28

Sport chyba przegiął trochę z tym "crack Alena" :) Przypominam tylko pierwszą połowę gdzie praktycznie każde jego podanie kończyło się stratą/ złym podaniem. W drugiej połowie- ok, zagrał dużo lepiej :) ale Crack? :D

0

przeczytał na bank tylko listę powołanych :D

1

dokładnie! Ewentualnie za Carbonella cofnąć Rafę a do Ataku dać Cardonę

0

CAncelo zaczynał na obronie, a w Valencii przesunęli go wyżej. Tu skrzydłowy jest wahadłowym obrońcą/ pomocnikiem więc klasycznym PO nie będzie nigdy

0

Moses... następny po Vidalu skrzydlowy na PO?

5

Oby zagrał Gomes od początku

2

Barcelona też zainteresowała się Douglasem... :D

0

miał 25 lat, więc nie taki znowu młodzieniaszek :)

0

nie powiedziałem, że nie są nic warci, tylko że nie mają ambicji...

0

jego też nie uważałem za ambitnego :) Ani Jorquery (po przyjściu Pinto), ani Rubena...

0

a jakiś argument może podasz? czy udajesz błyskotliwego?

0

no coś Ty? Serio? Dzięki za info!

Gdyby trzecim bramkarzem był jakiś młody 19-20 letni chłopak, to bym zrozumiał. Tu w pełni ukształtowany piłkarz jest tym trzecim.

27

"Mam dużo cierpliwości..." i zero ambicji kolego :)

Zamiast odejść żeby grać, świadomie godzi się na marginalną rolę w klubie :)

0

Biorąc pod uwagę brak Sergio, to tak. Przeszkadza mi coś

0

0

chciałbym zobaczyć Alenę w tym meczu :)

0

Fajnie byłoby Gomesa zobaczyć w pierwszym składzie

45

dać karne Inieście i niech strzela.

Neymar cuduje, zawsze kiedy podchodzi do piłki. Jak nie drepcze w miejscu to idzie, jak nie idzie to zatrzymuje się w połowie drogi... efekt jaki jest każdy widzi. Oby nigdy już nie dostał karnego...

21

Tyle lat czekania na stopera... ale z jakim efektem! BRAWO!

0

który pewnie się ziści :)

11

Pisałem już to kiedyś...
Pele zdobył z reprezentacją kilka tytułów, również dzięki wybitnym kolegom, wcale nie było tak, że sam ich prowadził... A co do kariery klubowej to zgadzam się z przedmówcami. Liga brazylijska 50 lat temu, to raczej nic profesjonalnego :) Gdyby był taki świetny, powinien spróbować sił w Europie, w czasie gdy tu szalał Eusebio. Uważam, że Portugalczyk przyćmiłby Pele bez problemu :)

21

mam nadzieję że Umtiti zagra na stoperze, a na prawej Vidal

0

Hipokryzji ze stolicy ciąg dalszy...

39

teraz RFEF chce otaczać miłością Pique? A gdzie byli przez ostatnie lata, gdy mieszano go z błotem!? Hipoktyci pie*rzeni!



Oby Gerard nie wracał do kadry. Wygrał wszystko co mógł i jest piłkarzem spełnionym!

81

Może ja się nie znam, ale dla mnie to trochę "skandal" żeby Andres zarabiał 2x mniej niż Neymar...

2

Takie "kwiatki" tylko humor poprawiają człowiekowi :)

43

Bardzo dobrze, że pokazali legiunię i ich pseudokibiców. Wsytd i tyle. Tylko czy zarządowi legii to przeszkadza? Chyba nie...

0

to wiem, ale chyba raczej Ousmane nalezy do faworytów, a nie Moussa :)

0

W artykule nie chodziło przypadkiem o Dembele z Borussii, a nie Celticu? :)

0

Neymar ma brać ciężar gry na siebie i brał, ale mu nie szło. Tracił każdą prawie piłkę. Mądry piłkarz odpuściłby sobie głupie kiwki i oddałby rozegranie Inieście. Świetnie wyglądało to w pierwszych kilkunastu minutach drugiej połowy, Neymar dostawał dużo mniej piłek i gra zaczęła się kleić- bo nie było strat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?