0

bez komentarza...

0

EV moim zdaniem pokazał, że nie ma jaj.
Przestraszył się prowadzenia dużego klubu i pokazał, że nie jest na to gotowy. Boi się zaryzykować, coś zmienić Wystawia w kółko tę samą '11'.
Tragedia. Trzeba powiedzieć sobie wprost. Druga część sezonu jest w naszym wykonaniu bardzo słaba.
Obyśmy dowieźli mistrzostwo...

2

A co jeśli odpadliśmy, żeby nie płacić Valencii premii za Gomesa? :>

0

Najlepsza kadra uzależniona od Messiego od dekady i emerytowanego Iniesty...

0

Dajcie opcję -10, pls...

0

Ja jestem przekonany, że odejdzie...

20

Myślę, że poziom który prezentuje Digne spokojnie mógłby osiągnąć Cucurella, gdyby dostał szansę. Pewnie nawet byłby lepszy od francuza...

0

Leo gra od deski do deski każdy mecz, a Ty martwisz się utrzymaniem rytmu meczowego? :p

0

Mogę to sobie wyobrazić...

2

Mam nadzieję, że szybko strzelą i Leo, Ivan i Luis szybko zejdą

1

Daj Boże, żeby u każdego tak wyglądała 'nienajwyższa forma' :D

0

Robertinho ma rację.
Polecam 10 przejazdowe bilety. Metro w Barcelonie jest moim zdaniem świetnym środkiem transportu. Szybko i tanio. Pamiętaj tylko, że dojazd do samego lotniska wymaga dodatkowego biletu :)

0

Ciekawy jestem czy dałby radę od razu wskoczyć w pierwszą '11'.

0

Siema :)
Jestem przekonany, że Samu zostanie u nas. Jednak gdyby miał odejść, kogo widzielibyście na jego miejsce?

0

Football Manager 2018 :D

0

Moim zdaniem był faul Semedo, no ale... :)

1

Tu raczej strzeba strzelać i wygrać dwoma, trzema bramkami. Jeśli tak będzie- Paulinka na 100% w rewanżu :)

3

to prawda, ale ciężko do Messiego czy Ronaldo porównywać np Puyola, Xaviego, Iniestę, Pirlo czy właśnie Buffona. Wiadomo, że będą zawsze w cieniu takich goleadorów, co nie znaczy że byli gorszymi piłkarzami

13

Dlaczego żenujący? Kolega po fachu wyraża podziw dla jednego z najlepszych piłkarzy ostatniej dekady. Co w tym żenującego?

2

Jeśli nie powoła ani Cucurelli ani Mirandy, to nie mam słów...

1

Nie rozumiem jego fenomenu. Naprawdę. Oglądałem kilka jego filmików i muszę powiedzieć że, z całym szacunkiem do niego, część jego komentarzy jest po prostu prostackie. Często miałem wrażenie ze wypowiada się na tematy o których nie ma zbyt dobrej wiedzy.

2

Argentyna XI:

Romero; Bustos, Otamendi, Rojo, Tagliafico; Meza, Mascherano, Biglia, Lo Celso; Banega; Higuain.

Messi ostatecznie nie gra z powodów ostrożnościowych.

0

Ja go nie skreślam :) 23 lata to już ukształtowany piłkarz. Młodzi są Cuenca i de Ligt :)

0

Podpinam się. Moja żona to ma...

0

Marlon ma już 23 lata, więc z tym młodym wiekiem nie szarżowałbym. No, ale myślę że gdyby grał regularnie- jak na początku sezonu- byłby pewniejszy w grze

2

Ja mam Dual Sima. Play prywatny i Plus służbowy. nie ma żadnego porównania. Play do dno. Wypatruję maja aż skończy się umowa i idę do konkurencji.

Dodam, że Plusie jadę na 2G, w Playu na 3G a mimo to Plus jest lepszy.

Edit.
Lokalizacja: Gdynia

0

Se queda.

47

Jeśli chce do MU, niech idzie :) Oznaczałoby to, że to kolejny któremu zależy tylko na kasie a nie na sukcesach. W MU sukcesów nie powącha wcale :)
Na pewno nie pozwoliłbym na zachwianie struktury płacowej z powodu zachcianek Samu. W razie W, atakować de Vrija za friko:)

1

Mało oglądam Serie A, ale kilka meczów Lazio widziałem w LE. Wygląda na bardzo solidnego obrońcę. Raczej nie na pierwszy skład, wiec to się jakby samo wyklucza. W takim Milanie, Interze czy innym Arsenalu dostanie pierwszą '11'. U nas nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?