0

Włoska liga coraz bardziej w tyle zostaje...

0

To oglądaliśmy chyba na innych kanałach- z innymi komentatorami

0

Tak się składa, że śledzę Ligę Angielską- zwłaszcza mecze czołówki. Nigdy mnie nie przekonywał i chyba juz nie przekona.

1

Taki wspaniały, że aż Mou go zdjął po godzinie :D

3

To tylko świadczy o poziomie ManU :)
Jest słaby

9

Ależ ten Pogba jest fatalny.
Ktoś czuwał nad nami, że nie naciskaliśmy mocniej Juve na ten transfer. Najbardziej przepłacony i przereklamowany piłkarz jakiego znam :)

0

Właśnie, że chodziło o Tottenham. Zamotał się ale wybrnął i dopowiedział że chodzi o Tottenham

0

Może dwójka przycisnęła? :D

0

http://hotelpeninsular.net

Przy samej Rambli :) luksusów nie ma wybitnych, ale jest ok. Pyszne śniadania :)

0

nie wydaje mi się, żeby sprzedał nazwę stadionu Rakutenowi. Prędzej komuś innemu :)

0

Nic nie jest czarno -białe. Jest więcej opcji niż zostawić albo sprzedać.
Nie potrafimy sprzedawać i tyle.

0

Ogólnie stadion prosi o gruntowną renowację. Obdrapane miejscami ściany, wyblakłe i popękane krzesełka na trybunach. Nie jest to może obraz zaniedbania, ale ząb czasu już widać na CN.
Jesienią jadę- tym razem na meczyk jakiś, a następny raz to już pewnie na Nou Camp Nou :)

5

To jeszcze dziecko! :)

Skrzyżowanie Xaviego (imię), z Messim (drybling) i Puyolem (włosy) hehe

7

Ogólnie stadiony... Większość nadaje się tylko do muzeum. Włącznie z Camp Nou :)

Gdy w zeszłym roku byłem na naszym stadionie, to oprócz tego wrażenia i uczucia że jest to nasza świątynia, to z czysto estetycznego punktu widzenia, stadion zostawia wiele do życzenia :)

0

w sensie z RSSS?

0

Mou postawi autobus- jak w każdym meczu z rywalami z czołówki.

2

Odpuściłbym Leganes- Sevilla. a na Spurs- Manu dałbym liczbę goli poniżej 2.5

0

Szkoda, że nie chcieli uniknąć presji przy oddaniu Deulofeu. Jemu też kończy się kontrakt w 2019 i pewnie w czerwcu pójdzie za czapkę gruszek...

0

okej- dzięki za info

0

Siemka,

Orientuje się ktoś, czy jeśli trzasnę ustawienia fabryczne na PS4, czy sejwy z gier będą zapisane na moim koncie PS, czy przepadną?

0

do kogo?

0

Mam nadzieję, że od następnego sezonu oprócz Alenii i Arnaiza również Cucurella dołączy- w miejsce Dignea

0

To czeka na GSW- Celtics? :p

1

Wolę Cucurellę :)

0

Stary! To jest myśl :p robiłe tak? Nie zwolnią w trakcie sezonu? :p

14

Generał Xavi obchodzi dziś 38 urodziny :)
Sto lat! :)

50

Skład ASa- najlepszy :)

4

CZemu Luis na wszystkich mowi: portugalczyk, niemiec, galicyjczyk? :P imion nie pamięta czy co? :P

0

było :D ale chętnie obejrzę jeszcze raz. a potem kolejny... i kolejny :D

0

Tak się składa, że staram się nie opuszczać meczów City, Spurs i Liverpoolu więc nie wiem kto tu nie ogląda City. Jest świetny, ale każdy porównujący go do Messiego naraża się na śmieszność. Umieściłbym go może w TOP10 skrzydłowych świata, ale na pewno nie jest w TOP 20 piłkarzy na świecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?