Sport chyba przegiął trochę z tym "crack Alena" :) Przypominam tylko pierwszą połowę gdzie praktycznie każde jego podanie kończyło się stratą/ złym podaniem. W drugiej połowie- ok, zagrał dużo lepiej :) ale Crack? :D
Neymar cuduje, zawsze kiedy podchodzi do piłki. Jak nie drepcze w miejscu to idzie, jak nie idzie to zatrzymuje się w połowie drogi... efekt jaki jest każdy widzi. Oby nigdy już nie dostał karnego...
Pisałem już to kiedyś...
Pele zdobył z reprezentacją kilka tytułów, również dzięki wybitnym kolegom, wcale nie było tak, że sam ich prowadził... A co do kariery klubowej to zgadzam się z przedmówcami. Liga brazylijska 50 lat temu, to raczej nic profesjonalnego :) Gdyby był taki świetny, powinien spróbować sił w Europie, w czasie gdy tu szalał Eusebio. Uważam, że Portugalczyk przyćmiłby Pele bez problemu :)
Neymar ma brać ciężar gry na siebie i brał, ale mu nie szło. Tracił każdą prawie piłkę. Mądry piłkarz odpuściłby sobie głupie kiwki i oddałby rozegranie Inieście. Świetnie wyglądało to w pierwszych kilkunastu minutach drugiej połowy, Neymar dostawał dużo mniej piłek i gra zaczęła się kleić- bo nie było strat
28
Sport chyba przegiął trochę z tym "crack Alena" :) Przypominam tylko pierwszą połowę gdzie praktycznie każde jego podanie kończyło się stratą/ złym podaniem. W drugiej połowie- ok, zagrał dużo lepiej :) ale Crack? :D
0
przeczytał na bank tylko listę powołanych :D
1
dokładnie! Ewentualnie za Carbonella cofnąć Rafę a do Ataku dać Cardonę
0
CAncelo zaczynał na obronie, a w Valencii przesunęli go wyżej. Tu skrzydłowy jest wahadłowym obrońcą/ pomocnikiem więc klasycznym PO nie będzie nigdy
0
Moses... następny po Vidalu skrzydlowy na PO?
5
Oby zagrał Gomes od początku
2
Barcelona też zainteresowała się Douglasem... :D
0
miał 25 lat, więc nie taki znowu młodzieniaszek :)
0
nie powiedziałem, że nie są nic warci, tylko że nie mają ambicji...
0
jego też nie uważałem za ambitnego :) Ani Jorquery (po przyjściu Pinto), ani Rubena...
0
a jakiś argument może podasz? czy udajesz błyskotliwego?
0
no coś Ty? Serio? Dzięki za info!
Gdyby trzecim bramkarzem był jakiś młody 19-20 letni chłopak, to bym zrozumiał. Tu w pełni ukształtowany piłkarz jest tym trzecim.
27
"Mam dużo cierpliwości..." i zero ambicji kolego :)
Zamiast odejść żeby grać, świadomie godzi się na marginalną rolę w klubie :)
0
Biorąc pod uwagę brak Sergio, to tak. Przeszkadza mi coś
0
de Bruyne...
http://img.joemonster.org/i/2016/03/14-20160317000417.gif
0
chciałbym zobaczyć Alenę w tym meczu :)
0
Fajnie byłoby Gomesa zobaczyć w pierwszym składzie
45
dać karne Inieście i niech strzela.
Neymar cuduje, zawsze kiedy podchodzi do piłki. Jak nie drepcze w miejscu to idzie, jak nie idzie to zatrzymuje się w połowie drogi... efekt jaki jest każdy widzi. Oby nigdy już nie dostał karnego...
21
Tyle lat czekania na stopera... ale z jakim efektem! BRAWO!
0
który pewnie się ziści :)
11
Pisałem już to kiedyś...
Pele zdobył z reprezentacją kilka tytułów, również dzięki wybitnym kolegom, wcale nie było tak, że sam ich prowadził... A co do kariery klubowej to zgadzam się z przedmówcami. Liga brazylijska 50 lat temu, to raczej nic profesjonalnego :) Gdyby był taki świetny, powinien spróbować sił w Europie, w czasie gdy tu szalał Eusebio. Uważam, że Portugalczyk przyćmiłby Pele bez problemu :)
21
mam nadzieję że Umtiti zagra na stoperze, a na prawej Vidal
0
Hipokryzji ze stolicy ciąg dalszy...
39
teraz RFEF chce otaczać miłością Pique? A gdzie byli przez ostatnie lata, gdy mieszano go z błotem!? Hipoktyci pie*rzeni!
Oby Gerard nie wracał do kadry. Wygrał wszystko co mógł i jest piłkarzem spełnionym!
81
Może ja się nie znam, ale dla mnie to trochę "skandal" żeby Andres zarabiał 2x mniej niż Neymar...
2
Takie "kwiatki" tylko humor poprawiają człowiekowi :)
43
Bardzo dobrze, że pokazali legiunię i ich pseudokibiców. Wsytd i tyle. Tylko czy zarządowi legii to przeszkadza? Chyba nie...
0
to wiem, ale chyba raczej Ousmane nalezy do faworytów, a nie Moussa :)
0
W artykule nie chodziło przypadkiem o Dembele z Borussii, a nie Celticu? :)
0
Neymar ma brać ciężar gry na siebie i brał, ale mu nie szło. Tracił każdą prawie piłkę. Mądry piłkarz odpuściłby sobie głupie kiwki i oddałby rozegranie Inieście. Świetnie wyglądało to w pierwszych kilkunastu minutach drugiej połowy, Neymar dostawał dużo mniej piłek i gra zaczęła się kleić- bo nie było strat