budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Romeu szefito wszedł i już elegancki wyblok na 16 metrze a byłaby niezła szansa na oddanie strzału
0
Dobra kszawi dawaj zmiany, mogą już chłopaki odpoczywać
0
Felix co ma wejście w drużynę. Oby tak dalej
1
@FcPortoFan1999 to ja ostatni raz w życiu założyłem na swoje wesele i więcej w życiu nie założę, jedynie marynarkę od garnituru jeśli jest potrzebna
1
Szybko zaczeli, przynajmniej może nie będzie trzeba do końca oglądać
2
@Barcasub songoku z db
0
@Colon 15-18, czasem trochę mniej
0
@Majkel34 no nie wiem, kadra z Zagumnym, Wlazłym, winiarskim czy ignaczakiem też była potężna tylko wydaje się że tamte pokolenie u rywali typu USA, Brazylia, Słowenia ,Serbia też było zdecydowanie lepsze. Jeszcze byli Rosjanie którzy też zawsze byli mocni, nawet Bułgarzy często stawiali potężny opór. Ciężko takie porównania robić.
1
@P33ck ale trzeba przyznać że Roma skleiła niezły zespół, a tam przypadkiem jeszcze nie gra aouar? Kiedyś marzył mi się w Barcelonie ale chyba z powodu zasiedzenia w Lyonie trochę się piłkarsko zatrzymał
3
@P33ck i to chyba 4 tytuł z rzędu w tym turnieju o ile się nie mylę
0
Stroll mocno uderzył. Akurat pokazywali onboard
0
No to czas zobaczyć czy faktycznie redbull potwierdzi problemy z treningów czy Max znowu wyczaruje coś z niczego
0
@Rust_Cohle no to jest niesamowite, jak się rozmawia wśród rodziny i znajomych i jedna na 50 osób mówi że zagłosuje na PiS a wszyscy przeciwko, i nagle mają 37 %. Ludzie naprawdę wstydzą się przyznać że ich wybierają ? Każdy ma do tego prawo i nic nikomu do tego.
0
@kubix05 można powiedzieć że auto trzymane pod dachem ? Można
1
@Kidd 1. Perez
2. Sainz
3. Redbull
4. Verstappen
5. Perez verstappen sainz
6. -
H2H
1. Perez
2. Sainz
3. Russell
4. Alonso
5. Ocon
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Lawson
9. Albon
10. Piastri
0
@HarveySpecter a jak papszun ma olej w głowie i nie wdepnie w to szambo ?
0
@MesQueUnClub96 niby tak, ale gdybym wiedział że się przewroce to bym się położył :P
1
@kubix05 ciekawa co to za ściana że pralka weszła, chyba że tył u sąsiada
0
@Nazio_87 całkiem niezłe jedzenie w Łodzi serwuje restauracja komediowa paczesia
2
@Kazragore ale tak trzeźwo myśląc no to kto by nie wygrał i tak będą poniekąd zmuszeni dawać bo wyobrażasz sobie sytuację że wybory wygra np PO i zabiorą wszystkie pieniądze które PiS zaczął rozdawać ? Od tego już nie ma odwrotu
0
@daniel32778 patrząc na sezon 2023 to ciężko powiedzieć by coś mu leżało niestety
2
@BordowyPtak wywalone na nich, zero emocji związanych z meczami kadry. Nie zasługują na to by się emocjonować ich występami
2
Medvedev zamęczy Serba i to będzie klucz do wygrania tego spotkania
2
Najważniejsze że forma jest stabilna. Strasznie ujowa ale stabilna
0
Ale ruszyli do odrabiania strat niesamowicie, jest ten charakter.
2
Paździerz podobny jak w czwartek.
1
@Joe_Barbaro 1:1 niestety
0
@FutbolFan u mnie 3:3
0
@MesQueUnClub96 chciałbym aby wygrał Novak ale coraz bardziej myślę że med znowu go tutaj pobije. Byle żeby nie grali do 3 w nocy
12
@PatrykBarcelona Underground 2