budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 czyli z "ogórkowych" lig też powołują kopaczy
0
@lucca87 z obecnej kadry to za zasługi w sumie nikogo, ale to tylko numer więc generalnie może go nawet dostać Roberto
2
Szkoda, zgadzam się z Wichniarkiem że najbardziej zabrakło odwagi i wcześniejszych zdecydowanych ataków
1
No to teraz wszyscy na nich. Nie ma opierdzielania
3
@Luciano99 niech was kessie czy deviler tym hugokopterem z drewna podrzuci, tylko dajcie jakieś dopalacze jak w powrocie do przeszłości 3 żeby było szybciej, najwyżej zrobicie wlot na stadion, skoro cisse w taxi mógł wjechać taksówka na boisko to wy wlecicie
2
Mam nadzieję że w drugiej połowie raków wyjdzie nie mając już totalnie nic do stracenia i będą naparzać do przodu. Wolę żeby przegrali 3:0 ale 45 minut próbowali cisnąć niż przegrać 1:0 czy 2:0 ale siedząc na własnej połowie
0
@Ascend nie no, okno dla spotkań Polaków jest ale na 1 kanał Eurosportu, jednak że spotkanie greka jest ciekawe to pewnie zostaną z nim do końca w 2 i później odpalą Serba
1
@MesQueUnClub96 pewnie jak grek skończy swój mecz
0
@Encore oczywiście że tak, ten mecz w ogóle powinien wyglądać tak jak od stanu 5:5 w trzecim gdzie hurkacz przejął w końcu kontrolę nad spotkaniem, obudził się w ostatnim możliwym momencie
3
No brawo Hubert bo do 2:0 i 1:0 czy nawet 5:4 w trzecim wyglądało to strasznie, fart że zagrał z taką parówką co nie potrafiła domknąć spotkania
2
@Pawel13sz albo modli się o remontade Huberta, to może się szybciej udać :D
0
O Boże, tu się zanosi na szybkie 3:0 w plecy.
2
@Medium a on był poza Europą? Ja byłem pewien że bodajże z Dortmundu przyszedł to Madrytu
Edit a dobra, przed dortmundem kopał w zenicie i gdzieś tam daleko
0
@barcelonaLM zaczną grać w niedzielę to skończą we wtorek:)
0
@ShawnC a kto to komentuje razem z kręcidło ?
0
@Barcabarca3562157 zależy od taktyki, jeśli stare 4-3-3 to taka pozycja buskiego jest mega ważna czyli taki SPD
0
@Encore dzisiejszy mecz rune jednak nie jest chyba najlepszym do porównywania czegokolwiek bo z tego co tam przebakiwali to odnowienie kontuzji która wyeliminowała go z Cincinnati, problemy z plecami czy coś. Skilla chłop ma tylko trochę kontuzje przeszkadzają, jak stanie fizycznie na nogi może powalczyć. Nie mówię że jest na poziomie Alcaraza ale może stawić jakiś opór.
Co do np tego co zrobił Djokovic no to on wjechał z butami między dwójkę nadal Federer kiedy Ci rządzili i dzielili w tourze. I byli w wieku który cały czas im pozwalał grać na mega poziomie. Dlatego tym większy szacun dla Serba czego dokonał. Alcaraz wjeżdża w momencie kiedy Serb ma 35 lat, Federer praktycznie juz nie grał tylko czekano na mecz pożegnalny a nadal też jest praktycznie rok poza grą. Nie ma po prostu aktualnie rywala dla Alcaraza poza starym dobrym Novakiem.
1
Jak ta drużyna ma grać piłka jak tu się kurde wszyscy chowają za piłkarzami rywali i 0 ruchu do piłki, pokazywania się na pozycji czy jej wymienności. Tragicznie to wygląda
1
Te dwie bramki mocno przyćmiły obraz tego meczu. Barcelona jest fatalna, zasługują tutaj po prostu na lanie po pupie
2
wjeżdżają jak w masło
2
To niezła asysta lewego
0
Byle żeby nie jechali 6 okrążeń za samochodem bezpieczeństwa bo do tego też są zdolni
2
@nuevojugador tak, w 2021
0
Ferrari powrót do złotej formy pit-stopowej
0
@Firestone to nieźle bo ja wyłączyłem po 4
1
@Ramaj77 generalnie oczywiście Ci współczuję ale nie uważam żeby pomóc w podjęciu decyzji miały Ci osoby na LR bo tu pewnie takich sytuacji to przeżyło raptem może kilka osób. Najważniejsze jest co Ty czujesz w stosunku do niej, kwestia zaufania itp. Fajnie jest wyrzucić z siebie takie rzeczy nawet na forum ale ostatecznie nikt do końca nie wie jak się zachować w takiej sytuacji tylko osoba która to spotkało. Serio współczuję bo akurat mnie dawno temu spotkało coś podobnego. Ale to była dziewczyna z czasów szkolnych i nie była to jeszcze jakaś wielka rozchulana miłość
5
Verstappen mógłby na śniegu jeździć a reszta w deszczu i jeszcze by ich pyknął, gość jest niemożliwy w deszczu
0
@IronSanHybrid mecz dla zabawy to uznaje że mógł każdy chociaż symbolicznie wybiec na murawę
0
@IronSanHybrid ale słabe zachowanie że nie zgrali wszyscy jak np kędzior
0
Hahahaha co tam się dzieje :D