3

"Niemcy prowadzą obecnie w tabeli Bundesligi z czteropunktową przewagę nad drugą Borussią Mönchenglabach"

Dziwne jakby prowadzili Polacy albo Anglicy :D

0

Ciekawe co jest przyczyną...? Dobrze, że EV nie zajeżdża go w każdym meczu :)

0

Jejku, jak to zleciało...

0

Hahaha. Po prostu rozwaliłeś mnie. Chyba nie rozumiesz pojęcia milenialsów.
To co skopiowałeś, to nie jest użalanie tylko stwierdzenie faktu. Czegokolwiek bym nie robił, będzie to gorsze i mniej płatne od gry dla ukochanego Klubu jakim jest Barca

0

Nawet nie wiem co odpisać na tak kretyński komentarz.
Nigdzie się nie użalałem się ani nie narzekałem, że mam ciężko pracę- wręcz przeciwnie, jestem dumny z tego co robiłem i co robię.
Widać masz problemy z czytaniem. W sumie wnioskując z tonu Twojego komentarza to nie tylko z tym masz problemy, a druga część komentarza dotyczy między innymi Ciebie :)

1

Szału nie zrobił.

a z tym staraniem to jakoś nie do końca się zgodzę. Wystarczy zaobserwować jego zachowanie po stratach- zero próby odbioru czy powrotu do defensywy. O pozaboiskowych ekscesach już pisałem. To chyba nie są za mocne starania?

48

Dla mnie to jest jakie je*anie kotka za pomocą młotka. Co to w ogóle za dyskusja? Wymagamy od gościa za 150 mln-nie bramek czy świetnej gry- tylko punktualności. Co to ma w ogóle znaczyć?? Młody, niedojrzały ble ble ble. Kurczę, ja pracuję od 18 roku życia i NIGDY (przysięgam na miłość do Barcy) nie spóźniłem się do pracy, mimo że mam dużo gorszą pracę i mniej płatną pracę. To kwestia dyscypliny i odpowiedzialności. W dzisiejszych czasach takie pierdzielenie i usprawiedliwianie milenialsów. Wpajanie, że są najlepsi i inni mają się dostosować do nich. Gunwo! Najpier pokaż, że zasługujesz na wyjątkowe traktowanie. Póki co Ousmane nie zasłużył na nic oprócz wymagania od niego odpowiedniego zachowania.
Dokąd ten świat zmierza- dramat.

0

Okeeej- dzięki :D

1

Powie mi ktoś, ocb z tymi rymowankami? :D

0

Taktyczny.

0

Ma za uszami :) Szemrane towarzystwo ogólnie...

0

Czekaj- źle. Pomyliłem typów :D
O Agence Dembele to opowiadał Mati Święcicki w La Liga Loca.
Ja czytałem o kółku wzajemnej adoracji we Francji- Ribery i inne szemrane towarzystwo

0

Poszukam- dostałem kiedyś linka od znajomego z francji

1

Jestem pewien, że ten 'agent' ma fatalny wpływ na Ousmane. Wystarczy poczytać o tym gościu. Typ powinien siedzieć, a nie doradzać młodym piłkarzom.

4

Szybko zrobił się komentującym celebrytą, nie? Irytuje mnie od początku. Nie było go, nie było teraz Twittery, Youtuby i wielki ekspert :D

1

z tym graniem u boku Messiego bym nie szarżował :P póki co... :D

0

Samper jest graczem pierwszego zespołu

0

A gdzie jest 4? Ja widzę 3 :)

9

Oby skład Sportu! :)
edit. Tylko Cuenca za Lengleta :)

0

Wiem, że nie odzyskamy. Pisząc dobrą miałem na myśli 'jak największą'.

1

i jak to się ma do mojego komentarza?

5

Dziś oglądłem La Liga Loca. Mati Święcicki fajnie przedstawił sytuację w otoczeniu Dembele. Niestety, nie widzę przyszłości na Camp Nou przed nim. Im szybciej wyciągniemy za niego dobrą kasę tym lepiej.

0

51*

0

Nuggets i trochę Celtics :)

0

Zwłaszcza Roberto dał z siebie więcej... :p

2

Krawczyk z Norkiem zawsze na czasie :D

0

Piłkarzy mamy świetnych i co? :) To samo Tata Martino- ekipę miał zacną i nic z tego nie wyszło

0

Wydaje mi się że w większej mierze potrzebny jest wizjoner (jak Crujif, Guardiola). Wykonawcy się znajdą, czy to w La Masii czy spoza Klubu :)

0

wróci kiedyś taka Barca?

0

oby nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?