nie sprawdziłem. Ja robiłem na stronie FPL

0

Leagues> Create and join new league> join league> join private league i wpisujesz :)

0

Kupujesz 15 zawodników, oni otrzymują punkty za rozegrane mecze, gole, asysty, czyste konta. No i dzięki nim i Ty zbierasz punkty. Ot cała zabawa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?