3

@michal26 no grubo, czystym tempem Hamilton powinien wygrać przed Maxem a Leclerc rywalizować z Norrrisem o 3 miejsce, pytanie na ile ta podłoga pomogła Lewisowi. Najśmieszniejsze jest to że to głównie Mercedes chciał tej dyrektywy a jako pierwsi z Ferrari coś z nią kombinują :D

13

Charles Leclerc oraz Lewis Hamilton wezwani do sędziów z powodu zbyt dużego zużycia elastycznych desek pod podłogą w swoich samochodach, Odnośnie ich wprowadzona została dyrektywa techniczne 039 na mocy której w przypadku niezgodności możliwa jest dyskwalifikacja kierowców z wyścigu. @mekston @michal26 @lucas/catalan @Kessie @adi7adi8 @takisobiektos @Luciano99 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Kidd i inni

2

@jacobFCB komentarz dla zasięgu

1

@Hosh a gdzie Ty tu widzisz dociągnięcia ? :D

3

@MesQueUnClub96 tzw "Factos"

3

@Luciano99 jak znam @Kessie to jeszcze jakieś 7 lat i będzie samodzielnym pracownikiem, potrzeba czasu na aklimatyzację :)

0

Tak naprawdę na dzisiaj jest 12 sprawdzonych piłkarzy w kadrze, reszta to raczej zagadki. Wygląda to wręcz komicznie. Trzeba się modlić o brak kontuzji w najbliższym czasie bo tu naprawdę zaraz nie będzie kim grać.

1

@JohnnyBarca nieźle, chyba nie często zdarza się tak idealna statystyka

1

@VegetaPolska no i to juz jest szansa na pokazanie sie w najwazniejszych kategoriach sportu

2

Mudryk strzela gola, można umierać

3

@mrboom jeśli na silikonie to wyciąć silikon i położyć nowy
a środek usuwający pleśń to np SAVO

1

@Kidd
1. verstappen
2. verstappen
3. mercedes
4. norris
5. verstappen, hamilton, norris
6. russell

h2h

1. ver
2. sainz
3. hamilton
4. alonso
5. gasly
6. magnussen
7. bottas
8. Tsunoda
9. albon
10. norris

1

@clyde muzyka klasyczna to tylko od Pezeta:)

0

@Zdobywca a co nazywamy mieszkaniem państwowym o wyższym standardzie ? Te z programu mieszkanie+ ? Niższego standardu i jakości wykonania niż tam to się nie da bo by trzeba z kartonu postawić żeby było gorzej

0

@Nazio_87 czyli dzieje się to czego się wszyscy będący przeciw PiSowi spodziewali, maksymalne opóźnianie wszystkiego i działanie tak aby jak najmniej afer wyszło po tym jak opozycja uzyska większość w sejmie. Stare, znałem

0

@FcPortoFan1999 znamy to z zachowań graczy Barcelony, i trwało to długie lata dopóki większość tych którzy doznali tych upokorzeń na boisku po prostu odeszło. Mimo wszystko uważam że Probierz nie powinien tak mówić dziennikarzom.

1

@Kidd tak czy siak w obecnej dyspozycji z żadną z tych ekip nie wygramy. Potrzebujemy ścieżki z wyspami Owczymi, Gibraltarem i Kosowem. Wtedy byłyby jakieś szanse

0

@partymaker Bardzo eleganckie zachowanie :)

0

@hayek nie rozumiem czego się czepiacie, przecież wybory wygrał PiS a nie KO. Czyli w zasadzie nie skłamał

0

Czyli PiS zaraz dociagnie do 50 % i tyle z rządzenia opozycji.

3

Reprezentacja Polski jest w stanie ugrać 1 pkt z Mołdawią w el do ME. Przecież to jest niepojęte. Po jaką cholerę mamy jechać na to euro ? Tam takich drużyn jak Mołdawia to za wiele nie będzie. Jeśli pojedziemy to będzie na pewno jedna słabsza czyli Polska

0

@Encore z takimi rywalami to i Zieliński miałby takie liczby, a nie..czekaj..my mieliśmy słabszych :D

0

@tbas z grupy pewnie tak bo Czesi są przed nami i mają jeden mecz mniej rozegrany, ba przecież Mołdawia też nas przeskoczy także nic od nas nie będzie zależeć
Edit przecież przy remisie Mołdawia nas nie przeskoczy, coś mi się porypało

0

@Encore nie bo by rzucali banami na lewo i prawo jak tutaj

0

@LukaszFan z tym że ja też się cieszę tylko nie dochodzę jak Borek i inni komentatorzy po bramce na 1:1 w meczu w którym nie powinniśmy tracić takiej na 0:1.. to jest przykre. Jaki będzie następny krok, radość z bramki na wyjeździe z San Marino na 3:1 ? Czyli z takiej honorowej z drużyną która nasi powinni ogrywać drugim garniturem ? To jest straszne

0

@LukaszFan @BorzyKrzys tu też kolega zakazuje się cieszyć ? Tak mi się wydaje

0

@BorzyKrzys właśnie dokładnie słowo w słowo tak napisałem, gratulacje za brak umiejętności czytania

2

Radość jakbyśmy strzelili bramkę Brazylii w ćwierćfinale mś, a to tylko gol wyrównujący przeciwko Mołdawii.

0

1

Milik już ma 1 gola w 2023 także już więcej nie strzeli. Choćby biegł na pustą z połowy to coś się wydarzy np brak prądu na stadionie i kopnie w aut

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?