1

@Barcasub a to nawet nie wiedziałem, wycofuje polecenie :p

1

@Kidd więc dlatego się z tym nie zgadzam, każdy ma prawo głosować i niech każdy głosuje na kogo chce, nie mam problemu z tym że ktoś woli PiS czy PO czy konfederację, jednym z największych problemów jest obnoszenie się części ludzi ze swoimi wyborami, ale dało mi to do myślenia bo sam chyba nie wpadłbym na taki pomysł

1

@Alanooo Xiaomi redmi note 11 pro mogę polecić. Jakoś koło tysiąca chyba chodzą aktualnie. Miałem ja i żona przez 2 lata i zero problemów

0

@clyde socjalu nie zabierze nikt nie na się do łudzić
Ostatnio miałem okazję rozmawiać z klientem który trochę dał mi do myślenia ale też nie do końca się z nim zgadzam w jednej kwestii. Mianowicie powiedział mi że wg niego dobrze byłoby gdyby prawo wyborcze miały osobę pełnoletnie które obowiązkowo pracują oraz żeby nie byli emerytami bo wg niego tym jest już "bliżej niż dalej" na drugi świat a większość z nich to są wyborcy PiS. Wtedy widzielibyśmy poparcia najbardziej realne dla danych partii. Generalnie na początku stanowczo powiedziałem że to wręcz nieetyczne zwłaszcza względem emerytów ale wracając do domu tak o tym myślałem i no kurde coś w tym jest. Zakładam że z 35% poparcia dla PiS to zdecydowana większość właśnie są emerytami bądź ludźmi żyjącymi z socjalu. Muszę przyznać że ciekawe spojrzenie wyraził

0

@Popitek12 to idź zagłosuj tylko pamiętaj o zasadzie że jak głosujesz na PiS to stawiasz 2 krzyżyki

1

Kounde, de Jong, Pedri, Lewy i Raphinia. Byle żeby nikt w trakcie przerwy na kadrę nie wypadł bo denzel na kolejny mecz będzie musiał całą barce b wystawić.
Martwi ta seria że co mecz ktoś wypadał z kontuzją. Lepiej żeby dobiegła końca bo się naprawdę szpital rozrósł za bardzo. Za dużo chłopaków ma chrapkę na zastąpienie Dembele

0

@agaFCB dla tego kraju już dawno nie ma ratunku

1

Dobrze że to premier wystąpił w debacie bo zmiażdżył Niemca tylko 6:0, ponoć Jarek miałby szansę na 18:0 w 6 tematach także zlitowali się nad fur deutschlandem

6

Hołownia Maj i Bosak pozytywnie
Bezpartyjny pozytywne zaskoczenie
A durnie pozostaną durniami

0

@Kgorecki2500 gdzie będzie debata TVP ? Bo jadę autem i nie wiem gdzie szukać tych osłów czy TVP1 czy info czy gdzieś indziej :p

1

@FCB_dimiC a czy w naszym kraju jest coś poważnego co jest związane z polityką? Bo ciężko mi coś znaleźć. Wszyscy są siebie warci dlatego boli mnie jako Polaka że moi rodacy nie zdecydują się odejść od PiSu i po i dać szansę komuś innemu

5

@FCB_dimiC od wczoraj to już recytuje i tylko sobie powtarza

1

@bartas97 18 sekunda

0

Wejście smoka nie ma co

1

Hahaha hulkenberg mistrzostwo świata za ten start z pola Sainza :D

2

Stare dobre Mercedesy

1

@adi7adi8 korona Kielce albo jakieś Zagłębie Lubin już szykuję kontrakt

0

@Firestone a on coś jest wart w tej chwili z tym wybujałym kontraktem? znowu będzie rozwiązanie umowy i niech spływa za darmo. W takiej plackowatej formie nikt go nie kupi

4

Połowa sprintu tu będzie za safety carem. Ci na miękkich oponach szczęśliwi

0

@esem91 tak tylko najwięcej tego jadu w nas jest przez te patologie polityczną, to nas dzieli najbardziej a reszta to jest po prostu odwzorowanie tych podziałów

1

@Piernik czasami się dziwię że po tych wszystkich jego publikacjach nikt się na niego nie zaczaił aby mu zasadzić Ferdkowego "kopa w dupę"
No ale materiały robi naprawdę dobre. Przynajmniej większość z nich

1

@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. Redbull
4. Verstappen
5. Verstappen sainz Norris
6. Verstappen

H2H
1. Verstappen
2. Sainz
3. Russell
4. Alonso
5. Ocon
6. Magnussen
7. Bottas
8. Lawson
9. Albon
10. Norris

1

@JimMorrisonFCB a Serena lewą ręką :p

0

@LukaszFan na kanale sportowym na YT

0

@EldoradoHaze wierzyć tym osłom to trochę jak diabłu. Każdy jest w stanie wejść z każdym w koalicję byle żeby mieć swoje mandaty i szansę na postulaty. Jedynie PiS z PO raczej się nie dogadają ;)

0

@bartekvisca tylko w Polsce wydaje się że coś jest twoje ale jednak jest państwa, to się tyczy mnóstwa takich pierdół porąbanych, ale największy hit dla mnie jest taki że jeśli np mieszkasz w domku na osiedlu gdzie jest przy ogrodzeniu beton/asfalt/kostka brukowa i jakiś sąsiad czy ktokolwiek inny stanie przy Twoim płocie ale nie zastawi bramy to nic nie możesz zrobić ani policja też bo stoi na terenie miasta i jak nie zastawia bramy wjazdowej to jest ok, ale jeśli zimą w tym samym miejscu nie zrobisz odśnieżania to ukaraja cię mandatem za to, bo jest to "Twój" teren. Czego nie rozumiemy?

0

@FcPortoFan1999 tylko że oni przy 2:0 jak zaczną prosić żeby nasi sobie darowali i im więcej nie tłukli to przegramy :D taka minimalna różnica

0

@Janas11224 paskudnie okropne

0

Chciałem zapytać jak tam raków wygląda bo dopiero odpalę na 2 połowę ale po serii kilku komentarzy niżej chyba nie ma o co pytać:(

2

@Medium czyli coś mu przeskoczyło, to może Zielińskiego na galę wysłać? Może mu też przeskoczy względem gry w kadrze :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?